Michaela Krtičková, psychiatr Liberec

Psychiatr Více

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Psychiatrii se věnuji od roku 2005. Mám zkušenosti jak z lůžkových zařízení, tak z ambulantní sféry. Po promoci jsem pracovala v psychiatrické nemocni...

• Reakce na těžký stres, krizové situace, problémy ve vztazích
  • Poruchy nálady, deprese, bipolární afektivní porucha
  • Neurotické obtíže, úzkosti, fobie

• psychiatrie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Paní doktorka Krtičková je opravdu skvělý odborník. V zimě jsem měla veliké problémy se spánkem a paní doktorka mi velmi pomohla, doslova mě zachránila. Nejen, že mi předepsala léky, ale také velmi pečlivě vysvětlila, co může být příčina a jak mám změnit chování sama k sobě. Mimo jiné ještě doporučila přírodní doplňky léčky. Jsem velmi ráda, že jsem se se svým problémem dostala právě do rukou paní doktorky.

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za milou zpětnou vazbu a jsem rada, že je Vám líp!

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Chodím k paní doktorce zhruba 2 roky je prostě skvělá pomohla my hlavně pochopit že moje psychická nemoc je mojí součástí a nemá smysl sní bojovat ale přijmout ji taková jaká je.moje maniodepresivní porucha spolu s bipolární už neovládá můj život ale žijeme ho společně a máme radost ze života.pani doktorka má přístup který sem nikde jinde nezažil snaha pomoci je až hrejici u srdce až sem si říkal že to snad ani není možné Petr Šolc 39 let Liberec

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za milou zpětnou vazbu, jsem rada, že Vás můžu doprovázet na Vaši cestě a že je Vám líp. MK

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

S paní doktorkou jsme vedly telefonickou konzultaci, protože jsem potřebovala akutně pomoci s problémem v rodině a p. doktorka nepřijímala nové pacienty. Po té, co jsem ji kontaktovala prostřednictvím e-mailové zprávy, mi sdělila, že poskytuje jednou za měsíc i telefonické konzultace právě pro ty, kteří potřebují pomoci, ale nemohou najít "volného" psychiatra. Hovor probíhal ze strany p. doktorky velmi aktivně, zajímala se, ptala se... Hodina utekla jako nic, ale pomohlo mi to velmi. Byla to má první zkušenost s psychiatrem - byť po telefonu, tak super! Chápu, že jsou problémy, které se po telefonu nedají řešit, ale mne to "navedení" na správný směr léčby a přístupu k nemocnému po telefonu stačil a pomohl. A mně, jakožto pečujícímu a podporujícímu článku v týmu, ulevil. Paní doktorka to zvládla super! :-)

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za zpětnou vazbu, jsem ráda, že jsem Vám aspoň telefonicky mohla pomoci zorientovat se v možnostech léčby.

Umístění: Psychiatrická ordinace psychoterapie

Mé psychické zdraví se díky dlouhodobé terapii u paní doktorky znatelně zlepšilo. Kromě jiného oceňuji hlavně to, že se u paní doktorky vlastně necítím jako u doktorky, ale spíše jako u své spříznění duše, jejíž hlavním cílem je vám pomoct. Ostych z návštěvy psychiatra díky jejímu vřelému a přátelskému přístupu rychle opadl. Dokážu a hlavně chci se jí svěřit se svým trápením a díky její interakci nalézt příčinu, či původ problému. Jsem upřímně rád, že jsem padl zrovna do jejích "rukou".
Děkuji, Míšo.

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrická konzultace

Dobrý den, paní doktorka Krtičková je opravdu lékař na svém místě, své pacienty opravdu vnímá, je velice empaticka, citlivá, velmi hodná a chápavá. Dovolte mi, podělit se se svou zkušeností. Trpěla jsem maniodepresivními stavy, byla jsem opravdu na dně, nebýt paní doktorky, která mě vrátila zpět do života, tak nevím co by se mnou bylo. Během pár měsícu mě dostala z neskutečných depresí, nejen svou úžasnou, vstřícnou a laskavou povahou, ale také profesionálním jednáním. Musím říci, že jsem poznala dost psychiatrů, ale žádny se paní doktorce nevyrovnal, ten kdo trpí depresemi by měl vyhledat rozhodně jí, protože je to špička ve svém oboru.

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za zpětnou vazbu a jsem moc ráda, že se Vám již daří dobře :-)
MK

Umístění: Psychiatrická ordinace psychoterapie

Velmi empatická lékařka, poskytuje nadstandardní péči. Chodím na terapie už velmi dlouhou roku a nebojím se říct, že díky nim jsem stále naživu. Paní doktorka mi pomohla i s částí praktické stránky života, kterou jsem nebyla schopna psychicky zvládnout sama. Je to nejpříjemnější lékařka, jakou jsem kdy potkala.

Děkuji za zpětnou vazbu, jsem ráda, že Vás mohu doprovázet na Vaší cestě. MK

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrická konzultace

Úžasna doktorka s lidským přístupem Je to rozhodně člověk na svém místě.dekuji moc za pomoc
Víc takových doktorů

Umístění: Psychiatrická ordinace farmakoterapie

Paní doktorka má opravdový zájem pomoci, hned od první návštěvy jsem k ní získala důvěru a naději, že bude líp. Snaží se pochopit mé problémy a nevnucuje mi žádné své domněnky, naslouchá a zajímá ji můj názor. Dostává se mi vřelý přístup, žádná chladná nemocniční odměřenost. Moc Vám děkuji za péči!

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za zpětnou vazbu a přeji Vám dále hodně sil. MK

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrické vyšetření

Mila doktorko, pro me jste jako ANDĚL!! Dala jste mě sílu dál bojovat, věříte že To zvládnu, že jsem zvladla i horší. Jste doktorka na svém miste, jsem nesmírně ráda, ze jste me k sobě vzala a ze jsem vydržela čekat. Odcházela jsem od Vas s úsměvem na tváři. DĚKUJI!!!

MUDr. Michaela Krtičková

Děkuji za zpětnou vazbu, jsem ráda, že jsem Vám mohla pomoci a věřím, že dál už to zvládnete sama :-) MK

Umístění: Psychiatrická ordinace psychiatrické vyšetření

Skvělá paní doktorka, ktera ma velmi realisticky a empatický přístup. Je pro ni dulezite vam v prvni rade pomoci. Jako pacient stojite vzdy na prvnim miste. Zaroven se pri jakem koliv zlepseni ci pokrocich vasi lecby raduje s vámi. Pečlivě se vám věnuje, pomáha a radi i v době jejího osobniho volna. A zaroven se snazi i vam pomoci pro zarizeni lecby nebo-li terapie v jinych lekarskych zarizeni. Paní doktorkou mohu jen maximalne doporucit.

• Reakce na těžký stres, krizové situace, problémy ve vztazích
  • Poruchy nálady, deprese, bipolární afektivní porucha