Oční ambulance
Benešova 511 poliklinika 2.poschodí vpravo, Stříbro

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Dobrý den.mám pocit že paní Lída.P z 6.května, která tak nadává na paní doktorku jí chce jen uškodit.Co já vím a mám zkušenost vždy když přijde pacient s akutním problémem nikdy nečeká ani se neobjednává je ošetřen hned a ještě před objednanými.A jestli se někdo objednává tak se čeká maximálně den dva a ještě je nabídnut vhodný termín který se hodí pacientům.Takže si asi tahle paní Lída P. pěkně vymýšlí .S tím že čeká šíleně dlouho je blbost.A jestli špatně vidí a stále chodí na oční s tím že nevidí tak jí napíšou brýle na tom není nic divného.Dle mého názoru horšení zraku nemá nic společného s chronickým zánětem.A když se horší zrak tak se píšou brýle .třeba desetkrát to je normální .a jestli má paní chronický zánět tak to jí řekne jak doktor ve Stříbře,Plzni.................tak kdekoliv jinde .a jak jsem se dívala asi přešla k p. doktorce Kalafové tam zase NA MŮJ LEKAŘ zdrbla sestřičku,že jí dala léky na chodbě a platila v čekárně,že je strašná sestra a čeká se u nich na objednání šíleně dlouho.Tahle paní asi nebude nikdy spokojená a jen bude psát stížnosti.Já jsem s naší p.doktorkou spokojená a DLOUHO NIKDY NEČEKÁME .brýle nám píše i když přijdem se zánětem spojivek, protože je svědomitá a zkontroluje nám oči a zjistí že nevidím tak mě napíše brýle to je právě naopak naprosto v pořádku.Tak to má být.nekontroluje jen to že mám zánět ale i ostatní .Proto tímto chválím naší paní doktorku ,protože sem píší jen ti nespokojení a těch spokojených je mnohonásobně víc.ti sem zapomínají psát.a její sestřička je supr.Ta říká akutní případy berem hned jen si chvíli počkejte.doděláme objednané na tuhle hodinu .tímto Zdravím divnou paní Lídu P. která si tak trochu víc vymýšlí protože skutečně šíleně dlouho se u naší paní doktorky nečeká .při objednání den dva to je podle mě ok.

naprostá spokojenost se vším s oční lékařkou i optikou,perfektně mě poradila optička jaká skla a ještě vizážista přes počítač jaké brýle prostě super doporučuji všem a ještě jsem dostal slevový kupon na další brýle takže přiště to budu mít o pár korunek levnější a dokonce i moje rodina

děkujeme doktorce za dobré rady a taky za novou sestřičku díky ní jde všechno rychle a nikdo v čekárně dlouho nečeká i když se neobjednáte nevyhodí vás jako jinde sice si chvílku počkáte, ale to je v pořádku, když ostatní jsou objednaní. Pak vedle v optice nám odborně poradila optička jaká skla i jaký typ brýlí takže jsme spokojení vše na jednom místě.a rychle.

děkuji za rychlé vyšetření bez dlouhého čekání.nová sestřička má skvělý systém.nikdo moc dlouho nečeká.všechno jde rychle.naprostá spokojenost .brýle taky rychle udělané a poradila mě i vizážistka super.

nevím proč by dcera paní doktorky měla mít přesně přehled o cenách kontaktních čoček když se prodávají a aplikují u paní doktorky na oční ambulanci ....to šel někdo do optiky kde se prodávají brýle a když ho pošlou na oční píšou že někdo něco neví o kontaktních čočkách ....tak jděte rovnou na oční a né do optiky tam se čočky neaplikují a nemají na to ceník....v optice se prodávají brýle ...když to nevíte kde se kupujou čočky u očního.....dobrá rada pro ty co stále remcaj a kritizujou ....s aplikací čoček jsem spokojen a dobře mě na ambulanci poradily takže doporučuji paní doktorku dá si s vámi práci a vše vám vysvětlí.

OK. Spokojenost s tímto lékařem

Pokud si chcete nechat zkazit oči, pak doporučuji tuto paní "doktorku" a nezapomeňte si u její dcery koupit brýle... Její vyšetření absolutně o ničem, pacient jí nezajímá...díky ní se mi zhoršily oči...

Nic horšího snad už neexistuje...
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.