Milan Rataj, anesteziolog Písek

MUDr. Milan Rataj

Anesteziolog

Ševčíkova 1/1031, Písek
Ambulance léčby bolesti a ARO

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Velmi zkušený a znalý odborník. Velice milý a skromný člověk. Je radost k němu chodit i přesto, že mi píchá injekce, kterých se tak bojím :-). Děkuji

Fantastický lémař a člověk!!! Asi před 3 roky mi zachránil koleno, do kterého se uznávané ortopedické kapacity mermomocí chtěli podívat. On jediný poznal příčinu mých bolestí Ještě že jsem ho poslechl a nedal jim příležitost řezat.Je mi 62 a stále sportuji. Bohužel k němu musím zítra znovu s něčím jiným, ale zato s důvěrou! Odborníci si zase neví rady a problém se nelepší. Díky pane doktore.

Tento lékař mi bezesporu zachránil život - zatímco můj neurolog mě dohnal na pokraj šílenství, Pan Doktor Rataj mi vysvětlil situaci, dodal klid a odstranil bolest. Již pět let jsem bez bolesti a pracuji fyzicky bez problémů. Zdá se, že negativní hodnocen dává jeden a týž člověk, který si řeší své mindráky.

nejli mi pomohll

při mém těžkém a dle odborníků neřešitelném onemocnění mi jako jediný dokázal zmírnit mnohaleté trápení.Děkuji

velice lidský, přátelský, s nestandardním diganostickým a léčebným přístupem, s komplexním pohledem,velice mi pomohl

dovede pomoci, má dobrý přístup k pacientovi, doporučuji.

doporućuji, diky panu doktorovi opet chodim a mam chut zit.Sluvko DEKUJI je malo