Adresa

Větrná 72/1454, České Budějovice
Endokrinologická ambulance (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
38 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
I
Ověřeny pacient

Pan doktor je dobrý, milý a vtipný, ale dovolat se tam je jako kdybych čekala na smrt.. Telefony buď neberou a nebo je obsazeno. Volala jsem tam tolikrát a nikdy to nikdo nezvedl. A bez urážky, pak se diví, že nejsou lidi objednaný, když není nikdo schopen vzít telefon


D
Ověřeny pacient

Příjemný, dobrý pan doktor s profesionálním přístupem. Snad jediné, co mohu zkritizovat, je dlouhá čekací doba v čekárně.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor byl velice arogantní, neměl zájem můj problém řešit. Po týdnu jsem si měla zavolat na výsledky krve a není možné se tam dovolat, bud obsazeno nebo telefon neberou. Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Nemám ráda doktory, kteří postaví člověka před hotovou věc, nevysvětlí, nedají možnost volby, mají ho za blbce. A právě proto jsem utekla od svého předchozího endokrinologa tak ráda už léta chodím k panu doktoru Míčkovi - moc mi pomohl, měl s mojí umíněností vždycky svatou trpělivost a když mě nakonec doporučil na operaci do Jindřichova Hradce, všechno dobře dopadlo a jsem v pořádku. Pravdou je, že vždycky v čekárně dlouho čekám, ale nosím si s sebou knížku. S panem doktorem se vždycky se s ním zasměju a z ordinace vždycky odcházím s úsměvem a nadějí. A to je dneska skoro div divoucí - takže díky!


K
Ověřeny pacient

Když pominu arogantní chování, a dlouhé čekací doby i při objednání "na čas" (což by podle mě bylo druhotné, v přípdě jinak špičkové péče), mohu po roce martirií a konzultací i s jinými odborníky (konkr. lékři v nemocnici Na Homolce, a p. primářem Markalousem v Jindřichově Hradci) říci, že se pan Míček ve svých lékařských postupech mírně řečeno mýlil, a tímto bych mu chtěla zároveň poděkovat, že mi za celé 4 roky, co k němu chodím, udělal, i přes moje nesčetné prosby, ultrazvuk pouze 1x(a to před 4 lety), a že díky jeho "ochotě" poskytnout mi moji zdravotní dokumentaci, jsem musela absolvovat veškerá vyšetření znovu, a v současné době jsem již naštěstí po operaci. Nemusí to tak být u každého pacienta,ale u mě to p. doktor podcenil, takže při jakýchkoliv pochybnostech jeho názor raději konzultujte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor mi poradil jen po telefonu a jsem mu za to moc vděčná Děkuji


k panu doktoru chodím s dcerou již 7 let a jsme spokojeni, vždy příjemné vystupování, vše důkladně vysvětlí a i po e-mailu nebo po telefonu je ochoten podávat informace. Některým lidem, kteří jsem píší záporná hodnocení hold vadí 30,- Kč a tak to svádí na doktory, a pokud se tam pak doktor s některými normálními obyčejnými člověky (označení sociálního demokrata) musí dohadovat o tyto směšné peníze, tak je mi ho líto. On dodržuje jen zákon.


Velmi dobrý endokrinolog.


Ověřeny pacient

Profesionální přístup, příjemné prostředí.


já doporučuji:o)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti