Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Pan doktor i sestřička jsou opravdu báječní. Skvělý a lidský přístup, děkuji Vám!

K
Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Již řadu let, mám dýchací potíže a pan doktor, je velmi pečlivý, moc mi pomohl, vše vysvětlí. Já jsem s léčbou i ostatním personálem, velmi spokojena.

M
Ověřený profil

Po návštěvách velkých zařízení jsem si představoval lepší péči, dostatek testů, aby mi už někdo pomohl. Vše zafungovalo zde. Pan doktor se maximálně snaží dotazy a testy zjistit problém, léčbu konzultuje, navrhne možnosti a pokud nezafunguje, má v záloze další zkoušku.Necítil jsem se odbytý. Léčba zafungovala perfektně. Vynikající profesionál. Děkuji


V
Ověřený profil

Musím je přidat ke chválícím klientům.Dnes jsem pana doktora navštívila se svým synem a musím potvrdit,že je skutečně velmi pečlivý,profesiální.Člověk se zde cítí být člověkem nikoli "pacošem"Pane doktore:DÍKY! Chvála i pro sestřičku.


I
Ověřený profil

S takovou péčí , jako u pana doktora Štěpáníka jsem se ještě neshledala. Je velice pečlivý ,příjemný, má ojedinělý přístup k pacientovi.Zcela profesionální péče! Pan doktor mi vše jasně vysvětlil a věnoval se mi na 100% . Sestřička milá a usměvavá. Tak si představuji fungující zdravotnictví.


D
Ověřený profil

Velice profesionální lékař. Při návštěvě jeho ordinace máte pocit,že se svět točí jen kolem Vás. Pan doktor je opravdu odborník na svém místě a také sestřička je velice příjemná.


Pan doktor je nejlepší, jak po stránce odborné, tak po stránce lidské.


Došlo k chybě, zkuste to znovu