Chirurgická ambulance
Smetanova 91, Broumov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Pan doktor Routek mi operoval loket. Chtěl bych mu tímto aspoň poděkovat jak za odbornost, tak za lidský přístup. Loket mi dal výborně do pořádku. Také bych chtěl poděkovat sestřičce, která se společně s panem doktorem o mě starala. Během mého pobytu(2měsice)na LNP-I mi dvakrát týdně loket čistili a převazovali. Moc děkuji. Miroslav Tláskal z Náchoda.

Každý z nás má své dny. Někdy se projeví i ve společnosti, chápete? Máme problémy všichni, to je věc dnešní doby. Jinak nesouhlasím s názory že je protivný. Prostě fajn chlap na správném místě. Díky Ti za ochotu. Mirku

Vážení přátelé, toto je jekési ,,fórum, které hodnotí především kvalitu odbornou a ne osobní. Pokud kdokoliv z nás bude potřebovat chirurgický zákrok, nebudeme koukat na to, jestli nám lékař podá ruku, případně jakým způsobem, nýbrž nás v té chvíli bude zajímat výhradně úrověň odbornosti a nic více. Pokud je pan doktor po odborné stránce kvalitní - což lze usuzovat, že asi je - potom bych nic neřešil. Pravdou je, že se jedná o vysoce odbornou lékařskou ,,branži,, a navíc dosti rizikovou, je otázkou, kolik všech těchto ,,hodnotitelů,, by bylo vždy a za všech okolností úžasně přátelských, milých a pokaždé vynikajícími odborníky. Pokud potřebujeme ,,spravit,, potřebujeme kvalifikovanost, odbornost a dokonalost, ne hřejivý úsměv .... Roman Plzák, Mariánské Lázně.

Skvělý chirurg, nemám žádný problém.

Tak pane doktore já opravdu nevím,čím jste si to negativní hodnocení zasloužil.Už přes patnáct let nebydlím v Broumově,ale na váš milý úsměv a odbornost nikdy nezapomenu.Dával jste mě několikrát dohromady a několikrát šil,jako sportovkyně jsem u Vás byla dost častým návštěvníkem.Před pěti lety,jsem Vás navštívila s bolavým kolenem a ani tentokrát jste mmě nezklamal.Přeji Vám hodně zdraví a pracovních úspěchů.R.

Myslím že je velice jednoduché někoho anonymně kritizovat, jestli se vám něco nelíbí tak mu to prostě zkuste říct.
Doktor je také jen člověk a má také své problémy, také se v práci nemohu vždy na každého tlemit a skákat mu kolem krku někdy to prostě nejde.Mirku přeju hodně spokojených pacientů .Jarda.N

A hlavně kvalitních můj milý!!!! Naštěstí!!!!

Náladový, neochotný a podle mě neodborný lékař. (ale každý má své mouchy :-) )

Na pana doktora si nemohu stěžovat.

Jsem s panem Doktorem velmi spokojen jak po stránce jeho přístupu ke mně, tak i po stránce odborné, tedy pokud mohu coby amatér soudit