Žižkova 146, Kolín
Sonografická vyšetřovna interního oddělení, Oblastní nemocnice Kolín (mapa)

K panu doktorovi jsem chodila během svého těhotenství, kdy jsem měla těhotenskou cukrovku. Musím říct, že jsem byla s panem doktorem velice spokojená. Byl přesný, přívětivý a profesionální. I jemu patří můj dík, že si mi narodila naprosto zdravá dcera. PANE DOKTORE DĚKUJI. P.K.

K panu zubaři jsem přišla s chrupem v katasstrofálním stavu. Abych se dnes mohla bez ostychu opět na lidi smát, dalo panu doktorovi hodně práce. Chci mu za to moc a moc poděkovat. Cesta k mým novým zubům nebyla jednoduchá,ale bezbolestná a nikdy jsem nešla k panu doktorovi se strachem. Vždy mi vše vysvětlil, byl milý a ohleduplný.Ještě jednou moc děkuji a všem lidičkám tohoto stomatologa rozhodně doporučuji!!!

I nejlepší odborník, by měl umět svému pacientovi vše odůvodnit, jde přece jeho zdraví a měl by mít právo se svobodně rozhodnout, nikoliv být nucen do chemické, či jakékoliv jiné léčby.
Lékař se tím vystavuje podezření, že je nějakým způsobem zainteresován na určitém typu léčby.

Jsem v péči pana doktora již 3 roky. Musím říct, že jsem velice spokojená. Má 3 atestace a tudíž mě odborně léčí najednou všechny mé nemoci a nemusím chodit k dalším lékařům. Je přesný a profesionální. Moc mi pomohl a patří mu můj dik. H.K.

Prostě velmi dobrý. DOPORUČUJI!!!

Velmi šikovný a milý pan doktor.Má nejlepšího učitele paní doktorku Šmejkalovou.Vždy se zajímá o vše co se děje kolem mé osoby,aby mohl co nejlépe léčit.Děkuji

zanedbal péči

urcite skvely lekar, nenechte se zmast, ze je takovy introvert, svoji praci umi skvele

nejlepší