Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Psychiatrii se věnuji od roku 2005. Mám zkušenosti jak z lůžkových zařízení, tak z ambulantní sféry. Po promoci jsem pracovala v psychiatrické nemocni...

• Reakce na těžký stres, krizové situace, problémy ve vztazích

Psychiatrická konzultace

Psychiatrické vyšetření

Psychoterapie

Umístění: Psychiatrická ordinace deprese

Paní doktorka Krtičková je vynikající lékařka, vždy se mi opravdu pečlivě věnuje, je laskavá a snaží se o hluboké pochopení mých problémů, najde si dostatek času na to mě vyslechnout. Pomohla mi skrze medikaci i další metody, jejím schopnostem a znalostem stoprocentně věřím. Doporučuji.

Skvělá paní doktorka.
Empatický přístup, záleží jí, abyste se cítili lépe, ze zlepšení se raduje s vámi. Pečlivě se vám věnuje, pomáhala mi a radila, i když jsem se na ní obrátila v krizi v době jejího volna. S paní doktorkou jsem maximálně spokojená, neměnila bych.

Umístění: Psychiatrická ordinace

Paní doktorku mohu jedině doporučit. Je to skvělý odborník, její přístup k pacientovi je velmi laskavý, ale pokud je třeba nastavit nějaké linie, přesně ví, jak a kam namířit. Mám pocit, že se o své pacienty skutečně zajímá a nabízí jim i další terapie přesně ušité na míru.

Umístění: Psychiatrická ordinace Postrumatický šok

Paní doktorku moc chválím má úžasný přístup k pacientům a jsem se vším moc spokojená. Děkuji za Vaší péči. I.S.

Umístění: Psychiatrická ordinace Deprese, úzkosti

Paní doktorka je milá, chápavá a snaží se opravdu pomoci s řešením problému. Není nijak upjatá a dá se s ní hovořit o všem. Za mě profesionálka :)

Umístění: Psychiatrická ordinace nespavost

Děkuji paní doktorce za její přístup, po našem prvním setkání mi dala tak velkou naději, že vše zvládnu , přístup sama k sobě a odbourat návykové léky...Takových lékařů by tu mělo být více. Velké díky

Zkolabovala jsem 28.11.2017, přijela rychlá zdravotnická služba. Na paní doktorku sehnal kontakt můj přítel přes jiného psychiatra, který mě odmítl přijmout. Přijala mě 30.11.2017, aniž by se mnou hovořila, protože jsem nebyla schopná dát dohromady jednoduchou větu. Byla milá, vstřícná a její přístup byl neskutečně pozitivní. Doporučila mi antidepresiva a další doplňkovou léčbu - psychoterapii i s kontaktem na možné psychology, kteří jí přišli pro mě vhodní. Následně mi doporučila cvičení jógy a pilates, kraniosakrální terapii a vysvětlila mi, jak bych se měla začít chovat sama k sobě. Moc jí za vše děkuji.

Umístění: Psychiatrická ordinace

Empatie, žádné usklebky nebo zlehcovani problemu. Jsem velmi spokojena. Pani doktorka poradí, pomůže a přesto respektuje váš názor. Ordinace je útulná, co mi vyhovuje, je to, že cekarna je v podstatě soukromá, žádná stroha místnost jako jinde. Prostě soukromí, jaké psychiatricky pacient ocení. Díky za péči.

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrická konzultace

Paní doktorka je velmi ochotná a empatická. Snaží se najít příčinu problému a ne jen předepisovat léky. Návštěva ordinace probíhá v příjemné atmosféře.

S paní doktorkou jsem maximalně spokojená. Její profesionální i lidský přístup je vážně úžasný. Za mne mohu jen a jen doporučit. Děkuji Vám paní doktorko za skvělou péči. Š.H.

• Reakce na těžký stres, krizové situace, problémy ve vztazích
  • poruchy nálady, deprese, bipolární afektivní porucha