Miloslava Weingartová, pediatr Vimperk

MUDr. Miloslava Weingartová

Pediatr Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Krátká 18, Vimperk
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Mudr Weigartová je nejlepší lékařka co znám z dalekého okolí. Spolu se sestřičkou jsou vždy milé, ochotné a ve svém oboru velmi pečlivé. Na jakýkoli zdravotní problém, či dotaz dokázala najít tu nejlepší variantu. Prostě nenechala nic náhodě a vdždy pomohla.


Ověřeny pacient

Nikdy jsem neměla problém.U všech tří dětí 14 + 12 + 10 let péče od narození a vše v pořádku,milá péče...a pokud bylo hůř,vždy jsme byli posláni do nemocnice.Můžu hodnotit jen velice pozitivne.


L
Ověřeny pacient

Nejlepší dětská doktorka ve Vimperku!


Ověřeny pacient

Paní doktorka je zkušená odbornice, která se ochotně věnuje pacientům, vždy dobře poradí a pomůže. Mimo jiné je v práci každý den už od 7 hod do pozdního odpoledne nebo do večera. Ve svém volném čase po večerech a o víkendech jezdí na odborné přednášky a školení, a tak má aktuální přehled o všech novinkách a o nejnovějším přístupu k léčbě, očkování a celkové péči o pacienta. Rozhodně si nezaslouží sprosté a nepravdivé pomluvy, které se sem někdo nestydí napsat.


Paní doktorka je určitě odbornie a velmi zkušená doktorka,od té doba co změnila sestřičku za mladé usměvavé sluníčko se tam začly těšit i děti.Jen s tou čekárnou proboha paní doktorko něco udělejte,je to hrůza děs,hračky staré rozbité umudlané nefunkční,stačilo by méně ale celkově to pojmout novodoběji.Stačí,že si nemůžeme u vás zaparkovat z technických důvodů kočárek!


Velmi dobrá doktorka
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


P

Paní doktorka Weingartová je velice dobrá lékařka, k naší dceři i k nam se chova velice hezky a klikoliv potrebujeme poradit vždycky nam vyjde vstříc.Nedovedu si představit, že bychom chodili jinam


L

Kdykoli jsme u paní doktorky,tak máme pocit jako že by jsme už měli jít. Působí dojmem že na nás nemá čas. Při preventivních prohlídkách nezájem. Nejsme spokojeni

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Chodíme k paní doktorce s dcerami.Je příjemná,hodná a jít k ní na návštěvu do ordinace je prostě pohoda!!! Jsme s ní velice spokojeni. Tímto zdravím i její sestřičku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti