Český Krumlov
Ordinace (mapa)

0.5

šel jsem k paní že jsem po uraze pateří a že potřebuji udělat magnetickou rezonanci ale neposlouchala mne a dělala mi svoje vyšetření řekla mi že mi nic není že mam Stuhle svaly přitom sem tak k ni šel s tím že potřebuji udělat magnetickou rezonanci že mne poslali čb neurochirurgie že se uvažuje o operaci obratle nevím co to je za paní doktorku v její ordinaci se už neukážu.

Byl jsem u p. doktorky vyšetřen pro závažné problémy, dle jejího písemného vyjádření bez nálezu. O dva dny později jsem byl vyšetřen neurologem v Č. Budějovicích, byl mi diagnostikován periferní neurogenní tetanický syndrom. Kdybych lékařce věřil a spokojil se s jejím vyšetřením, dopadl bych zle. Tato nemoc pokud se neléčí je život ohrožující. Proto se omlouvám, že neuvádím jméno (kvůli své diagnoze). Od mnoha lidí jsem slyšel, že p. doktorka je zcela mimo.

0.5