Miloš Kotulek, otorinolaryngolog Pardubice

MUDr. Miloš Kotulek

Uložit

Otorinolaryngolog Více

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kyjevská 44, Pardubice
Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Miloš Kotulek? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
zhruba před týdnem jsem se probudila s bolesti krku má levé straně.(nepředcházela tomu žádná nemoc ani nachlazení)
Polykání je bolestivé a po pár dnech se přidala i bolest levého ucha.
Uzliny jsou nateklé.
Bolest se střídavě lepší a horší.
Je možné že by mi mohli diagnostikovat nádor?
Děkuji

Dobrý den.
Připojuji s k názoru kolegů. Nejpravděpodobnější je zánětlivý původ Vašich obtíží. Vyhledejte ORL specialistu.
S pozdravem
M. Kotulek

MUDr. Miloš Kotulek

Dobrý den, utrpěl jsem úraz ucha, mám perforaci bubínku a bylo mi řečeno, že musím za 3 měsíce na plastiku. Dělám bojové umění a dostal jsem kop přímo na ucho. Ihned mi zalehlo, koupil jsem si borovou vodu ale jakmile jsem ji dostal do ucha, byla to neskutečná bolest. Vlastně jsem od té doby přišel i o chuť v polovině jazyka. Po 3 dnech od toho kopu mi z ucha začalo téct a nastaly bolesti. Jel jsem na pohotovost, tam mi ucho paní doktorka propíchla a dala nějaké kapky. Po 2 dnech od pohotovosti jsem šel na kontrolu na ORL, kde mi pan doktor nasadil atb. Po týdnu zánět ustál ale pan doktor mi řekl, že tam mám díru jako Brno v bubínku, za další týden mi řekl to stejné ale že si mysli, že to je něco staršího. Když jsem byl malý, mohlo mi být 10 let, teď mám 22 let, měl jsem úraz ucha ale vše se poté jevilo v pořádku. Prý se mi to ale jen zalepilo a teď tím kopem se mi to zase rozjelo a už to nesroste. Ucho mě nebolí, neteče mi z něho ale neslyším. Musím na plastiku a do té doby tam nesmím dostat ani kapku vody. Chci se zeptat, mohu dělat bojové umění před operaci i po? Jde mi o to, jestli to bude vadit, když do toho budu dostávat údery a jestli se něco může stát. Dále se chci zeptat na tu chuť v tom jazyku. Také si musím najít lékaře, který mi zákrok provede. Jak je to nákladné a nevíte, jestli to hradí pojišťovna? Mám RBP. A jestli byste mi nějakého lékaře doporučili prosím. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den. Nezbývá než souhlasit s informacemi, které jsou obsaženy v odpovědích kolegů výše. Myringoplastika je výkon vedoucí k vytvoření nového bubínku a je hrazen zdravotní pojišťovnou. Provozování bojových sportů není po zákroku vyloučené, je však nutné brát v úvahu zvýšené riziko opětovného poškození bubínku či struktur středního ucha.
S pozdravem
M. Kotulek

MUDr. Miloš Kotulek

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti