Michaela Kokrhounová, gynekolog Trutnov

MUDr. Michaela Kokrhounová

Gynekolog

Palackého 201, Trutnov

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je nejlepší lékařka, u které jsem kdy byla a to nemyslím jen gynekologii. Jsem u ní teprve krátce, ale hned na začátku jsem byla příjemně překvapená s jejím přístupem - je milá, empatická a člověk má celkově pocit, že je v dobrých rukou. Paní doktorku mohu JEN doporučit! Ivana

Umístění: Ordinace

Nejlepší doktorka, co jsem poznala! Chodila jsem k ní od začátku jako ke své první gynekoložce a nemůžu si ji vynachválit. Její příjemné, vstřícné a osobní jednání bohužel nemá každá doktorka, a to jsem právě nejvíce pocítila, kdy jsem se přestěhovala do Prahy a musela jsem přejít k někomu jinému :( Opravdu mi chybí ta přátelská komunikace a opravdový zájem, na který jsem byla u paní doktorky zvyklá. Pokud se někdy přestěhuji zpátky, určitě jako první věc bude i to, že se k paní doktorce s velkou radostí vrátím. Buďte vděčné, že k ní můžete chodit a že ji v Trutnově máte :-)

Velice skvela pani gynekolozka ! Vyla jsem u nekolik,jednani drze a protivne,vysrtreni bolestive ,stiplave,s krvi ..... K pani dr jsem se dostala pres toto hodnoceni. Napsala jsem ji na fcb a ihned komunikovala.Muj strach tak nejak upadl i diky psani . Ja mam hrozny strach z dr . Prisel den kdy jsem byla objednana,nervozni,klepal se mi hlas,skoro mluvit jsem nemohla. Pani dr to poznala hned zmenila tema,uklidnila me a sup na vysetreni. Teda pani ! Absolutne nic jsem necitila je moc sikovna ma zlate ruce,povidala si je moc pratelska a je to clovicek na miste. Cely den jsem byla odvarena z pani doktorky. Skoda ze jsem u ni nebyla uz drive . nenuti do niceho,vse nechava na lidech je fakt skvela ! Davam nejlepsi hodnoceni ! Dekuji vam Mišo :) dokonce se tesim na pristi kontrolku :)

Nejlepší Gynekologie :))) nemám důvod si stěžovat a ani mít určitě nebudu :))) paní Gynekoloska je strašně moc hodná vždy mi pomohla mám ji ráda:))

K paní doktorce jsem šla na základě názorů v této diskuzi a nelituji. Pomohla mi přijít do jiného stavu, že po roce a půl snažení u jiné dr, která říkala že je spousta času, paní doktorka začala situaci ihned řešit a do půl roku nebylo co řešit. Sestřičky jsou v pohodě velmi milé. Jenom došlo k jistému nepochopení z mé strany a paní doktorka si to bohužel brala osobně. Moc mě mrzí že je věčně plná čekárna a není možné tam být s malým miminkem, přesto paní doktorku mohu jenom doporučit.

Nemám co bych vytkla

Když jsem dnes šla na prohlídku,potkala jsem pána, který mi popřál krásný druhý jarní den. Potom jako vždy perfektní paní doktorka i sestra. Co víc si přát. Hned je vám lépe, i když máte nějaké problémy.
pacientka Irena

Paní doktorka a sestřičky jsou velice milé,ale mrzí mě to dlouhé čekání než příjdu na řadu.A ani nejsou hezké ty židle v čekárně.Přešla jsem od pana Červíčka a ten měl moc hezky zařízenou čekárnu.

Paní doktorku mi doporučily kamarádky a už z jejich kladného vyprávění,jsem se rozhodla,že začnu tuto ordinaci navštěvovat.Byla jsem nadšená z paní doktorky vystupování,klidného hlasu,úsměvu na tváři a jak vše vysvětlovala.=) Jak ordinace,tak čekárna je pěkně vybavená.I sestřičky se zdají být v pořádku.Jednu jsem jinak než úměvavou a skvěle naladěnou nezažila,to se bohužel nedá říct o druhé.

C

DNES JSEM BYLA U PANI DOKTORKY A MOHU RICI ZE JE TO ZATIM NEJLEPSI LEKARKA KTEROU JSEM POTKALA JEJI PRISTUP JE PROSTE UZASTNY A TO MOHU RICI ZE JSEM PAR LEKARU UZ VE SVEM ZIVOTE POTKALA A TATO JE NEJLEPSI A CO SE TYCE SESTRICEK TAK JA JSEM BYLA VELMI SPOKOJENA VSE VYSVETLILA MYSLIM ZE TAM JE TO TAKY V PORADKU NENASLA JSEM NIC SPATNEHO ANI TAM .PREJI CELÉMU KOLEKTIVU KRASEN VANOCE

• gynekologie a porodnictví