Adresa

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň
Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient

Po návštěvách velkých zařízení jsem si představoval lepší péči, dostatek testů, aby mi už někdo pomohl. Vše zafungovalo zde. Pan doktor se maximálně snaží dotazy a testy zjistit problém, léčbu konzultuje, navrhne možnosti a pokud nezafunguje, má v záloze další zkoušku.Necítil jsem se odbytý. Léčba zafungovala perfektně. Vynikající profesionál. Děkuji


V
Ověřeny pacient

Musím je přidat ke chválícím klientům.Dnes jsem pana doktora navštívila se svým synem a musím potvrdit,že je skutečně velmi pečlivý,profesiální.Člověk se zde cítí být člověkem nikoli "pacošem"Pane doktore:DÍKY! Chvála i pro sestřičku.


I
Ověřeny pacient

S takovou péčí , jako u pana doktora Štěpáníka jsem se ještě neshledala. Je velice pečlivý ,příjemný, má ojedinělý přístup k pacientovi.Zcela profesionální péče! Pan doktor mi vše jasně vysvětlil a věnoval se mi na 100% . Sestřička milá a usměvavá. Tak si představuji fungující zdravotnictví.


D
Ověřeny pacient

Velice profesionální lékař. Při návštěvě jeho ordinace máte pocit,že se svět točí jen kolem Vás. Pan doktor je opravdu odborník na svém místě a také sestřička je velice příjemná.


Pan doktor je nejlepší, jak po stránce odborné, tak po stránce lidské.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti