Klinický psycholog a psychoterapeut. Psychologické a psychoanalytické konzultace.
Zelný trh 332/12, Brno-město

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

PhDr. et PaedDr. Miroslav Petržela
klinický a forenzní psycholog,
psychoterapeut, výcvikový psychoterapeut
a supervizor
soud...

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě pana doktora, velmi mi pomohl pro mne v těžkém období, díky jeho citlivému přístupu jsem to mohla vše ze sebe dostat a podívat se na potíže a hádky doma z jiného úhlu. Pan doktor je velmi lidský, empatický, získal si moji důvěru, a tak jsem konečně mohla všechny ty problémy, které se nám nahromadily ve vztahu s manželem povědět a poradit se co dál s námi a se synem, který má ADHD… Nasloucháním a přesně mířenými otázkami mi umožnil jinak vidět a zvládat pro mě těžké situace mezi námi doma. Rodiče a kamarádky byly daleko, v práci se s nikým tehdy mluvit nedalo…Dostala jsem u pana doktora podporu, která mi po přestěhování do Brna scházela, abych si mohla říci co potřebuju, že už takhle dál nemůžeme doma fungovat... Měla jsem velké úzkosti a nízké sebevědomí, ale při sezeních s panem doktorem jsem zkoušela postupně hledat v čem to vše pramení a jak se naučit relaxovat, myslela jsem, že už se nikdy do práce nevrátím, ale teď jsem zpátky a držím se. Jsem panu doktorovi velmi vděčná za jeho profesionální pomoc a také za jeho smysl pro humor, který byl často léčivý sám o sobě. I touto cestou děkujii. Ilona

Z mého pohledu je pan doktor vlídný a příjemný člověk, který dělá dobře svou práci. Pomohl mi, proto ho doporučuji.

Nejlepší psychoterapeut - velmi vzdělaný a fundovaný s empatickým přístupem.

právě jsem si přečetla hodnocení mého bývalého manžela (pana Ladislava Michalici) na pana dr. Petrželu. Moje hodnocení je zcela opačné, pan dr. Petržela je dobrý odborník a člověk. Díky panu dr. Petrželovi dnes žiji lepší život.

Velmi zkušený psycholog v oblasti dlouhodobých terapií. Zajímavý přístup tzv.imaginativní psychoterapie. Lidský, vlídný a citlivý přístup.

Velmi dobrý psycholog - docházel jsem k němu několik let a jeho metoda tzv. imaginací mi moc pomohla překonat a pochopit moji nemoc.

Pan doktor Petržela je velmi dobrý, ochotný, vstřícný a empatický psycholog. Chodila jsem k němu 4 roky a velmi mi pomohl. Mohu ho jen doporučit.

Pana doktora znám už sedm let. Poznala jsem ho v době, kdy jsem se rozváděla a trpěla jsem hlubokou depresí. Nechtěla jsem brát léky, ale pan doktor mi řekl, že to v situaci, kdy se brzo ráno budím a bojuji s tím, abych vůbec vstala z postele, považuje za vhodné. Pozval na sezení také mého bývalého manžela a naše děti. Díky němu jsme byli schopni dohodnout se s manželem na tom, že děti zůstanou v mojí péči s tím, že si je může brát podle domluvy. Trochu jsem se zpočátku na pana doktora zlobila, že mě poslal za psychiatrem pro antidepresiva, bála jsem se nežádoucích účinků, ale dnes si myslím, že bych svoje tehdejší myšlenky na sebevraždu nezvládla. Nejvíce mi pomohl imaginacemi, kdy jsem si představovala takový „vnitřní film“. Trochu to připomínalo denní snění z doby, kdy jsem dospívala. Díky analýze snů a vnitřních obrazů jsem pochopila, že jsem nezpracovala ztrátu otce v raném dětství a že vůči mužům mám nepřiměřená očekávání. Dnes jsem vdaná a občas se přijdu za panem doktorem pochlubit svými úspěchy, které nemůže ocenit táta, který zahynul, když moje matka byla těhotná a čekala mého bratra. Pana doktora hodnotím jako nejlepšího. Mimochodem jsme se v terapii také hodně nasmáli.

Zatím nejlepší psychoterapeut, kterého jsem potkal.

Kompetentní a empatický, pomáhá dospělým i dětem.