Odborný lékař alergolog
Tyršova 394, Semily

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergolog

Nevím, jestli jsem kdy potkala a zažila horšího doktora. Chodila jsem k němu před pár lety, ale pořád si pamatuji jak to bylo s alergií, jednou řekl, že nejsem alergická, další návštěvu mi vyjmenoval na co vše mám alergii. Prášky na alergii mi nasadil na delší čas, než který je vhodný. Sám si jednou předemnou silnější prášek vzal. Připadal mi pokaždé naprosto v jiném světě, už bych k němu nikdy nešla.

Jsem s Panem doktorem Joskou velmi spokojena. Je to milý a příjěmný člověk. Pomůže, poradí. Moje rodina k němu chodí skoro celá. Můžu doporučit. NIKDY bych k jiném alergologovi nešla.

Mudr Miloslav Joska je nejlepší doktor kterého znám. Vždy se o mě dobře stará a rychle mě uzdraví (samozřejmě s alergií to tak jednoduše nejde). Není to jen dobrý alergolog, ale i pediatr. Jestli o něm někdo říká něco jiného tak ho zřejmě moc nezná. Možná, že si někdy i někam odejde, ale kvůli zdravotním potížím, jak pacienta kterého má u sebe, nebo rodiny. Nemá ani žádná odpolední volna aby se dobře staral o pacienty (k těm co ho potřebují zajede i domů a vezme i pacienta který to potřebuje a není u něj zaregistrován), vše perfektně vysvětlí On i jeho sestra se chovají moc mile. Můžu všem doporučit.

Věřím tomu, že je dobrý alergolog,ale chcete-li se tam objednat, vemte si na celý den dovolenou - celý den ji prosedíte v čekárně a ještě nemáte jistotu, že když si pan doktor někam odběhne, že se ho dočkáte.

K panu doktorovi jsem chodila asi dva roky. Poté, co jsem zjistila, že nejen mě, ale i několika mým známým zjistil "počínající astma" (které bylo následně jinými lékaři jak mě, tak i těm všem známým vyvráceno), léky mi předepisoval v koňských dávkách (takže i při správném užívání mi v pohodě zbyly do dalšího roku) - jsem jej opustila...

Můj oblíbený lékař :-) Jelikož trpí sám alergiemi na všechno možné, má veškerou léčbu odzkoušenou na sobě a tak ví co poradit. Je to milý a roztomilý člověk ;-)

Vřele doporučuji

Je svědomitý vzdělaný,výborný diagnostik.doporučuji všem,koho trápi alergie

C

Pan doktor Joska je vynikající lékař a skvělý člověk.

Vynikající specialista, ať už jako alergolog nebo pediatr, rovněž je to velmi dobrý člověk, vždy připraven pomoci odborně i laskavým chováním a slovem. Mnohokráte nám neocenitelně pomohl při léčbě našich dvou dětí, častokrát nad rámec své pracovní doby. Mohu ho jako odborníka doporučit všem, komu alergie ztrpčuje život.

Velmi dobrý alergolog, rád poradí, pomůže, má dobrý vztah k lidem, dignózy přesné a metody léčby pokrokové s minimální zátěží na pacienta se snahou mu co nejvíce pomoci.