Ord. lékaře specialisty - kožní
Barvířská 495, Most

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - kožní Jiný

Čtu tu jak je pan doktor arogantní a protivný, je pravda že na první pohled může působit trochu nepříjemně ale jde tu především o profesionalitu a diagnostikovani. Za mě vše na 100%. Léčím se s lupusem a když jsem byla jinde vsichni mi říkala že se jedná o pouhé akné i přesto že pan doktor poznal hned na první návštěvě jeho ordinace že se jedná právě o lupus. Co se sestry týče má toho za celý den taky spoustu a do telefonu může znít nepříjemné a kolikrát se jí nedivím proč když to slyším v té čekárně, ale jinak je velice milá a dokáže vyjít vstříc, nesmíte vždy hledat na všech to nejhorší to umí každý.

Bohužel, mám také negativní zkušenost. Můj přítel dostal vyrážku skoro po celém těle, která mu způsobovala velké problémy. Trápí ho to skoro týden, protože se nejprve pokoušel koupit si v lékárně mastičky na doporučení lékárníka a zkusit konzervativnější léčbu. Nepomohlo nic a tak jsem dnes telefonicky kontaktovala ordinaci pana doktora. Sestřička velmi nepříjemná a řekla, že první volný termín až za měsíc a půl. Na mou otázku, že je to velmi akutní, jestli by se opravdu nedalo trošku dříve mi bylo hrubě sděleno ať to zkusím někde jinde, ale u nich ne. Mrzí mě, že už celkově mám dlouhodobě špatnou zkušenost se zdravotní péčí u nás a i přes to, že člověk jde k lékaři až opravdu ve vážném případě, všude naráží na aroganci, netečnost a odchází s pocitem, že vůbec někoho obtěžoval. Je to velmi smutné.

Pan doktor mi léčil atopický ekzém, předepisoval mi hromady kortikosteroidů a mě tak ztenčily kůži, že jsem si na ni nemohla ani sáhnout, bolest neskutečná. Potom jsem přešla k jinému lékaři a mám po atopickém ekzému a po všech kožních problémech. Proto za mě nedoporučuji.

Navštěvuji ho odmalička (přes 15 let), a když to řeknu hloupě, člověka až mrzí, když nemá nějaký ten problém aby si skáknul k p. doktorovi, protože tohle je jeden z mých top doktorů, naprostá odbornost, profesionalita, skvělý humor a lidský přístup. Dokonce si pacienty i pamatuje, což mě opravdu potěšilo, když jsem tam přišla s problémem cca. po 5 letech a on hned věděl kdo jsem a s jakými jsem tam chodila problémy.A pokud s ním má někdo problém, tak jedině arogantní lidi co navštěvují řezníky typu: Rovner apod. nebo se škvaří v solárkách a na sluníčku celé dny. Pokud jde o pihy, koukám, že se tu probírají, on byl ten kdo mi s nimi pomohl a poslal na odříznutí k p. Chýlkovi do Litvínova (další skvělý pan doktor, kterému nechybí humor ani při zákroku). Díky těmto pánům člověk ví, že poctiví doktoři pořád existují, i když už se vyskytují výjimečně a pacienti se neklepou doma strachy před jejich návštěvou.

Nevím u koho paní Lucie byla - ale já k panu doktorovi chodím už přes 20 let a nikdy žádný problém. Naopak k doktoru Rovnerovi ani v posledním tažení - jedna zkušenost s ním, kdy nevěděl co je napsáno na krabičce masti, kterou mi předepsal, a ptal se mě jestli je to napsané rukou - mě dodělala.
Ale abych se vrátila k panu doktorovi Bočanovi - mě arogantní nepřipadá, má smysl pro humor - pro dost lidí asi nezkousnutelnej. Nestalo se mi, že by mě odmítl ošetřit nebo mi vynadal, když jsem přišla neobjednaná - samozřejmě že jsem si musela počkat až bude mít chvíli volno, ale byla jsem ráda, že mi pomůže.

Pan doktor je velice arogantní a nepříjemný.! Přišla jsem k němu pro radu a pomoc,ale žádné jsem se nedočkala.Místo toho jen odsekávání a arogantního chování.Když jsem mu ukazovala až strkala ruku s vyrážkou pod nos,tak absolutně projevoval nezájem.A když jsem řekla,že jsem zoufalá a hledám pomoc kdekoliv a hlavně,že chodím k Rovnerovi tak byl oheň na střeše.A už se se mnou dál bavit nechtěl.Stále opakoval,že ví to samé co pan doktor Rovner a vůbec se neobtěžoval o nějakou diagnozu nebo jinou léčbu.Stačilo jen 10 minut na tom, aby mi bylo tak špatně a srdce mi bušilo.Byla to má první návštěva a taky poslední u pana doktora Bočana v Mostě.Budu o tom informovat známé,příbuzné i rodinu.Ti nejlepší doktoři odcházejí a místo toho tu máme ty co jen berou prachy a nepomůžou.

pana doktora Bočana jsem navštěvoval již léta, vždy zejména s problémem velkého mateřského znamínka na zádech. Když došla řeč na to, že bych to chtěl odstranit tak vždy byla odpověď stejná - nedoporučuji, rakovina , riziko..... a tak dále pořád dokola.Když jsem navštívil pana doktora o 3 měsíce dříva na kontrolu s ,,pihou,, pan doktor se mohl zbláznit, co tam dělám a proč nepřijdu až v prosinci podle doporučení když nemám problémy a tak.Už onehdá jsem začal pochybovat o zdravém rozumu pana doktora.Když jsem si pihu zatrhl asi po paté při jízdě na tobogánu, navštívil jsem jiného doktora, rovněž z Mostu a ten mi pihi bez jakžchkoliv problémů odstranil a na obhajobu pana doktora Bočana řekl, že by byl proti sobě, protože mě nemusel léčit a každý rok si za mou návštěvu napsal body a vybral regulační poplatek.Tímto jsem s milým pane Bočanem skončil.Jeho vychcanost a mamonářství mu přerostlo přes jeho přísahu pomáhat lidem.

Mně pan doktor s mým problémem pomohl.Vůbec mi nepřipadá arogantní,přešla jsem k němu od kožní lékařky z druhého města,která mě sice vyšetřila,ale nerozpoznala správnou diagnózu.Doporučila mi pouze kosmetické ošetření,diagnoza byla však závažnější.Tu mi určil až doktor Bočan a jeho léčba mi pomohla.Tak moc děkuji.

Pan doktor Bočan je odborník na svém místě,moc mi pomohl,je příjemný,poradí,vše vysvětlí.Jsem mu moc vděčná.I sestřička je příjemná a milá.Pana doktora mohu jenom doporučit.Kovářová

JE NEJ..