Odborný lékař psychiatrie
Mánesova 4/976, Bruntál

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Chodím k panu doktorovi už několik let nejen léky které mi předepisuje,ale především jeho vyslechnutí a rady mi velmi pomáhají.Myslím si, že je to velmi dobrý doktor.Sestřička je milá a ochotná.A vám pane Králi vzkazuji jděte někam!!!

Je mi líto, ale nejenže nejsem spokojena, ale doslova pobouřena. K doktoru Karasovi jsem chodila se synem od jeho 8 let. Tvrdil, že má ADHD. To se mi nezdálo, protože jsem pedagog a děti s tímto postižením dobře znám. Syn měl vážnější projevy a nerovnoměrný vývoj s regresy. Při náhodném setkání s klinickým psychologem jsem zjistila, že by to měl být autismus. Ale doktor to odmítl. Začali jsme jezdit do Prahy za specialistkou na autismus a ta nám tuto diagnózu dala. Řekla jsem si, že nikdo nejsme neomylní a chtěla jsem, aby nás měl pan doktor dále v péči. To jsem si dala. Neježe mi mezi dveřmi vynadal a řekl, že je Karel zdravý, dokonce nám odmítl vydat kartu. Nyní jsme v péči další lékařky z Ostravy, která se specializuje na autismus a ta se doslova vyjádřila, že je trestuhodné, že to nepoznal, když má dodnes, kdy je už dospělý, jasné rysy autismu. Jak jsem řekla, nikdo nejsme neomylní, ale jeho následný přístup mě velmi zklamal!

jsem v péči lékaře MUDr. Milana Karase, trpím těžkými depresemi již od raného děctví. Navštěvovala jsem řadu lékařů v oboru psychiatrie a psychologie po celé ČR. Až jsem se přestěhovala do Bruntálu a tam navštívila pana Dr. Karase. V té době jsem poprvé pocítila zlepšení ve svém zdravotním stavu. Nyní jsem si přečetla hodnocení pana Martina Krále. Nedalo mi to a začala jsem si zjišťovat informace o svém ošetřujícím lékaři. Pan doktor ukončil Lékařskou fakultu v Olomouci v roce 1982, svou první atestaci složil v roce 1985, druhou atestaci složil v roce 1989 a to v oboru pedopsychiatrie. Do doby složení působil jako řadový lékař v nemocnici až po složení nastoupil jako primář psychiatrie v Krnově (tuto informaci, mám od pacientů, kteří si již v těch dobách pana doktora pamatují). Osvědčení k výkonu lékařské praxe dostal v roce 1995. Po shrnutí těchto faktů je snad více než jasné, pro lidi, kteří mají IQ a aspoň obecné znalosti z dějepisu a povědomí o tom jak pracuje lékař do své první atestace, že pane Králi jste vskutku KRÁL! Předpokládám, že nebylo něco podle Vaších představ. A jen malé dítě kope kolem sebe a slaboch se zachová jako Vy! Jsem hrdá, že jsem pacientkou MUDr. Milana Karase a věřím, že ne jediná. Je to člověk s obrovskou empatii a se vzděláním na pravém místě! Bohužel ne na každou nemoc je v dnešní době lék a na hloupost se bohužel ještě žádný nenašel.

Mám osobní zkušenost s MUDr.Karasem, je chápavý a objektivní.

Řekl bych, že pan Martin Král to nemá v hlavě zcela v pořádku. Takouvou snůšku nesmyslů jsem snad ještě nečetl (a že už jsem v životě četl ledacos). Myslím si, že mohu pana doktora Karase ohodnotit kompetentněji než kdokoliv jiný, protože jsem jeho dlouholetým přítelem a shodou okolností momentálně také jeho pacientem. Všem ho mohu jako lékaře a co víc i jako přítele vřele doporučit. Jsem přesvědčen, že nikoho lepšího v dalekém okolí nenajdete! Bohužel jsou i neléčitelné psychické stavy a pan Král je jejich smutným důkazem. Přeji všem zdravý úsudek a jasnou mysl.

K MUDr. Karasovi jsem chodila do ordinace priblizne 3 roky a kdybych se neprestehovala, chodila bych k nemu dodnes. Na kontroly u pana doktora vzpominam s ulevou - nebyly spojeny s velkym stresem. Kdyz opomenu hodinove cekani na prohlidku, jinak se mi u nej libilo. Kazdemu se ale venoval dostatecne a vychazel pacientum vstric ohledne pracovni doby nebo skolni vyuky. Sestra je take prijemna. Ostatnim lidem tohoto doktora mohu doporucit.

Mudr. Milana Karase jsem poznala před 18 lety, kdy jsem se k němu dostala poprvé k psychiatrickému vyšetření. Bylo mi necelých 15 let. Mám k němu plnou důvěru. Vždycky mi dokázal poradit a pomoci i v nejtěžších chvílích mého života. Chodím k němu dodones.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, Omlouvám se za spam, hledám psychiatra Moravskoslezský kraj, diagnostika (panická porucha).

V jakém městě?

MUDr. Milan Karas