Zkolabovala jsem 28.11.2017, přijela rychlá zdravotnická služba. Na paní doktorku sehnal kontakt můj přítel přes jiného psychiatra, který mě odmítl přijmout. Přijala mě 30.11.2017, aniž by se mnou hovořila, protože jsem nebyla schopná dát dohromady jednoduchou větu. Byla milá, vstřícná a její přístup byl neskutečně pozitivní. Doporučila mi antidepresiva a další doplňkovou léčbu - psychoterapii i s kontaktem na možné psychology, kteří jí přišli pro mě vhodní. Následně mi doporučila cvičení jógy a pilates, kraniosakrální terapii a vysvětlila mi, jak bych se měla začít chovat sama k sobě. Moc jí za vše děkuji.

Psychiatrická ordinace (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 1 Více

Psychiatrické vyšetření

Farmakoterapie

Psychoterapie +1 Více

Psychiatrická konzultace

Psychiatrii se věnuji od roku 2005. Mám zkušenosti jak z lůžkových zařízení, tak z ambulantní sféry. Po promoci jsem pracovala v psychiatrické nemocni...

• Reakce na těžký stres, krizové situace, problémy ve vztazích
  • poruchy nálady, deprese, bipolární afektivní porucha
  • neurotické obtíže, úzkosti, fobie

Umístění: Psychiatrická ordinace

Empatie, žádné usklebky nebo zlehcovani problemu. Jsem velmi spokojena. Pani doktorka poradí, pomůže a přesto respektuje váš názor. Ordinace je útulná, co mi vyhovuje, je to, že cekarna je v podstatě soukromá, žádná stroha místnost jako jinde. Prostě soukromí, jaké psychiatricky pacient ocení. Díky za péči.

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrická konzultace

Paní doktorka je velmi ochotná a empatická. Snaží se najít příčinu problému a ne jen předepisovat léky. Návštěva ordinace probíhá v příjemné atmosféře.

S paní doktorkou jsem maximalně spokojená. Její profesionální i lidský přístup je vážně úžasný. Za mne mohu jen a jen doporučit. Děkuji Vám paní doktorko za skvělou péči. Š.H.

Umístění: Psychiatrická ordinace

Paní doktorka Krtičková je skvělá lékařka, jak po lidské stránce, tak i po profesní. Je příjemné s ní jednat, vždy umí pohladit na duši. V této ordinaci najde pacient vše co potřebuje a ještě úsměv k tomu. , Za vše ji moc děkuji. Eva.

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrické vyšetření

paní doktorku jsem objevil náhodou, když jsem marně hledal jiného lékaře. Jsem s ní naprosto spokojen, je velmi milá a narozdíl od jiných se mi opravdu snažín pomoci. Na rozdíl od zkostnatělých kolegů se zarputile nedrží starých postupů a využívá nové metody(třeba i ne úplně osvědčených) a to i cestou alternativní medicíny. Mohu jen doporučit

Psychiatrické vyšetření

Farmakoterapie