Miloslava Weingartová, pediatr Vimperk

MUDr. Miloslava Weingartová

Pediatr

Krátká 18, Vimperk
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Nikdy jsem neměla problém.U všech tří dětí 14 + 12 + 10 let péče od narození a vše v pořádku,milá péče...a pokud bylo hůř,vždy jsme byli posláni do nemocnice.Můžu hodnotit jen velice pozitivne.

Nejlepší dětská doktorka ve Vimperku!

Paní doktorka je zkušená odbornice, která se ochotně věnuje pacientům, vždy dobře poradí a pomůže. Mimo jiné je v práci každý den už od 7 hod do pozdního odpoledne nebo do večera. Ve svém volném čase po večerech a o víkendech jezdí na odborné přednášky a školení, a tak má aktuální přehled o všech novinkách a o nejnovějším přístupu k léčbě, očkování a celkové péči o pacienta. Rozhodně si nezaslouží sprosté a nepravdivé pomluvy, které se sem někdo nestydí napsat.

Paní doktorka je určitě odbornie a velmi zkušená doktorka,od té doba co změnila sestřičku za mladé usměvavé sluníčko se tam začly těšit i děti.Jen s tou čekárnou proboha paní doktorko něco udělejte,je to hrůza děs,hračky staré rozbité umudlané nefunkční,stačilo by méně ale celkově to pojmout novodoběji.Stačí,že si nemůžeme u vás zaparkovat z technických důvodů kočárek!

Velmi dobrá doktorka

Paní doktorka Weingartová je velice dobrá lékařka, k naší dceři i k nam se chova velice hezky a klikoliv potrebujeme poradit vždycky nam vyjde vstříc.Nedovedu si představit, že bychom chodili jinam

Kdykoli jsme u paní doktorky,tak máme pocit jako že by jsme už měli jít. Působí dojmem že na nás nemá čas. Při preventivních prohlídkách nezájem. Nejsme spokojeni

Chodíme k paní doktorce s dcerami.Je příjemná,hodná a jít k ní na návštěvu do ordinace je prostě pohoda!!! Jsme s ní velice spokojeni. Tímto zdravím i její sestřičku.