Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh
Obilní trh 11, Brno

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh Jiný

Paní doktorka je milá, empatická, vřelá. Vše vysvětlí a pomůže, není problém kontaktovat i po porodu jako laktační poradkyni. Sálá z ní mateřské teplo a klid. Je vidět jak jí práce baví a naplňuje.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh Jiný

Paní doktorka (ano, je PhDr.) je jedním slovem úžasná. Sálá z ní přímo mateřské teplo. Řešila jsem s ní nejen informace okolo porodu, ale následně především kojení, protože paní doktorka je zároveň i laktační poradkyně. Její optimistický, podporující, ochotný a vřelý přístup je v kombinaci s roky praxe prostě skvělý. Vše nám vysvětlila, prakticky ukázala a dala nám užitečné tipy a rady. Vzhledem k tomu, že paní doktorka je vedoucí porodních asistentek na Obilním trhu i v Bohunicích, učí, publikuje a vede velký tým se vším, co k tomu patří, je tedy velmi časově vytížená, našla si na nás vždy čas a energii. Chci tímto paní doktorce moc poděkovat a všem ji ráda doporučuji :)

Umístění: Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh Jiný

Velmi milá, pozitivní, trpělivá a zkušená PA. V poradně porodních asistentek byla možnost probrat s ní kompletně postup při porodu včetně alternativ. Kéž by každý zdravotník měl rád svou práci jako ona.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh Jiný

Naprostý profesionál, empatická, velmi příjemná a ochotná. Člověk by si měl takových lidí vážit, obzvlášť pokud ho provázejí tak důležitým obdobím kolem porodu. Moc děkujeme!