Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Obilní trh 11, Brno
Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh Jiný

Paní doktorka (ano, je PhDr.) je jedním slovem úžasná. Sálá z ní přímo mateřské teplo. Řešila jsem s ní nejen informace okolo porodu, ale následně především kojení, protože paní doktorka je zároveň i laktační poradkyně. Její optimistický, podporující, ochotný a vřelý přístup je v kombinaci s roky praxe prostě skvělý. Vše nám vysvětlila, prakticky ukázala a dala nám užitečné tipy a rady. Vzhledem k tomu, že paní doktorka je vedoucí porodních asistentek na Obilním trhu i v Bohunicích, učí, publikuje a vede velký tým se vším, co k tomu patří, je tedy velmi časově vytížená, našla si na nás vždy čas a energii. Chci tímto paní doktorce moc poděkovat a všem ji ráda doporučuji :)

M
Umístění: Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh Jiný

Velmi milá, pozitivní, trpělivá a zkušená PA. V poradně porodních asistentek byla možnost probrat s ní kompletně postup při porodu včetně alternativ. Kéž by každý zdravotník měl rád svou práci jako ona.

K
Umístění: Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh Jiný

Naprostý profesionál, empatická, velmi příjemná a ochotná. Člověk by si měl takových lidí vážit, obzvlášť pokud ho provázejí tak důležitým obdobím kolem porodu. Moc děkujeme!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti