Miloslav Gáffor, oční lékař Mladá Boleslav

MUDr. Miloslav Gáffor

Oční lékař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tř.Václava Klementa 869, Mladá Boleslav
TOP ESTHETIC

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Velice arogantní pán, který měl po celou dobu prohlídky urážlivé poznámky. Žádné vysvětlení, Hodně jsem se musel držet, abych nevybouchnul. Nedoporučuji. Nakonec jsem šel do jiné ordinace.


H
Ověřeny pacient
Umístění: TOP ESTHETIC Jiný

Pan doktor mi nic pořádně nevysvětlil, měření zraku proběhlo velmi rychle a protože jsem nebyl s výsledkem spokojený, došel jsem si na další měření ještě jinam do optiky. Tam mi naměřili úplně jiné hodnoty dioptrií a výsledek je o mnoho lepší. Pan doktor se navíc během celého vyšetření choval arogantně a nepříjemně. K němu já už znovu rozhodně nepůjdu.


R
Ověřeny pacient

Tento doktor me velice zklamal. Tak neprijemneho doktora jsem jeste nevidela, chova se arogantne, ma nemistne poznamky a nic nevysvetli. Sestricka take dokaze byt dost neprijemna a neochotna, i kdyz se casto snazi o profesionalni usmev. Vetsinou se tam musi zbytecne dlouho cekat, i kdyz je v cekarne malo lidi a slo by to rychleji, kdyby se chtelo.. Jednu hvezdicku davam jen proto, ze tu neni horsi hodnoceni.


P
Ověřeny pacient

Vynikající lékař! Po stránce odborné zkušený a erudovaný specialista, po stránce lidské zdvořilý a laskavý. Velmi oceňuji, že pacienta informuje o povaze nemoci, způsobu léčby a prognóze onemocnění. Pět hvězdiček si plně zaslouží!


E
Ověřeny pacient

Doktor na svém místě - skutečně vynikající oftalmolog, úžasná komunkace - vše dopodrobna vysvětlí, moc příjemný. Vybavení ordinace naprosto perfektní, objednávací doba méně než týden - a nesmím zapomenout na úžasné sestřičky! Je to ukázková oční abmulance.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti