Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.
Karla Šípka 282, Pardubice

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

U

Tyhle dvě úžasný ženský jsou k nezaplacení. S radostí si posedím v čekárně a počkám si, protože to vždycky stojí za to. A jelikož vím, že to tam především sestřička s netrpělivci nemá jednoduché, smekám, že si stále udrží smysl pro humor. Jsou to zlatíčka prostě :-)

moje zlatá paní doktorka Miluška a zlatá sestřička Libuška, už v Pardubicích nejsem, ale nemohu zapomenout, doporučuji, jsem sice pacient který svou nemoc bere s humorem, dělám si ze své nemoci srandu i když jde do tuhého..........humor Milušky i Libušky dokáže pohladit na duši, vřele doporučuji Lenička Bergerovka

Byl jsem u ní,ale nemůžu hodotit moc dobře její odbornost.Nic jsem se od ní prakticky nedozvěděl,jen samé ... o lidském přístupu nemůžu mluvit.Na ten její humor jsem nijak nepřišel,naopak byl to důvod proč jsem u ní léčbu přerušil.Ale každý jsme jiný a nemůžu toto objektívně hodnotit.

Č

mohu jen doporučit,paní doktorka je moc fajn a jsem s ní moc spokojená

Nedoporučuji, cca před 10ti lety nepoznala z rtg. plic mého manžela, že má embolii plic a tři týdny jej marně léčila na zápal plic. Pomohli mu až po třech týdnech v nemocnici. Naštěstí přežil.

Bohužel nemůžu doporučit. Po lidské stránce není co vytknout, ale nepřišla mi na to, že mám celiakii a "léčila" mě dietou na rohlíkách.

Velmi dobrá doktorka s krásným přístupem k pacientům a tato chvála patří i sestřičce Libušce,obě jsou super a vždy je s nimi legrace.Moc oběma děkuji za péči a za vzorný přístup ke všem pacientům.Karásková

Profesionální přístup

Na této paní doktorce je poznat, že má svou práci ráda. Prostě odbornice par excellence a ještě ke všemu vtipná, a když k tomu přičtete sestřičku tak budete takový tým těžko hledat i v jiné specializaci. Nelze nedoporučit!!!

Skvělá lékařka. A je s ní sranda.
Ing. Eva Ročeňová