Nádražní 1, Třešť
Psychiatrická ambulance (mapa)

K panu MUDr.Pátkovi chodím od srpna 2010 a jsem velmi spokojen.

Pan doktor je opravdu jen psychiatr a víc od něj nečekejte. Čili léčí symptomy, příčina ho moc nezajímá... Ano o lécích z šuplíku vím moc dobře, vlasně jsem se s tím setkala i u jiných psychiatrů, takže to mi nepřijde tak hrozné. Hodně pacientů a minimum času na ně, pan doktor to někdy bere jak na běžícím pásu, pokaždé stejné otázky a odpovědi :). Někdy mi to přijde až bizarní.

Souhlasím s předchozími názory, také jsem ho změnil za jihlavskou psychiatričku. Hodně se zhoršil, nic si nepamatuje, nevím co si tedy píše a léky zásadně ze skříňky, platba na ruku bez dokladu, s tím jsem se ještě nesetkal. Pokud dostanete recept, nikdy s ním nechoďte jinam, než do jediné lékárny, kam vás pošle, protože receptu vždy něco chybí, jednou není bezchybně vypsán. Všude vás s tím vyhodí a vypadáte, že jste to padělali. V době počítačů si připadáte jak na prahu 19. století, myslím, že i on by se měl vzdělávat.

Naprosto souhlasím s předchozím tvrzením. Jeho přístup k pacientovi se rapidně zhoršil, také já jsem tam byla naposledy a lékaře měním. Byla jsem nadšená, ale jeho zájem o pacienta poklesl na nesmyslné psaní do starožitného stroje, sáhne pro prášky do skříně, (všem dává stejné, aspoň co vím) a zinkasuje poplatek.
Šokoval mne, kdy po 3 letech stejné indikace najednou řekl , berete to a to a tak a tak a bylo to úplně mimo!!!
Měla jsem pocit, že psychistra potřebuje on. Víc tam nejdu.
Jo a posílá vás stále do jedné lékárny, jednou mi stihli zavřít, šla jsem tedy jinde, tam mne vyhodili i sreceptem a něco padlo i o lékaři. Vrátila jsem se tedy následující den večer k němu na dostala tak vynadáno, že výslovně řekl - kam mám jít! Tam ale když se o něm zmíníte, shovívavě se usmějí si a něco "neškodného řeknou..."
Já si snad lékárnu mohu vybrat???

K panu Dr. Pátkovi jsem chodila se svou matkou. Oceňuji citlivý přístup, laskavé jednání. Důležitá pro mě byla možnost diskuse o matčině nemoci, probíhající léčbě, vývoje choroby a doporučené medikaci. Děkuji.

Přála bych vám poznat Prahu a její psychiatry. Toto je člověk, který, když se mi to nehodí v ordinační dobu vyhoví jak jen může. Já ho beru jako citlivého, "člověčího" doktora a odborníka. Doporučuji, tam se člověk neklepe hned v čekárně.
Jeho odbornost je nesporná.

Z pana doktora jsem nemel dobry pocit uz pri vstupu do ordinace. To, ze pise na stroji me trochu zaskocilo. Mne to svedci o jiste zpozdilosti, ale necht. Horsi bylo, ze jsem cekal, ze se mnou bude mluvit. Do konverzace jsem ho ale musel spis nutit. Predepsal mi prasky a sel jsem.
Nehodnotim. At si kazdy udela obrazek sam. Nekomu to muze vyhovovat.

Je nejlepší. S přístupem pana doktora jsem velice spokojena. Vřele doporučuji všem kdo potřebují navštívit psychiatra a bojí se.

Slušný člověk. Doporučuji.

Léčí mě pár let jsem spokojená, slušný, skromný člověk.