Masarykovo náměstí 142, Přeštice
Urologická ambulance

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní urologů v okolí

V žádném případě se nelečte s rakovinou prostaty u tohoto lékaře. Na meta do kostí řekl, že to je v pohodě, nic hrozného, že zabere hormonální léčba. Stejně musíte na injekce jezdit do Plzně, protože pan doktor nedosáhne a tuto léčbu. Chodíte tedy zbytečně na dvě urologie. Po druhé injekci přišlo velké zhoršení, obrovské bolesti kostí, dva měsíce mě nechal trpět, že to prý musím vydržet. Nakonec musel uznat, že u na to nestačí a poslal mě k onkologovi Frankovi, který také nepomohl. Manželka mě odvezla do nemocnice, protože už jsem se nemohl ani na ty nohy postavit a ještě se mi zlomila samovolně klíční kost. za 2 měsíce jsem zhubl 20kg. Po pár dnech v nemocnici mi přijali na onkologii v Plzni, kde se ani k péči Přeštických raději nevyjadřovali a radikálně změnili léčbu a prý mě tam měl pan doktor Košťák poslat tak před půl rokem. Pravděpodobně mu jde jen o to, aby co nejdéle pacienta udržel ve své péči, ale že ho tím skoro zabije, to je mu asi jedno. Nejmenovaná sestra mi řekla, že tyto doktoři nejsou ani na udržení stavu, že to je prostě strašná péče.

F

Chtělo by to více ordinačních hodin. Při každém ordinační dnu
je v Přešticích velký převis pacientů a čekání je 2-4 hod.
Toto trochu kazí pověst tohoto, jinak dobrého lékaře.
Což takhle ordinovat od 7 hod. Kučera.

Šel jsem k panu doktorovi Košťákovi na doporučení a nelituji. Je velmi milý a ochotný, s mým problémem mi pomohl.

Rozhodně DOPORUČUJI !!!

Pravdepoodbne jeden z nejlepsich urologu na Plzensku. Vyzna se a je peclivy. Rozhodne doporucuji.

Pan doktor je zřejmě slušný operatér, ale to je také všechno, jako ambulující lékař je opravdu strašný až hrozivý - léta dával mému otci léky, které mu nezabíraly, zanedbal mému otci zánět ledvin, který přes opakované návštěvy mého otce a několik vyšetření, diagnostikovala správně až praktická lékařka. Neposlal otce včas na předoperační vyšetření - kdyby si otec nezjistil sám, co má oběhat, zřejmě by dodneška operován nebyl. To samé se opakovalo před prvním konziliem na onkologii kvůli rakovině prostaty, otec měl podstoupit řadu vyšetření, na která ho ovšem MuDr. Košťák neposlal. Otec se to dozvěděl až na onkologii odkud ho poslali zpátky, aby si všechna vyšetření oběhal...