MUDr.

Michaela Krtičková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Psychiatrická ordinace

Na Perštýně 15, Liberec, liberecký

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• Zkolabovala jsem 28.11.2017, přijela rychlá zdravotnická služba. Na paní doktorku sehnal kontakt můj přítel přes jiného psychiatra, který mě odmítl přijmout. Přijala mě 30.11.2017, aniž by se mnou hovořila, protože jsem nebyla schopná dát dohromady jednoduchou větu. Byla milá, vstřícná a její přístup byl neskutečně pozitivní. Doporučila mi antidepresiva a další doplňkovou léčbu - psychoterapii i s kontaktem na možné psychology, kteří jí přišli pro mě vhodní. Následně mi doporučila cvičení jógy a pilates, kraniosakrální terapii a vysvětlila mi, jak bych se měla začít chovat sama k sobě. Moc jí za vše děkuji.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Kateřina Taušová
    Kateřina Taušová
    Papírová 525/10, Liberec
    Jsem spokojený jak s přístupem lékařky paní MUDr. Taušové i její sestry. Nechápu ty negativní hodnocení, z mé zkušenosti… Více

Jaroslav Tržický
    Jaroslav Tržický
    Kostelní 10/5, Liberec
    Dobrý den, K panu doktorovi docházím už dlouho a můžu hrdě prohlásit, že pan doktor mě profesionální cestou… Více

Marie Hyánková
    Marie Hyánková
    Klášterní 117/2, Liberec
    Mudr. Hyánková je skvělá psychiatrička měla jsem trochu strach ale na rovinu mi řekla nebudeme si lhát , teďka… Více

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Vodárenská 3827, Mělník
    S paní MUDr. Šárkou Bínovou jsme byli spokojeni. Prostředí bylo příjemné, nenásilné. Dcerka neměla pocit strachu. Více

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Chrudimská 2, Praha
    Dobry den, pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Psychiatrii se věnuji od roku 2005. Mám zkušenosti jak z lůžkových zařízení, tak z ambulantní sféry. Po promoci jsem pracovala v psychiatrické nemocnici v Kroměříži, následně v letech 2012-2016 v psychiatrické nemocnici Grosschweidnitz v Německu.
      Upřednostňuji psychoterapeutické postupy v léčbě psychických onemocnění, absolvovala jsem výcvik v Gestalt psychoterapii (2007-2011) v Institutu Dialog. Snažím se ke klientům přistupovat s empatií a respektem k jejich osobnímu příběhu. Jsem otevřená i alternativním přístupům k léčbě psychických onemocnění. Poskytuji i léčbu v angličtině a němčině.

• psychiatrie

Nemoci

• Reakce na těžký stres, krizové situace, problémy ve vztazích
    • poruchy nálady, deprese, bipolární afektivní porucha
    • neurotické obtíže, úzkosti, fobie
    • nespavost
    • závislosti (na alkoholu, drogách), patologické hráčtsví
    • poruchy osobnosti, poruchy příjmu potravy

Služby

Psychiatrická ordinace

Na Perštýně 15, Liberec, liberecký

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• V
      Umístění: Psychiatrická ordinace

Empatie, žádné usklebky nebo zlehcovani problemu. Jsem velmi spokojena. Pani doktorka poradí, pomůže a přesto respektuje váš názor. Ordinace je útulná, co mi vyhovuje, je to, že cekarna je v podstatě soukromá, žádná stroha místnost jako jinde. Prostě soukromí, jaké psychiatricky pacient ocení. Díky za péči.

• L
      Umístění: Psychiatrická ordinaceSlužby: psychiatrická konzultace

Paní doktorka je velmi ochotná a empatická. Snaží se najít příčinu problému a ne jen předepisovat léky. Návštěva ordinace probíhá v příjemné atmosféře.

• H

S paní doktorkou jsem maximalně spokojená. Její profesionální i lidský přístup je vážně úžasný. Za mne mohu jen a jen doporučit. Děkuji Vám paní doktorko za skvělou péči. Š.H.

• J
      Umístění: Psychiatrická ordinace

Paní doktorka Krtičková je skvělá lékařka, jak po lidské stránce, tak i po profesní. Je příjemné s ní jednat, vždy umí pohladit na duši. V této ordinaci najde pacient vše co potřebuje a ještě úsměv k tomu. , Za vše ji moc děkuji. Eva.

• T
      Umístění: Psychiatrická ordinaceSlužby: psychiatrické vyšetření

paní doktorku jsem objevil náhodou, když jsem marně hledal jiného lékaře. Jsem s ní naprosto spokojen, je velmi milá a narozdíl od jiných se mi opravdu snažín pomoci. Na rozdíl od zkostnatělých kolegů se zarputile nedrží starých postupů a využívá nové metody(třeba i ne úplně osvědčených) a to i cestou alternativní medicíny. Mohu jen doporučit