Jana Pernera 159, České Velenice
Gynekologická ambulance

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Nejlepší lékař a sestřička. Jsem nadšená z péče pana primáře. Je to opravdu profesionál a rozumí tonu, co dělá. Za mě 100%.

Chtěl by jsem touto cestou srdečně poděkovat a sklonit tu nejhlubší poklonu PANU DOKTOROVI A JEHO TÝMU za jeho vykonanou jak profesionální práci, tak i za jeho profesionální vystupování. Toto jsem do součastné doby ještě neměl možnost zažít. Jedná se o přivedení mé dcery na svět dne 16.5.2012. Opravdu člověk na místě, kde má být. Ještě jednou mnohokrát děkuji pane doktore.

Jelikož jsem vždy měla gynekoložku,před panem doktorem jsem měla ostych,při mé první schůzce jsem hned s podáním ruky na vše zapoměla a můj pohled na gynekologa byl hned pozitivní.Jsem u pana doktora již 5let ikydž za ním musím dojíždět i v těhotenství určitě bych neměnila.Vždy je příjemný,laskavý,o všem co mě trápí ohledně gynekol.probere a doporučí.Proto mu i díky tomu chci velice poděkovat a doporučuji ho opravdu všem

Já jsem si do jisté doby myslele,že je to ten nej.Snažila jsem se otěhotnět 8 měsíců a nakonec to klaplo.Ale když jsem chtěla,aby mi to pan doktor potvrdil tak neměl čas.Jelikož své pacientky z Velenic nevyšetřuje v Budějovicích tak jsem si měla počkat 14dní až přijede.Jenže já měla hned od začátku komplikace"krvácení".Pádný důvod k obavám!Raději jsem přešla k jinému a jsem ráda.Hned mě dal na rizikové a díky němu mám teď roční dcerku.Bohužel nemohu poděkovat dr.Velemínskému.

Pan doktor je můj gynekolog, po dlouhé době opět příjemný, milý, ohleduplný lékař se zájmem o starosti a problémy pacientek. Je vynikající odborník, stejně
jako byl před lety, dnes již zesnulý, pan primář Pařízek.
Přeji mu hodně sil,chuti do práce a hodně spokojených pacientek.

Velice příjemný a milý lékař. Skvělý odborník s naprosto profesionálním a lidským přístupem k pacientům. Nejlepší gynekolog jakého jsem kdy potkala. Škoda, že praxi provozuje až ve Velenicích ... Moc děkuji a přeji mnoho zdraví a sil do další práce!

Nejlepší pan doktor,kterého jsem potkala! Velmi příjemný a profesionální jednání,citlivý a velmi schopný člověk s vynikajícími zkušenosti,doporučuju každé ženě!!!!!!!!

Pan doktor je nejen vynikající lékař se zájmem o pacienta, i když to není zrovna pacient "důležitý" nebo "známý", ale i velice příjemný člověk. Kéž by takových lékařů bylo více.

Pan doktor je skvělý, příjemný odborník. Díky jeho znalostem se mi narodila holčička až v 37 tt. Děkuji a všem doporučuji

Musím jenom pochválit pana doktora-příjemné vystupování,velmi vstřícný a obětavý:-)Jsem s ním nad míru spokojená a velmi mi pomohl,jako jediný gynekolog se začal zajímat o mé problémy a pomohl mi z nich.Pana doktora doporučuji.