Pneumolog
Vídeňská 5, Znojmo

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Musím říct, že znám opravdu málo doktorů, kteří by měli takový zájem o pacienta.Pan doktor si s člověkem lidsky promluví, komplexně a ze široka řeší každý jeho neduh, aby se dobral správné diagnózy. Jsem s ním maximálně spokojená! Nedávno mě jako jediný ze 3 jiných lékařů opravdu pomohl a vyléčil. Nezkoušel na mě pouze opakovaně stejné léky jako ostatní při různých zdravotních problémech. Narozdíl od obvodního lékaře se při poslechu stetoskopem zhrozil a netvrdil mi,že jsem v pořádku. Okamžitě nasadil kapačku a kyslík a já se mohla konečně poprvé po měsíci vyspat celou noc a nebyla jsem buzena úporným kašlem. Čekací doba je opravdu dlouhá, při mé první návštěvě jsem čekala 5 hodin,ale bylo mi vysvětleno, že je to právě kvůli důkladnějšímu vyšetření v případě nového pacienta. Ale asi to stojí za to, aby byl člověk konečně pořádně vyšetřen. Za sebe jednoznačně doporučuji!

Pan Doktor Havlík je člověk a odborník na svém místě. Poradí, pomůže a vyjde ochotně vstříc. Děkuji mu a sestřičkám také. Panu doktorovi přeji hodně zdraví a všem trpělivost neukázněnými pacienty :D Děkuji Alena Fencl, Znojmo

Taky se vám stalo, že vám pan doktor řekl, že máte přečerpaný limit a napsal vám léky na někoho z rodiny? Nevím co si o tom myslet...

Výborný lékař s lidským přístupen. Lepšího lékaře jsem zatím nepotkala. Vždy mně vyléčil. Z jeho ordinace odcházíte vždy s lepší náladou. Čekací doba je opravdu delší i v případě časovky z důvodu důkladného a přátelského pohovoru v ordinaci. Děkuji mu moc za čas, který mi věnoval.

velmi dobry specialista,s lidskym pristupen,přijemne chovani a vždy ochota člověku pomoci,mam v nej duveru,věřim mu.

Velmi dobrý lékař.

velmi dobrý lékař a specialista. zachránil mi život. Děkuji

Velmi svědomitý,je to odborník ma svém místě.Poradí,chová se moc hezky k pacientům.

svedomity odbornik , zachranil mne zivot , dekuji