Michaela Krtičková, psychiatr Liberec

Psychiatr Více

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Psychiatrii se věnuji od roku 2005. Mám zkušenosti jak z lůžkových zařízení, tak z ambulantní sféry. Po promoci jsem pracovala v psychiatrické nemocni...

• Reakce na těžký stres, krizové situace, problémy ve vztazích
  • Poruchy nálady, deprese, bipolární afektivní porucha
  • Neurotické obtíže, úzkosti, fobie

• psychiatrie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Psychiatrická ordinace psychoterapie

Mé psychické zdraví se díky dlouhodobé terapii u paní doktorky znatelně zlepšilo. Kromě jiného oceňuji hlavně to, že se u paní doktorky vlastně necítím jako u doktorky, ale spíše jako u své spříznění duše, jejíž hlavním cílem je vám pomoct. Ostych z návštěvy psychiatra díky jejímu vřelému a přátelskému přístupu rychle opadl. Dokážu a hlavně chci se jí svěřit se svým trápením a díky její interakci nalézt příčinu, či původ problému. Jsem upřímně rád, že jsem padl zrovna do jejích "rukou".
Děkuji, Míšo.

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrická konzultace

Dobrý den, paní doktorka Krtičková je opravdu lékař na svém místě, své pacienty opravdu vnímá, je velice empaticka, citlivá, velmi hodná a chápavá. Dovolte mi, podělit se se svou zkušeností. Trpěla jsem maniodepresivními stavy, byla jsem opravdu na dně, nebýt paní doktorky, která mě vrátila zpět do života, tak nevím co by se mnou bylo. Během pár měsícu mě dostala z neskutečných depresí, nejen svou úžasnou, vstřícnou a laskavou povahou, ale také profesionálním jednáním. Musím říci, že jsem poznala dost psychiatrů, ale žádny se paní doktorce nevyrovnal, ten kdo trpí depresemi by měl vyhledat rozhodně jí, protože je to špička ve svém oboru.

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za zpětnou vazbu a jsem moc ráda, že se Vám již daří dobře :-)
MK

Umístění: Psychiatrická ordinace psychoterapie

Velmi empatická lékařka, poskytuje nadstandardní péči. Chodím na terapie už velmi dlouhou roku a nebojím se říct, že díky nim jsem stále naživu. Paní doktorka mi pomohla i s částí praktické stránky života, kterou jsem nebyla schopna psychicky zvládnout sama. Je to nejpříjemnější lékařka, jakou jsem kdy potkala.

Děkuji za zpětnou vazbu, jsem ráda, že Vás mohu doprovázet na Vaší cestě. MK

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrická konzultace

Úžasna doktorka s lidským přístupem Je to rozhodně člověk na svém místě.dekuji moc za pomoc
Víc takových doktorů

Umístění: Psychiatrická ordinace farmakoterapie

Paní doktorka má opravdový zájem pomoci, hned od první návštěvy jsem k ní získala důvěru a naději, že bude líp. Snaží se pochopit mé problémy a nevnucuje mi žádné své domněnky, naslouchá a zajímá ji můj názor. Dostává se mi vřelý přístup, žádná chladná nemocniční odměřenost. Moc Vám děkuji za péči!

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za zpětnou vazbu a přeji Vám dále hodně sil. MK

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrické vyšetření

Mila doktorko, pro me jste jako ANDĚL!! Dala jste mě sílu dál bojovat, věříte že To zvládnu, že jsem zvladla i horší. Jste doktorka na svém miste, jsem nesmírně ráda, ze jste me k sobě vzala a ze jsem vydržela čekat. Odcházela jsem od Vas s úsměvem na tváři. DĚKUJI!!!

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za zpětnou vazbu, jsem ráda, že jsem Vám mohla pomoci a věřím, že dál už to zvládnete sama :-) MK

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrické vyšetření

Skvělá paní doktorka, ktera ma velmi realisticky a empatický přístup. Je pro ni dulezite vam v prvni rade pomoci. Jako pacient stojite vzdy na prvnim miste. Zaroven se pri jakem koliv zlepseni ci pokrocich vasi lecby raduje s vámi. Pečlivě se vám věnuje, pomáha a radi i v době jejího osobniho volna. A zaroven se snazi i vam pomoci pro zarizeni lecby nebo-li terapie v jinych lekarskych zarizeni. Paní doktorkou mohu jen maximalne doporucit.

Umístění: Psychiatrická ordinace deprese

Paní doktorka Krtičková je vynikající lékařka, vždy se mi opravdu pečlivě věnuje, je laskavá a snaží se o hluboké pochopení mých problémů, najde si dostatek času na to mě vyslechnout. Pomohla mi skrze medikaci i další metody, jejím schopnostem a znalostem stoprocentně věřím. Doporučuji.

Umístění: Psychiatrická ordinace

Skvělá paní doktorka.
Empatický přístup, záleží jí, abyste se cítili lépe, ze zlepšení se raduje s vámi. Pečlivě se vám věnuje, pomáhala mi a radila, i když jsem se na ní obrátila v krizi v době jejího volna. S paní doktorkou jsem maximálně spokojená, neměnila bych.

Umístění: Psychiatrická ordinace

Paní doktorku mohu jedině doporučit. Je to skvělý odborník, její přístup k pacientovi je velmi laskavý, ale pokud je třeba nastavit nějaké linie, přesně ví, jak a kam namířit. Mám pocit, že se o své pacienty skutečně zajímá a nabízí jim i další terapie přesně ušité na míru.

• Reakce na těžký stres, krizové situace, problémy ve vztazích
  • Poruchy nálady, deprese, bipolární afektivní porucha