Panochova nemocnice Turnov s.r.o.
28. října 1000, Turnov

Nedoporučuji! Profesionální přístup na bodu 0. Specializuje se na těhotné a přitom s ultrazvukem neumí pracovat. Když jsem se zeptala na váhu a velikost miminka, tak mi řekl, že by mu to zabralo půl hodiny. U jiným lékařů je tato informace sdělena automaticky. Pokud se vás zeptá, zda vás něco trápí, tak je lepší nic neříkat a vyhledat si to na internetu. Na cokoliv mi odpověděl tak, že jsem těhotná tak je to snad normální. Tohoto lékaře už nikdy navštěvovat nechci.

Pan doktor mladým tvrdil, že je vše v naprostém pořádku, když k němu chodili na ultrazvuk, chlapeček se narodil a kdyby si sestřička nevšimla že zmodral, tak by zemřel. Okamžitě převoz do Motola, kde se divili, že nepoznali těžkou srdeční vadu - transpozice velkých tepen a další vady. Dnes je Daneček po několika operacích a díky lékařům z motolského dětského kardiocentra žije.

Jsem s péčí pana doktora spokojená. Je pečlivý, vstřícný, profesionální. Vyšetřuje velmi citlivě. Vždy se mi trpělivě věnuje, nehledě na to, kolik ještě čeká v čekárně pacientek. Oproti lékařce, ke které jsem chodila dříve, nebe a dudy. Už bych neměnila.

Dobrý den, ráda bych touto cestou pozdravila pana doktora Jurašku. Je to profesionál na svém místě a myslím, že jsme mu celá rodina vděční za zdravou dnes již 10-ti měsíční holčičku. Jeho přístup a zodpovědnost s jakou jednal byla na místě a já mohu jen a jen chválit a přát každé rodičce, aby měla takové štěstí na porodníka jako já.
JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍKY PANE DOKTORE ZA NAŠÍ DCERU.

Tímto zdravím pana doktora. Měla jsem v bříšku opravdu obříka. Pan doktor mě tehdy službu a jela jsem s ním na ultrazvuk. Výtahem a sama. Měla jsem kontrakce a panu doktorovi bylo snad hůř než mě. No sranda. Pak mi říkal že je tam asi něco většího a v pohodě si ve mě sedí. No prostě prdelkou jakoby ven. No to asi musíme císařem maminko, jinak to asi nepůjde pravil mi :o) Děkuji pane doktore za mě i za moji tenkrát pětikilovou dceru. Byl jste fajn a ty vaše chlupaté ruce pro mě znamenají hodně :o)

Pan doktor Juraška byl mým prvním gynekologem a opravdu si nemůžu na nic stěžovat, když byl nějaký problém, všechno vysvětlil a byla s ním řec, né jako s některými doktory, kteří na dotazy pacienta jen nechápavě koukají a jakoby se divili, jak se (podle nich) tak blbě člověk může vůbec ptát. Jen mě mrzí, že pan doktor nedávno odešel z turnovské nemocnice, byla jsem s ním nad míru spokojena;)

Dobrý lékař,který věci rozuměl.Škoda,že odešel pracovat jinam.Klidně bych i dojížděla.
Katka

Po dřívější špatné zkušenosti jsem nyní byla velmi příjemně překvapena změnou chování a vystupování pana doktora. Nejenže byl příjemný a pozorný, ale všechno vysvětlil. Velice mne také překvapila vtipná konverzace z jeho strany. Struně řečeno, dnes se na kontroly u pana doktora už těším.

Přístup - běžící pás. Nic nevysvětlí. nic se pořádně nezeptá, jen na nutné - kdy byly měsíčky. Pokud neberete antikoncepci, musíte pomalu odpřísáhnout, že z vlastní vůle, že za případné těhotenství si můžete sama (chápu na jednu stranu, na druhou to jde říct i jinak a lidštěji, bez pocitu "prašiviny"). rozhodně nedoporučuju, i když v nemocnici jsou i horší doktoři...

Asi takhle, byl to muj prvni gynekolog, chodila jsem k nemu snad 5 let. Behem toho mi predepsal antikoncepci, kterou jsem osobne asi po dvou letech chtela zmenit. Misto toho mi bylo receno stylem "kdo je tady doktor", ze neni duvod. Po dalsim roce jsem presla k lekari jinemu, kde jsem zjistila, ze tato antikoncepce se smi brat maximalne dva roky a to jeste v oduvodnenych pripadech akne, ja ji brala necele tri roky...