Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Psychiatrická ordinace

Psychiatrii se věnuji od roku 2005. Mám zkušenosti jak z lůžkových zařízení, tak z ambulantní sféry. Po promoci jsem pracovala v psychiatrické nemocni...

Léčené nemoci

• Reakce na těžký stres, krizové situace, problémy ve vztazích
  • Poruchy nálady, deprese, bipolární afektivní porucha
  • Neurotické obtíže, úzkosti, fobie
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychiatrie

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrická konzultace

Moc hodná a empatická Paní doktorka. Navštěvuji nepravidelně již poměrně dlouho a pokaždé mi pomohla.

MUDr. Michaela Krtičková

Díky za milou zpětnou vazbu...je fajn slyšet, že ta má práce má smysl :-) Přeji, ať se Vám daří. MK

Umístění: Psychiatrická ordinace psychoterapie

Moje zkušenost, naprosto 100% od dob co jsem začal docházet k P. Michael Krtičkové se mi změnil život k lepšímu!! není to jen o tom přijít dostat léky a uvidíme se za nějaký čas. Je to o tom že vás vyslechne, dá vám svůj pohled na věc a dokáže s vámi těžké témata řešit!! Doporučuji s Pozdravem pěkného dne Aleš Vilímek

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji Vám za krásnou zpětnou vazbu, je pro mě radost vás doprovázet na Vaší cestě a vidět, jak statečně bojujete s výzvami, které vám život přináší :-) Ráda vám budu dále nápomocná.

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrická konzultace

Paní doktorka Krtičková je člověk na svém místě. Svým profesionálním a hlavně lidským přístupem mi pomohla odrazit se ode dna. Nikdy jsem od ní neslyšela, že "to musím rozchodit". Věnuje se mi od vstupního vyšetření, přes pravidelné konzultace a pomáhá i medikamenty. Doufám, že se mi podaří s pomocí paní doktorky alespoň částečně návrat k mému původnímu JÁ. Mohu jen doporučit. Díky moc.

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za vřelou zpětnou vazbu, to mě moc těší, že vám léčba u mě pomáhá. A také věřím, že se vám podaří postupně najít zase větší radost a stabilitu v životě.

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrické vyšetření

Paní Krtičkovou můžu jen doporučit, opravdu naslouchá a až u ní se mi dostalo účinné léčby. Občas lehce chaotická, ale to se dá pochopit s tím, kolik má pacientů. První psychiatr, u kterého cítím, že se opravdu zajímá a že mu záleží.

MUDr. Michaela Krtičková

Díky za zpětnou vazbu, to mě těší. A máte pravdu, můj občasný chaos je něco, co bych si sama přála zlepšit...snad i já se v tom posunu. Díky za trpělivost :-)

Umístění: Psychiatrická ordinace psychoterapie

Paní doktorka je velmi empatická, chápavá a záleží jí na pacientech. Co se týče domluvy, tak se vždy vše dá vyřešit. Nehledě na to, jak zle mi někdy bývá, se vždy přemohu, abych na terapii došel a na každou takovou terapii se těším.

MUDr. Michaela Krtičková

Díky za milou zpětnou vazbu, jsem ráda, že Vám společná "práce" dává smysl :-)

Umístění: Psychiatrická ordinace farmakoterapie

Velké kvality paní doktorky nejlépe vystihl můj psychoterapeut, když jsem mu řekl, jakou doktorku jsem si našel, zamyslel se a řekl:
Kdybych já potřeboval psychiatra, šel bych také za paní doktorkou Krtičkovou.

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za milou zpětnou vazbu, ráda jsem Vás doprovázela na Vaší cestě k větší psychické stabilitě :-)

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Paní doktorka Krtičková je opravdu skvělý odborník. V zimě jsem měla veliké problémy se spánkem a paní doktorka mi velmi pomohla, doslova mě zachránila. Nejen, že mi předepsala léky, ale také velmi pečlivě vysvětlila, co může být příčina a jak mám změnit chování sama k sobě. Mimo jiné ještě doporučila přírodní doplňky léčky. Jsem velmi ráda, že jsem se se svým problémem dostala právě do rukou paní doktorky.

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za milou zpětnou vazbu a jsem rada, že je Vám líp!

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Chodím k paní doktorce zhruba 2 roky je prostě skvělá pomohla my hlavně pochopit že moje psychická nemoc je mojí součástí a nemá smysl sní bojovat ale přijmout ji taková jaká je.moje maniodepresivní porucha spolu s bipolární už neovládá můj život ale žijeme ho společně a máme radost ze života.pani doktorka má přístup který sem nikde jinde nezažil snaha pomoci je až hrejici u srdce až sem si říkal že to snad ani není možné Petr Šolc 39 let Liberec

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za milou zpětnou vazbu, jsem rada, že Vás můžu doprovázet na Vaši cestě a že je Vám líp. MK

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

S paní doktorkou jsme vedly telefonickou konzultaci, protože jsem potřebovala akutně pomoci s problémem v rodině a p. doktorka nepřijímala nové pacienty. Po té, co jsem ji kontaktovala prostřednictvím e-mailové zprávy, mi sdělila, že poskytuje jednou za měsíc i telefonické konzultace právě pro ty, kteří potřebují pomoci, ale nemohou najít "volného" psychiatra. Hovor probíhal ze strany p. doktorky velmi aktivně, zajímala se, ptala se... Hodina utekla jako nic, ale pomohlo mi to velmi. Byla to má první zkušenost s psychiatrem - byť po telefonu, tak super! Chápu, že jsou problémy, které se po telefonu nedají řešit, ale mne to "navedení" na správný směr léčby a přístupu k nemocnému po telefonu stačil a pomohl. A mně, jakožto pečujícímu a podporujícímu článku v týmu, ulevil. Paní doktorka to zvládla super! :-)

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za zpětnou vazbu, jsem ráda, že jsem Vám aspoň telefonicky mohla pomoci zorientovat se v možnostech léčby.

Umístění: Psychiatrická ordinace psychoterapie

Mé psychické zdraví se díky dlouhodobé terapii u paní doktorky znatelně zlepšilo. Kromě jiného oceňuji hlavně to, že se u paní doktorky vlastně necítím jako u doktorky, ale spíše jako u své spříznění duše, jejíž hlavním cílem je vám pomoct. Ostych z návštěvy psychiatra díky jejímu vřelému a přátelskému přístupu rychle opadl. Dokážu a hlavně chci se jí svěřit se svým trápením a díky její interakci nalézt příčinu, či původ problému. Jsem upřímně rád, že jsem padl zrovna do jejích "rukou".
Děkuji, Míšo.