Adresa

Kozinova 292, Domažlice
Domažlická nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

J
Umístění: jiné místo Jiný

Mudr. Kubiska je super odborník, chodila jsem k němu ještě do Domažlic a teď do Kolovče, moc mne pomohl,na rozdíl od neurologa z Domažlic, který neudělá nic navíc. Od pana doktora jsem dostala doporučení k dalšímu super specialistovi Mudr. Beštovi do Klatov. Pracoviště v Kolovci, sestricka Kohoutová je anděl, moc všem děkuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Domažlická nemocnice blokáda hrudní páteře

MUDr. Kubiska je prostě výborný lékař a fyzioterapeut, s pozitivním přístupem k pacientovi. Mě osobně velice pomohl od nepříjemné bolesti v oblasti hrudní páteře jejím odblokováním Během dvou návštěv jsem byl bez bolestí a opět pohyblivý. Je vidět, že má dlouholetou praxi.


I
Ověřeny pacient

Pan doktor Kubiska je jedním z nejlepších lékařů, který se nachází v "proslulé" Domažlické nemocnici. Jak svým přístupem, tak odborností mi již několikrát pomohl. Naprosto souhlasím s příspěvky uvedenými přede mnou.
Škoda, že takových není víc. Děkuji.


Jeden z nejlepších lékařů, jaké jsem kdy v životě potkala. Místo zcela neschopného a neodborného neurologa mě sám poslal na magnetickou rezonanci, místo neurologa určil diagnózu, která se potvrdila na vyšetření v Praze. Přitom nic z toho nebyla jeho povinnost. Mě s tím zachránil, protože do té doby jsem byla považována za simulanta a hypochondra, neurologem jsem byla označena psychiatrickou diagnózou. Vysvětlil mi můj úraz, zkrátka mě drží "nad vodou". Jsem mu vděčná. Děkuji.


B
Ověřeny pacient

jeden z nejlepších lékařu ktery dokáže svým přístupem k pacientovi pomoci nejen po odborne ale i duševni stránce. Myslím, že nepomohl jenm mně a me manželce ale spoustě dalších lidi v okresu Domažlice a zasluhuje uznání a velek poděkování..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti