Ord. pro alergologii a kl. imunologii
Krkonošská 157, Vrchlabí

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Pan doktor léčí dceru již 10 let. A můžu říct jen všechno dobré. Každým rokem pozorujeme, jak se její stav lepší. Kritická období trvají čím dál kratší dobu. A hlavně je to LIDSKÝ Pan doktor. Žádný mrzout, ke kterému by se rodič bál se svým potomkem zajít.

Absolutní nespokojenost, se svým dvouletým synem jsem se chtěla objednat na vyšetření. Na dotaz, zda když jsme VZP můžeme přijít se začal vykrucovat a velmi otráveným hlasem mi řekl, že teda bere VZP nerad a že už má skoro vyčerpáno pro tento rok a ať se teda zkusím zeptat třeba v Jilemnici.
Rozhodně na něj podám stížnost na lékařské komoře.

Dobrý den, PAN DOKTOR! Ve svém oboru jednička. S dcerou jsem pacientkou od roku 2008 jako jediný lékař se nás po všech útrapách ujmul,/ alergie-pomalu na vše/ vždy je pečlivý ochotně vše vysvětlí, má úžasný přístup k dětem a pokud máte problém, zvedne telefon i mimo ordinační hodinu a ochotně poradí. Dnes se píše rok 2013 a já můžu říci že dcera je z 0% vyléčena na 80% a těch dvacet jistě zvládneme taky. Moc panu doktorovi děkuji a všem DOPORUČUJI. Vašatová

Velice pečlivý a vstřícný doktor.Mám jen dobré zkušenosti.

Pan doktor je lékař na svém místě vstřícný, ochotný a pečlivý. Mohu jen doporučit!

S PANEM DOKTOREM JSEM SPOKOJENÁ, PŮSOBÍ NA DĚTI VELMI POHODOVĚ, KLIDNĚ. VŽDY PORADI A JE PEČLIVÝ

Pana doktora mohu je doporučit, je velmi ochotný, při zdravotním problému se snaží pomoci, provede různá vyšetření, po telefonu poradí, kdykoliv je k službám. Děti se ho nebojí ( působí i jako pediatr) opravdu je to lékař na svém místě.