Adresa

Sam. ord. lékaře spec. - ORL
Václavská 570, Chrudim

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ORL Jiný

Dnes jsem byla na vyšetření se svým 90 ti letým otcem. Lékař i sestřička famózní. Jejich empatie i skvělé jednání nemělo chybu. Moc děkuji .

Ověřený profil
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ORL Angíny, poté tonsilektomie

Pan doktor Černý je absolutní profesionál, tak perfektní přístup jsem ještě nezažila a sestřička Brandlová je absolutní anděl.Ještě jednou moc děkuji:-) Monika Horníková

C
Ověřený profil

Moc děkuji panu doktorovi a jeho personálu za laskavé ošetření,kdy mě zjistili rostoucí cystu maxil.dutině a velmi bezbolestně a šetrně mi ji odstranili, už mě tlačila na okolí a ostatní lékaři si nevěli rady, jenom MUDr. Černý, ještě jednou děkuji a velmi doporučuji Sylva Ch.


E
Ověřený profil

S tímto lékařem a jeho sestřičkou jsem byla dnes opravdu velmi spokojena a znovu jsem se utvrdila v názoru, že raději pojedu 30 km do Chrudimi, než jít s dcerou na ORL u nás v Přelouči. Sestřička je velmi milá a i jednání pana doktora mi přišlo profesionální a současně lidské. Při příchodu do plné čekárny jsem usoudila, že zde patrně "strávíme dopoledne", ale byla jsem velmi mile překvapena, jak rychle jsem přišly s dcerou díky sehranému týmu pana doktora a sestřičky na řadu. E. Skálová


V
Ověřený profil

Dobrý den, pan doktor Černý i jeho sestřička Věruška, patří mezi top. Chodím k nim už léta i se svými často nemocnými dětmi a nedám na ně dopusit. Jsou skvělý ve svém oboru, ale i jako lidé. Je to sehraná dvojka, práce jim jde od rukou velmi rychle. Neustále plná čekárna je důkazem toho, že pan doktor i jeho sestra jsou velmi oblíbení i u ostatních pacientů. Je velmi snadné poznat, zda pan doktor ordinuje či nikoliv, stačí nahlédnout do čekárny, je-li plná = ordinuje, je-li prázná, je pan doktor v zastoupení jiného lékaře. Děkujeme vám oboum za vše. Jana s Radkou a Martinem


H
Ověřený profil

Měla jsem opakovaný polyp v nose. Pan doktor z mého pohledu zanedbal péči, když při kontrole nevzal vzorek a neposlal na histologii. Následně mě nechal dva měsíce čekat na operaci, protože byl na dovolené. Poté mě operoval, hodně to krvácelo a tak mě ze sálu v Chrudimi vezli do Pardubic odkud mě poslali do Motola. Tam mi před dvěma lety vyoperovali zhoubný nádor z nosu a baze lební. V Motole mi řekli, že z každého nového útvaru se MUSÍ brát okamžitě vzorek na histologii..navíc v Praze když mě viděli, tak mě operovali hned za několik dní. Nemám po těchto zkušenostech k panu doktorovi Černému co říct......snad jen to, že už tam nikdy nepůjdu.
Můj partner na něj dokonce chtěl podat trestní oznámení...protože nedej bože, aby se tohle stalo někomu dalšímu....
J. Kaplanová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

S panem doktorem jsem spokojená. Chodím k němu už od malička a mám k němu jistou důvěru. Každý můj zdravotní problém se vyléčil. Prohlídky provádí šetrně a citem. Při prohlídce nemám absolutně žádné obavy. Čekárna je většinou plná, ale ta 1,5h čekání se dá přečkat.


Velmi příjemný pan doktor.Děkuju za dnešní vyšetření.


S

Doporučuji každému, moc mu děkuji za jeho léčbu, vážím si jeho přístupu k pacientům.


V

špatný přístup

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu