Milan Pátek, psychiatr Třešť

MUDr. Milan Pátek

Psychiatr Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 1, Třešť
Psychiatrická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Celý můj dosavadní život, bylo jen utrpení, houpačka. Jsem Borec, říkal jsem si pomůžu si sám, bez pomoci!! Jenže houpat a čekat, až se ta houpačka zastaví? nezastaví!!! no tak zkusím cvokaře, bez urášky k Milanu Pátkovi. Díky jemu, jsem dostal smysl života. Poděkování, je málo.


P

K panu MUDr.Pátkovi chodím od srpna 2010 a jsem velmi spokojen.


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu jen psychiatr a víc od něj nečekejte. Čili léčí symptomy, příčina ho moc nezajímá... Ano o lécích z šuplíku vím moc dobře, vlasně jsem se s tím setkala i u jiných psychiatrů, takže to mi nepřijde tak hrozné. Hodně pacientů a minimum času na ně, pan doktor to někdy bere jak na běžícím pásu, pokaždé stejné otázky a odpovědi :). Někdy mi to přijde až bizarní.


J
Ověřeny pacient

Souhlasím s předchozími názory, také jsem ho změnil za jihlavskou psychiatričku. Hodně se zhoršil, nic si nepamatuje, nevím co si tedy píše a léky zásadně ze skříňky, platba na ruku bez dokladu, s tím jsem se ještě nesetkal. Pokud dostanete recept, nikdy s ním nechoďte jinam, než do jediné lékárny, kam vás pošle, protože receptu vždy něco chybí, jednou není bezchybně vypsán. Všude vás s tím vyhodí a vypadáte, že jste to padělali. V době počítačů si připadáte jak na prahu 19. století, myslím, že i on by se měl vzdělávat.


Naprosto souhlasím s předchozím tvrzením. Jeho přístup k pacientovi se rapidně zhoršil, také já jsem tam byla naposledy a lékaře měním. Byla jsem nadšená, ale jeho zájem o pacienta poklesl na nesmyslné psaní do starožitného stroje, sáhne pro prášky do skříně, (všem dává stejné, aspoň co vím) a zinkasuje poplatek.
Šokoval mne, kdy po 3 letech stejné indikace najednou řekl , berete to a to a tak a tak a bylo to úplně mimo!!!
Měla jsem pocit, že psychistra potřebuje on. Víc tam nejdu.
Jo a posílá vás stále do jedné lékárny, jednou mi stihli zavřít, šla jsem tedy jinde, tam mne vyhodili i sreceptem a něco padlo i o lékaři. Vrátila jsem se tedy následující den večer k němu na dostala tak vynadáno, že výslovně řekl - kam mám jít! Tam ale když se o něm zmíníte, shovívavě se usmějí si a něco "neškodného řeknou..."
Já si snad lékárnu mohu vybrat???


K panu Dr. Pátkovi jsem chodila se svou matkou. Oceňuji citlivý přístup, laskavé jednání. Důležitá pro mě byla možnost diskuse o matčině nemoci, probíhající léčbě, vývoje choroby a doporučené medikaci. Děkuji.


Ověřeny pacient

Přála bych vám poznat Prahu a její psychiatry. Toto je člověk, který, když se mi to nehodí v ordinační dobu vyhoví jak jen může. Já ho beru jako citlivého, "člověčího" doktora a odborníka. Doporučuji, tam se člověk neklepe hned v čekárně.
Jeho odbornost je nesporná.


Z pana doktora jsem nemel dobry pocit uz pri vstupu do ordinace. To, ze pise na stroji me trochu zaskocilo. Mne to svedci o jiste zpozdilosti, ale necht. Horsi bylo, ze jsem cekal, ze se mnou bude mluvit. Do konverzace jsem ho ale musel spis nutit. Predepsal mi prasky a sel jsem.
Nehodnotim. At si kazdy udela obrazek sam. Nekomu to muze vyhovovat.


Je nejlepší. S přístupem pana doktora jsem velice spokojena. Vřele doporučuji všem kdo potřebují navštívit psychiatra a bojí se.


Slušný člověk. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti