Miloslav Gáffor, oční lékař Mladá Boleslav

MUDr. Miloslav Gáffor

Oční lékař Více

Tř.Václava Klementa 869, Mladá Boleslav
TOP ESTHETIC

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Názory

2.5

Umístění: jiné místo Jiný

Velice arogantní pán, který měl po celou dobu prohlídky urážlivé poznámky. Žádné vysvětlení, Hodně jsem se musel držet, abych nevybouchnul. Nedoporučuji. Nakonec jsem šel do jiné ordinace.

Umístění: TOP ESTHETIC Jiný

Pan doktor mi nic pořádně nevysvětlil, měření zraku proběhlo velmi rychle a protože jsem nebyl s výsledkem spokojený, došel jsem si na další měření ještě jinam do optiky. Tam mi naměřili úplně jiné hodnoty dioptrií a výsledek je o mnoho lepší. Pan doktor se navíc během celého vyšetření choval arogantně a nepříjemně. K němu já už znovu rozhodně nepůjdu.

Tento doktor me velice zklamal. Tak neprijemneho doktora jsem jeste nevidela, chova se arogantne, ma nemistne poznamky a nic nevysvetli. Sestricka take dokaze byt dost neprijemna a neochotna, i kdyz se casto snazi o profesionalni usmev. Vetsinou se tam musi zbytecne dlouho cekat, i kdyz je v cekarne malo lidi a slo by to rychleji, kdyby se chtelo.. Jednu hvezdicku davam jen proto, ze tu neni horsi hodnoceni.

Vynikající lékař! Po stránce odborné zkušený a erudovaný specialista, po stránce lidské zdvořilý a laskavý. Velmi oceňuji, že pacienta informuje o povaze nemoci, způsobu léčby a prognóze onemocnění. Pět hvězdiček si plně zaslouží!

Doktor na svém místě - skutečně vynikající oftalmolog, úžasná komunkace - vše dopodrobna vysvětlí, moc příjemný. Vybavení ordinace naprosto perfektní, objednávací doba méně než týden - a nesmím zapomenout na úžasné sestřičky! Je to ukázková oční abmulance.