MUDr. Milena Zdvořilá

Neurolog Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Neurologická ambulance
Kochova 1185, Chomutov, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance neurologické vyšetření

Paní doktorce musím vyseknout hlubokou poklonu, paní doktorka je velice erudovaný člověk ve své profesi, je lidská, vstřícná, má zájem o pacienta, kterého vyslechne. Opravdu jsem moc ráda, že jsem se k paní doktorce dostala a nesmím zapomenou na sestřičku ta je také úžasná. Jana Arazimová

Umístění: jiné místo Pad a bolesti zad v roce 2017

Paní Dr Zdvořilá vynikající lékařka s lidským přístupem udělala pro mne mnoho snažila se mi pomoct spousta vyšetření at už Ostrov pod CT opíchnutí Praha voj. Nemocnice kapačky atd. Nic nepomohlo až v roce 2018 kdy mě primář odmítl .Jsem byla donucena si najít jiného ne urologa .Paní dr Zdvořilá ve své ordinaci neměla místo .I tak jí moc děkuji .Už jsem po operaci .Krejčová Lenka.

K paní doktorce chodím již několik let a musím říci , že ona jediná mi moc pomohla . Je to lékař jak má být a tokových je dnes už hodně málo. Svým jednáním a lidským přístupem k pacientům je paní doktorka Zdvořilá nejen svým jménem, ale i svou povahou . Velký dík patří i sestřičce . Šoltová Lenka - Chomutov

Po zkušenostech z posledních let nerad chodím k lékařům (většinou si připadám, že je obtěžuji). Když jsem však přišel k paní doktorce, byl jsem mile překvapen. Byla velice milá a ochotná. Věnovala mi dostatek času, aby mě mohla vyšetřit a navrhnout léčbu. Kéž by takových lékařů bylo více.

Chodím k paní doktorce uřž par let a jsem nadmíru spokojen.Ano čekaci lhůty jsou delsí ale zase vždy vas kompletně vyšetří,vyslechne si Vás a pořádně vše promyslí a snaží se pomoci. Osobně mne i v nemocnici Lékaři z Neurologie velmi mile přesvědčili o sve profesionalitě. MUDr.Zdvořilá sice pro někoho může připadat přísnější ale nikdy neodmítne si Vás vyslechnout a dle toho a vyšetření konat. Byt více takových profesionálů všem by nám bylo lépe.A jen závěrem. v minulosti jsem zažil i nepříjemé zážitky s lékaři a mám fóbii z doktorů a nemocnic.Ale MUDr.Zdvořilé naprosto důvěřuji,ač mam potíže s hybostí vždy pomůže s asistenci své zdr.sestry a oparavdu všem mohu jen doporučit. Je to ten typ lékaře u něhož by mi nevadilo zaplatit registrační poplatek i 100,.kč ač na tom nejsem dobře.Ale už za tu snahu si vas vyslechnout a kompletně vyšetřit (což dost lékařů nedělá nebo nechce) si zaslouží mou úctu a důvěru a snažím se vždy její rady dodržovat.

....dr.Zdvořilá mi byla doporučena a jak se zde již píše opravdu dr.na svém místě,naslouchala mi,vše vysvětlila poradila.A to jsem za ní jela až z Plzně!!!

Dá si s člověkem práci a snaží se vytvale najít problém a správně stanovit diagnózu.Je citlivá k pacientovy a umí mu naslouchat.

velmi dobrá lékařka

Pani doktorka je opravdu ZDVOŘILÁ, jak jménem, tak chováním. Měla jsem otřesnou zkušenost v Mostě, ale tady jsem našla lékařku, která mě vyslechla a dokázala mi i pomoct. Díky ní nemám migrény 6x v měsíci, ale tak 3x za rok. Moc jí děkuji. Doporučila jsem jí třem dalším pacientkám a všechny jsme za jedno.

Kvalitní doktor-neurolog jen by mohla mít více ordinačních dnů na poliklinice Chomutov.Za to nemůže,rozpis ordinací nedělá,ale asi někdo z nadřízených.Objednat
se je velký problém.Hodně mladých doktorů,na ambulanci je moc arogantních, svoje mindráky si léčí ti to doktoři na pacientech.
Bylo by dobře ,kdyby lékařů jako je paní doktorka,mohla nemocnice míti více.Ale Praha a zahraničí je holt více.