MUDr.

Michaela Krtičková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Psychiatrická ordinace

Na Perštýně 15, Liberec, liberecký

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• V
    Umístění: Psychiatrická ordinace

Empatie, žádné usklebky nebo zlehcovani problemu. Jsem velmi spokojena. Pani doktorka poradí, pomůže a přesto respektuje váš názor. Ordinace je útulná, co mi vyhovuje, je to, že cekarna je v podstatě soukromá, žádná stroha místnost jako jinde. Prostě soukromí, jaké psychiatricky pacient ocení. Díky za péči.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Kateřina Taušová
    Kateřina Taušová
    Papírová 525/10, Liberec
    Jsem spokojený jak s přístupem lékařky paní MUDr. Taušové i její sestry. Nechápu ty negativní hodnocení, z mé zkušenosti… Více

Jaroslav Tržický
    Jaroslav Tržický
    Kostelní 10/5, Liberec
    Dobrý den, K panu doktorovi docházím už dlouho a můžu hrdě prohlásit, že pan doktor mě profesionální cestou… Více

Marie Hyánková
    Marie Hyánková
    Klášterní 117/2, Liberec
    Mudr. Hyánková je skvělá psychiatrička měla jsem trochu strach ale na rovinu mi řekla nebudeme si lhát , teďka… Více

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Vodárenská 3827, Mělník
    S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Skvělý přístup, ochota. Je vždy usměvavá a milá. Vše vždy podrobně vysvětlí. Více

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Řeznická 20, Praha
    K panu doktorovi Kačeňákovi jsem docházela rok a půl. Po zkušenosti s jinými terapeuty hodnotím nyní sezení jako… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Psychiatrii se věnuji od roku 2005. Mám zkušenosti jak z lůžkových zařízení, tak z ambulantní sféry. Po promoci jsem pracovala v psychiatrické nemocnici v Kroměříži, následně v letech 2012-2016 v psychiatrické nemocnici Grosschweidnitz v Německu.
      Upřednostňuji psychoterapeutické postupy v léčbě psychických onemocnění, absolvovala jsem výcvik v Gestalt psychoterapii (2007-2011) v Institutu Dialog. Snažím se ke klientům přistupovat s empatií a respektem k jejich osobnímu příběhu. Jsem otevřená i alternativním přístupům k léčbě psychických onemocnění. Poskytuji i léčbu v angličtině a němčině.

• psychiatrie

Nemoci

• Reakce na těžký stres, krizové situace, problémy ve vztazích
    • poruchy nálady, deprese, bipolární afektivní porucha
    • neurotické obtíže, úzkosti, fobie
    • nespavost
    • závislosti (na alkoholu, drogách), patologické hráčtsví
    • poruchy osobnosti, poruchy příjmu potravy

Služby

Psychiatrická ordinace

Na Perštýně 15, Liberec, liberecký

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• V

• L
      Umístění: Psychiatrická ordinaceSlužby: psychiatrická konzultace

Paní doktorka je velmi ochotná a empatická. Snaží se najít příčinu problému a ne jen předepisovat léky. Návštěva ordinace probíhá v příjemné atmosféře.

• H

S paní doktorkou jsem maximalně spokojená. Její profesionální i lidský přístup je vážně úžasný. Za mne mohu jen a jen doporučit. Děkuji Vám paní doktorko za skvělou péči. Š.H.

• J
      Umístění: Psychiatrická ordinace

Paní doktorka Krtičková je skvělá lékařka, jak po lidské stránce, tak i po profesní. Je příjemné s ní jednat, vždy umí pohladit na duši. V této ordinaci najde pacient vše co potřebuje a ještě úsměv k tomu. , Za vše ji moc děkuji. Eva.

• T
      Umístění: Psychiatrická ordinaceSlužby: psychiatrické vyšetření

paní doktorku jsem objevil náhodou, když jsem marně hledal jiného lékaře. Jsem s ní naprosto spokojen, je velmi milá a narozdíl od jiných se mi opravdu snažín pomoci. Na rozdíl od zkostnatělých kolegů se zarputile nedrží starých postupů a využívá nové metody(třeba i ne úplně osvědčených) a to i cestou alternativní medicíny. Mohu jen doporučit