Odborný lékař ORL
Vídeňská 8, Znojmo

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Dobrý den ,
nikdy jsem u pana doktora Ježka nebyl až tento týden s dítětem. Abych nastínil situaci bydlíme v Hrušovanech n/j. a naše dítě spalo jeden den u babičky ve Znojmě, ráno z ničeho nic velmi silný a dávivý kašel. Zašel jsem se zeptat jestli nás vezme bez doporučení, sestra zprvu mile že to zjistí od pana doktora po 20 minutách otevřela že ano ať čekáme, čekal jsem s malou dalších 40 minut (celou dobu sami v čekárně) pote jsem tedy zaklepal otevřela sestra aniž by něco řekla začal dr. ježek řvát vy jste ještě tady? bez doporučení vás nevemu neumíte číst já se mu snažil říct že sestra... on přes má slova ještě několikrát řval bez doporučení vás nevemu neumíte číst (aniž by otočil hlavu seděl zády)do toho malá začala brečet a silně kašlat já to nevydržel a odešel k jinému lékaři.
Nikdy ve svém životě jsem nic podobného nezažil a vůbec nechápu jeho postoj stačilo říct že nás neveme, já si vyšetření nevynucoval, připadalo mě to z jeho strany jekoby nějaká pomsta že jsme se ptal,nebo nevím. nechápu. Nejvíc mě je líto malé (celou cestu se těšila, že má pan doktor hezký jméno ) jsou jí 4 roky a vůbec nepochopila situaci celou cestu brečela že už nikdy nebude kašlat , aby se pan Ježek nezlobil a kašlala nosem,opravdu velmi emotivní.
Nechci nijak p.Ježka poškozovat , ale když čtu jeho pozitiní hodnocení tak si nejsem jist zda píšou o stejném lékaři?

Nedávno jsem měla problémy s dutinami a začalo mě bolet i ucho. Byla jsem u něj naposledy asi před 10 lety a bohužel, na doktora jsem neměla tel.číslo, tak jsem se sebrala a šla hned osobně, vzhledem k bolestem. V čekárně tehdy opravdu nikdo nebyl, jen jeden pacient v ordinaci. Bylo kolem 10 dopoledne, tudíž ani přestávka na oběd... Sestřička byla milá a ochotná, ale ten "úžasný" lékař mě ještě zbuzeroval, co si o sobě myslím, že se neumím ani objednat dopředu (pochopila bych, kdyby tu čekárnu měl plnou). Šílený.... už k němu NEPŮJDU. Myslím si, že i ve Znojmě se dá najít mnohem lepší a příjemnější doktor.

Dobrý den …
Jsem velmi spokojen s panem doktorem. Poslední dobou jsem k němu musel chodit často ( kuli uším ) a nemůžu si ho vynachválit. Perfektní přístup zdrav. sestry i pana doktora. Velice dobře mi vyléčil ucho , téměř bezbolestně .. prostě je to profesionál ! A nevím proč tady musí někdo psát ty nesmysli o něm ! Když sem si to přečetl měl jsem tam strach jít.. a ukázalo se že pan doktor je úplně jiný ( výborný ) … Takže bych Vám ho chtěl doporučit. Vůbec si nevšímejte těch nesmyslů co tady někteří píšou .. prostě je velice dobrý doktor.

Sestřička se sice snaží chovat hezky, je z ní ale cítit přetvářka jako hrom. Když jsem vznesl dotaz, tak hned byla nepříjemná. Pan doktor takový stav evidentně podporuje, on sám se vůbec nebaví, nevysvětlí, a na dotaz pak jen heslovitě odpovídá. Do diskuze se prostě nenechá zapojit. Jedním slovem: rutinér. Takže jdeme hledat někoho v Brně...

Pak doktor je v pohodě. K dětem se choval hezky a vše jim vysvětlil, sestřička je taky příjemná. Na co jsem se zeptala, to mi bylo zodpovězeno. Myslím, že ta hodnocení zde jsou neobjektivní, každý si přijde jen stěžovat.

Sice pana doktora zatím moc dobře neznám, byla jsem tam jednou se synem, a v pátek tam jedu s dcerou, ale přijde mi v pohodě, k synovi se choval pěkně, i sestra, vyšetření provedl citlivě a říkal synovi, co mu bude dělat. Co se vyšetření nosní mandle týče, tak dělal i výtěr. Někdy mi přijdou tato hodnocení neobjektivní, protože si většinou přijde každý jen stěžovat, kvůli chvále otvírat nějaké stránky a psát hodnocení asi nikdo nebude.

Tohoto lékaře opravdu nedoporučuji. Navštívila jsem jej akutně s mým synem na doporučení dětské lékařky, kdy se mi v noci dusil a lapal po dechu kvůli zvětšeným krčním mandlím. Sestra mě chtěla objednat na návštěvu za 14 dnů!!! Nereagovala ani na mé vysvětlení, že mi malý v noci nemůže dýchat. Po dohadování nás objednala na druhý den. Při návštěvě a několika sekundách pohledu do krku nám pan doktor doporučil okamžité chirurgické odstranění nosní mandle a zmenšení krčních mandlí. Jiné řešení pro nás neměl. Rozhodl tak po jakýchkoliv testech krve, stěrech... nic. Jedině řezat.
To jsem odmítla a odešla... druhý den mi volala naše dětská lékařka a oznámila nález streptokoka v krku na stěrech které dělala hned jak jsme k ní přišli, nasadila Penicilin a do několika dnů byl syn vyléčen... a bez řezání.
L. D.

Chování tohoto "pana doktora" je minimálně zarážející. Tak nepříjemného doktora jsem ještě nezažila. Mám strach tam svého syna vodit, jenže nemůžu ve Znojmě najít adekvátní náhradu. Jednou jsme zapomněli kartičku pojišťovny, a to bylo dílo :-( Nevím, jak je na tom doktor s odborností, ale princip a účel kartiček zjevně nepochopil. Kartičku prý máme mít stále s sebou, i kdyby jsem tam šli po sté :-(

Arogantní člověk,nepoznal synovi zánět středního ucha a poté,co jsme po noční návštěvě pohotovosti následující den-lékař z pohotovosti nás se synem poslal,nám ještě nadával,jak si to představujeme přijet si jen tak bez zavolání.Tak jsem mu řekla svoje, bouchla dveřmi a jezdíme do Mikulova.

Tohoto lékaře nedoporučuji navštěvovat, díky jeho chování jsem byla ochotná jezdit třeba Brno...