Milena Havlová, ortodontista Jihlava

MUDr. Milena Havlová

Ortodontista

7 názorů

Uložit


Adresa

17. listopadu 14, Jihlava
Ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
7 názorů

S
Ověřeny pacient

Chodime k pani doktorce tri roky a jsme moc spokojeni.Nikdy na me ani na dceru nebyla neprijemna,vzdy je mila a vse nam pekne vysvetli.Dceri se pekne rovnaji zuby a chodi k pani doktorce moc rada.


Paní doktorku můžu jenom doporučit. Jsem její pacientkou již 12 let a opravdu mi moc pomohla. Zuby mám krásně srovnané. A navíc vždy se chovala mile a dokázala mi odpovědět na moje otázky a vše vysvětlit.


Pro ty, co chtějí mít zuby v pořádku, vřele doporučuji. Myslím, že paní doktorka Havlová je opravdu odbornice ve svém oboru. Jen mi na ní trošku vadí odměřené a někdy i arogantní chování. A také to, že se to hrozně vleče a všechno trvá hrozně dlouho. Ale v mém případě asi není, kam chvátat, takže to nemůžu označit jako ten největší zápor.

Pacientka


Opravdu nevím, co si mám o paní doktorce myslet, někdy je příjemná, jindy zase strašně arogantní a neochotná. Z druhé strany si zase myslím, že ve svém oboru je uznávaná. Každopádně by se měla ke svým pacientům a jejich rodinným příslušníkům chovat slušně a když se na něco zeptají, tak z nich nedělat debily. Matka pacientky


M

Ze začátku jsem byla z paní doktorky trošku v rozpacích, ale velmi brzy jsem zjistila, že své práci skutečně rozumí. Je to velmi milá a příjemná paní doktorka a můžu ji jen a jen doporučit mému synovi skutečně pomohla.


L

Skvělá lékařka dokázala mé děti opravdu si pečovat o svůj chrup a srovnala synovi zuby děkuji


R

Nejsme spokojeni pro arogantní a povýšené chování.Žádná ochota a vstřícnost.Hodnotit odbornou stránku není zatím ještě možné.Snad budeme příjemně překvapeni.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti