Na Vrchu 16,
Ordinace praktického lékaře

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace praktického lékaře

U pana Mádra jsem již cca 20 let. A jsem spokojený. To že se u něj v ordinaci člověk neohřeje je pravda. Ale co by jste chtěli? Sedět tam půl hodiny a povídat si? Tak jděte někam na kávu a povidejte si tam. Přijdu sdělím mu můj problém a dostanu na něj medikaci nebo doporučení ke specialistovi. Co víc potřebuji nic.
A aby nikoho neiritovalo že jsem anonym jmenuji se Zbyšek SPISAR. ????????

Jediný doktor v okolí(Fr.l, cheb,hazlov....atd), který mě u sebe zaregistroval když jsem potřebovala potvrzení ohledně zamestnasni. Vzhledem k mě minulosti kdy jsem podstoupila ne jedno léčení že závislosti na drogách se se mnou ostatní lékaři ani nezabývali.potom co jsem obehla asi "1000" doktoru.on byl jediný který mi pomohl.

za 200,- Kč ti v klidu napíše neschopenku na 14 dní, jinak na všechny nemoci předepisuje jen paralen, na neschopenky supr, jinak když mám skutečné zdravotní poitíže, tak jdu raději jinam

Pan doktor nejen, že mi stanovil špatnou diagnozu, ale ještě se choval jako hulvát. Raději jsem si našla lékaře v Chebu, než chodit k němu.

Jem u něj mnoho let a jsem velmi spokojený.Je dobrý odborník a je příjemný.

Já jsem s péčí tohoto lékaře spokojená. Kdykoliv mi něco bylo, vyléčil mě. Neočekávám od něj výkon ala Dr. House, se zvláštními potížemi bych se asi obrátila na specialistu a věřím, že od MUDr. Mádra bych obdržela doporučení na vyšetření. Můj zdravotní stav není podceňován, má osoba není ponižována. Btw. - Regulační poplatky nebyly zavedeny proto, aby si doktoři hráli na haury a promíjeli je.
Michala B.

Náladový, arogantní, při komunikaci místo do očí hledí z okna, od pacienta odbíhá řešit svoje soukromé záležitosti, peníze jsou pro něho na nejvyšším hodnotovém stupínku a navíc to dává očividně najevo. Je to jak na houpačce, ty horší zkušenosti převládají. Já už mu řekl, že jestli se nebude snažit, tak ho vyměním, ostatně jsou to moje (Vaše) peníze, nakupujeme si službu a pokud s ní nejsme spokojeni, nebojme se to panu doktorovi říct pěkně do očí. Příště budu nakupovat pouze tam, kde budu spokojený.

Před nedávnem jsem tady vyjádřil svou zkušenost s tímto doktorem, ale žádné hodnocení jsem nezadal. V té době měl na počítadle "pan doktor" dlouhodobě okolo -50% (hodnocení od jiných) a od té dody (zřejmě se o existenci tohoto serveru pan Mádr teprve dozvěděl) má samá kladná hodnocení!!! Těch hodnocení je do této chvíle celkem 16 a světe div se - všechny jen nejlepší!!! To, že to jsou anonimy budiž, podle mé přezdívky taky nikdo nepozná o koho se vlastně jedná. No, jenže potíž bude v tom, že tento server není až tak hloupý a u každého hodnocení zveřejní zároveň i IP adresu počítače, ze kterého je hodnocení odeslané. Kdybych se v tom chtěl hrabat možná bych pomocí IP zjistil přesně i poštovní adresu, ale stačí mi, že z těch 16-ti hodnocení je jich rovných 13 psáno z jednoho počítače..... hm, že by pan "doktor" naprosto skvěle ošetřil zájezd důchodců a ti pak hned naběhli do infocentra v Aši, kde je veřejně přístupný počítač a pěkně jeden po druhém tam napsali kladné hodnocení? A ta zbylá 3 hodnocení jsou také z jednoho počítače. Velmi zvláštní, ale asi ne tak překvapující u tohoto pána. Pravda je spíš taková, že pan "doktor" při vyšetřování pacienta už nekouká z okna, jako to to dělal vždy, ale do počítače, kde si sám píše na sebe hodnocení, aby rychle vymazal těch -50%. No a doma, teda jen když si na to při popíjení vodečky vzpomene, tak si tam jedno kladné hodnocení taky napíše (3x z jiného počítače). Za toto už dávám opravdu negativní hodnocení, protože tady už se dokonce i podvádí ..... a nahlašuji serveru zneužití.

Pan doktor se stará o naši celou rodinu!Nedám na něj dopustit JE TO VÝBORNÝ LÉKAŘ.

Vynikající doktor ..... v čekárně se dlouho neohřejete, stejně tak i v ordinaci. Šlape mu to jak na drátkách. Co se týče preventivních prohlídek, do nového zaměstnání, tak to nemá chybu. Kdyby jste měli jednu nohu, tak si toho možná ani nevšimne a doporučí i k práci dostihovýho koně..... když je ovšem prohlídka zaplacená sm. Chtěl bych to jeho razítko. :)
Ale nedej Bože, aby vám něco skutečně bylo ..... paralen - univerzální lék.