MUDr. Milan Tomešek

Uložit

Gynekolog Více

19 názor

Uložit


Adresa

Gynekologická ambulance
Budějovická 148, Velešín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil

Lékaře navštěvuji asi 1 rok a jsem s ním velice spokojená. I hned co sem byla tehotna tak mi pomahal a když neco miminku chybelo hned sme to resili a za vsechno mu moc dekuji

P
Ověřený profil

Vyšetření pravidelná na dobré úrovni, avšak při problémech je patrná neochota, kalkul, nepřístupnost k jinému názoru, antisebereflexe a nekorektnost vůči ostatním lékařským kolegům, což pacientovi klidu, zdraví a důvěry nepřidá.Vybavení ordinace je současné, sestřičky ochotné a poslušné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil

Strasne moc mily, ochotny a peclivy pan doktor. Vse vysvetli a poradi, neměnila bych.


L
Ověřený profil

Já jsem s panem doktorem maximálně spokojena....jak s jeho chováním, odborností, vybaveností ordinace...jsem ráda, že chodím právě k němu....


díky panu doktorovi jsem přišla na nemoc včas.dotazy ochotně zodpověděl,vysvětlil.jeho péče je opravdu skvělá.nemyslím si, že bych dalšího takového ochotného pana doktora našla.


Jeho vystupování je slušné , opravdu na úrovni , s takovým vystupováním jsem se nesetkala. Mělo by to tak být všude mi ve Křemži jsme moc spokojené .Děkujeme.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


P
Ověřený profil

Pana doktora Tomeška můžu jen doporučit,navštěvuji ho už přes 2 roky a ty doktoři co jsem mela před tím stáli za prd,jen napsali recept a co tady ještě otravuji!!!!!!!!!!!!!
Ale pa Tomešek je úplně neco jiného,milý,příjemný,vše vysvětlí,vybavení ordinace je na úrovni i ordinace vymalována do příjemných barev uklidnuje a nepřipadáte si jak u doktora. Doporučila jsem ho i sé sestře i mamce a obe jsou nad míru spokojené.


ochotný, vybavení na úrovni


P

Pan doktor je velice příjemný a k ženě velice šetrný.Je super doporučuji.


P

Pan doktor Tomešek je pro mě ten nej.... Chodím k němu od samého začátku a neměnila bych. Vždy mi dobře poradí a pomůže, i kdybych mu zavolala o půlnoci, tak zvedne telefon a vyslechne mě. Je stále usměvavý a v dobré náladě a vyšetření provádí šetrně a bezbolestně. Je velice ochotný a obětavý, no prostě nej... a vřele ho doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti