Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tyršova 394, Semily
Odborný lékař alergolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař alergolog

Nevím, jestli jsem kdy potkala a zažila horšího doktora. Chodila jsem k němu před pár lety, ale pořád si pamatuji jak to bylo s alergií, jednou řekl, že nejsem alergická, další návštěvu mi vyjmenoval na co vše mám alergii. Prášky na alergii mi nasadil na delší čas, než který je vhodný. Sám si jednou předemnou silnější prášek vzal. Připadal mi pokaždé naprosto v jiném světě, už bych k němu nikdy nešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Jsem s Panem doktorem Joskou velmi spokojena. Je to milý a příjěmný člověk. Pomůže, poradí. Moje rodina k němu chodí skoro celá. Můžu doporučit. NIKDY bych k jiném alergologovi nešla.

N
Ověřeny pacient

Mudr Miloslav Joska je nejlepší doktor kterého znám. Vždy se o mě dobře stará a rychle mě uzdraví (samozřejmě s alergií to tak jednoduše nejde). Není to jen dobrý alergolog, ale i pediatr. Jestli o něm někdo říká něco jiného tak ho zřejmě moc nezná. Možná, že si někdy i někam odejde, ale kvůli zdravotním potížím, jak pacienta kterého má u sebe, nebo rodiny. Nemá ani žádná odpolední volna aby se dobře staral o pacienty (k těm co ho potřebují zajede i domů a vezme i pacienta který to potřebuje a není u něj zaregistrován), vše perfektně vysvětlí On i jeho sestra se chovají moc mile. Můžu všem doporučit.

Věřím tomu, že je dobrý alergolog,ale chcete-li se tam objednat, vemte si na celý den dovolenou - celý den ji prosedíte v čekárně a ještě nemáte jistotu, že když si pan doktor někam odběhne, že se ho dočkáte.

K panu doktorovi jsem chodila asi dva roky. Poté, co jsem zjistila, že nejen mě, ale i několika mým známým zjistil "počínající astma" (které bylo následně jinými lékaři jak mě, tak i těm všem známým vyvráceno), léky mi předepisoval v koňských dávkách (takže i při správném užívání mi v pohodě zbyly do dalšího roku) - jsem jej opustila...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z

Můj oblíbený lékař :-) Jelikož trpí sám alergiemi na všechno možné, má veškerou léčbu odzkoušenou na sobě a tak ví co poradit. Je to milý a roztomilý člověk ;-)

Vřele doporučuji

Je svědomitý vzdělaný,výborný diagnostik.doporučuji všem,koho trápi alergie

C

Pan doktor Joska je vynikající lékař a skvělý člověk.

L

Vynikající specialista, ať už jako alergolog nebo pediatr, rovněž je to velmi dobrý člověk, vždy připraven pomoci odborně i laskavým chováním a slovem. Mnohokráte nám neocenitelně pomohl při léčbě našich dvou dětí, častokrát nad rámec své pracovní doby. Mohu ho jako odborníka doporučit všem, komu alergie ztrpčuje život.

A
Ověřeny pacient

Velmi dobrý alergolog, rád poradí, pomůže, má dobrý vztah k lidem, dignózy přesné a metody léčby pokrokové s minimální zátěží na pacienta se snahou mu co nejvíce pomoci.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti