Mirosla Kubiska, fyzioterapeut Domažlice

MUDr. Mirosla Kubiska

Fyzioterapeut Více

5 názorů

Uložit


Adresa

Kozinova 292, Domažlice
Domažlická nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

J
Umístění: jiné místo Jiný

Mudr. Kubiska je super odborník, chodila jsem k němu ještě do Domažlic a teď do Kolovče, moc mne pomohl,na rozdíl od neurologa z Domažlic, který neudělá nic navíc. Od pana doktora jsem dostala doporučení k dalšímu super specialistovi Mudr. Beštovi do Klatov. Pracoviště v Kolovci, sestricka Kohoutová je anděl, moc všem děkuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Domažlická nemocnice blokáda hrudní páteře

MUDr. Kubiska je prostě výborný lékař a fyzioterapeut, s pozitivním přístupem k pacientovi. Mě osobně velice pomohl od nepříjemné bolesti v oblasti hrudní páteře jejím odblokováním Během dvou návštěv jsem byl bez bolestí a opět pohyblivý. Je vidět, že má dlouholetou praxi.


I
Ověřeny pacient

Pan doktor Kubiska je jedním z nejlepších lékařů, který se nachází v "proslulé" Domažlické nemocnici. Jak svým přístupem, tak odborností mi již několikrát pomohl. Naprosto souhlasím s příspěvky uvedenými přede mnou.
Škoda, že takových není víc. Děkuji.


Jeden z nejlepších lékařů, jaké jsem kdy v životě potkala. Místo zcela neschopného a neodborného neurologa mě sám poslal na magnetickou rezonanci, místo neurologa určil diagnózu, která se potvrdila na vyšetření v Praze. Přitom nic z toho nebyla jeho povinnost. Mě s tím zachránil, protože do té doby jsem byla považována za simulanta a hypochondra, neurologem jsem byla označena psychiatrickou diagnózou. Vysvětlil mi můj úraz, zkrátka mě drží "nad vodou". Jsem mu vděčná. Děkuji.


B
Ověřeny pacient

jeden z nejlepších lékařu ktery dokáže svým přístupem k pacientovi pomoci nejen po odborne ale i duševni stránce. Myslím, že nepomohl jenm mně a me manželce ale spoustě dalších lidi v okresu Domažlice a zasluhuje uznání a velek poděkování..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti