Adresa

Ord. lékaře specialisty - int.+ gastro
Moskevská 508, Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Velmi vstřícný. Podrobně se zobírá každým pacientem. Sestřičky milé a všichni své práci rozumí. S úctou Vladimír Dundr

Ověřený profil

V životě jsem se nesetkat s takovou arogancí a amatérismem se kterým se chová „soukromá“ ordinace MUDr. Samka. Nechápu, jak může takový lékař fungovat na poli služeb pro občany. Myslím, že v jiném oboru by již dávno zkrachoval. Vřele tuto ordinaci NEDOPORUČUJ I!!!
Ladislav Dušek

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Pan doktor Samek je odborník na svém místě. Svůj názor mohu podložit dlouholetou léčbou. Pan doktor je velice kultivovaný, vstřícný, vše důkladně vysvětlí a velice podrobně se zabývá všemi podklady, které o pacientovi má. Vzhledem k tomu, že se jedná o velice specializované pracoviště, musí každý pacient počítat s tím, že není možné, aby čas objednání byl směrodatný. Kdo do této poradny chodí, tak dobře ví, že pokud lékaři oznámí nové skutečnosti, jsou provedena také neočekávaná vyšetření, a tak se čekací doba dalších pacientů prodlouží. Sestřička zaslouží naši úctu, své práci rozumí a po celou pracovní dobu se téměř nezastaví. Oběma patří velké poděkování. J.W.


K
Ověřený profil

Jsem letitou pacientkou tohoto lékaře, dnes jsem byla nucena tuto ordinaci navštívit, jelikož jsem byla pro velké obtíže ošetřena na pohotovosti , tam mi bylo řečeno, že se mám ihned po svátcích dostavit do ordinace mého gastroentorologa...jaký šok jsem však zažila, nejde slušně popsat, byla jsem sestrou velmi důrazně poučena, že mám jíti k obvodnímu lékaři-- doktor toho má hodně a rozhodně mne neošetří, na mé naléhání,že mají moji veškerou zdravotní dokumentaci a jelikož mi jsem se opravdu necítila dobře-- jsem slyšela stále to samé. Lékař mi nevěnoval ani pohled, sestra spoustu nepřívětivých slov. Třeba je Mudr.Samek odborník dobrý-- nevím, ale takovéto chování mi nepřišlo adekvátní a už vůbec ne v souladu s přísahou, kterou měl složit jako lékař. Nejsem již dvacetiletá naivka, ale takového ponížení a poučení se mi za celý život ještě nedostalo--A TO ANI ZA SOCIALISMU!!!! Asi jde naše demokracie špatnou cestou a nebo si ji někteří jedinci vysvětlují po svém.
Kučerová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřený profil

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala Mudr.Samkovi na kterého jsme se před 14 dny obrátili s vleklým problémem u mojí matky. Pan doktor diagnostikoval problém, doporučil řešení a v mostecké nemocnici už vše běželo jako po drátku. Maminku jsem dnes po operaci přivezla domů a mám po měsících útrap chození po ordinacích v Žatci, hospitalizaci na zdejší interně a neustálého opakování, že je vše v pořádku, konečně pocit, že nám odborník pomohl. Mockrát děkuji.


S
Ověřený profil

Považuji doktora Samka za vynikajícího lékaře jak po odborné tak i lidské stránce. Vždy se snaží každý zdravotní problém velice zodpovědně vyřešit. Jako dlouholetá pacientka za jeho přístup děkuji.
Současně velice kladně hodnotím i jeho sympatickou sestřičku, která je panu doktorovi skutečně pravou rukou.


M
Ověřený profil

Po 2letém ubývání fyzických sil a mnoha vyšetřeních mě v r. 1997 konečně stanovil správnou diagnózu a vrátil do života. Jsem v jeho péči dodnes.


Pan doktor je nejlepší,zachránil mi život/pac.Hahnelova C.L.


Dobrý den, s tímto lékařem mám jen ty nejlepší zkušenopsti, v porovnání s lékaři se kterými jsem přišla do kontaktu je ten nejlepší.Patří mu obrovský dík za péči ke všem jeho pacientům.Jsem jeho pacientka asi 10 let je stále stejně vyjimečný .Macalová Milena


Je opravdu nejlepší, erudovaný, vlídný, klidný, vtipný, noblesní a medicínu UMÍ !!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu