Denisovo nábřeží 6, Plzeň
Zubní ordinace Plzeň (mapa)

Přijímám: dospělí

Bělení zubů Beyond - ordinační • 1 700 Kč +9 Více

Bělení zubů Opalescence (domácí) • 3 980 Kč

Bělení zubů ZOOM- ordinační • 3 100 Kč

Dentální hygiena děti 30-60 min. • 590 Kč

Ráda bych vám představila novinku, s kterou budem u nás na dentální hygieně pracovat od začátku února 2019. Jedná se o švýcarský přístroj, který patř...

• prevence zubního kazu
  • parodontitida (parodontóza)
  • zápach z úst ( halitóza)

Znalost jazyků

Němčina, Angličtina

Air-flow ( kompletní pískování zubů)

780 Kč

Aplikace zubního šperku Swarowski

600 Kč

Bělení zubů Beyond - ordinační

1 700 Kč

Zubní ordinace Plzeň

Bělení zubů Opalescence (domácí)

3 980 Kč

Bělení zubů ZOOM- ordinační

3 100 Kč

Zubní ordinace Plzeň

Dentální hygiena děti 30-60 min.

590 Kč

Zubní ordinace Plzeň

Dentální hygiena- kontrolní vyšetření a ošetření

670 Kč

Zubní ordinace Plzeň

Dentální hygiena- vstupní vyšetření a ošetření

1 100 Kč

Zubní ordinace Plzeň

Diagnostika PCR (molekulární DNA zjištění původců infekcí dutiny ústní)

800 Kč

Fluoridace

300 Kč

Ošetření citlivých zubních krčků

390 Kč

Zubní ordinace Plzeň

Subgingivální kyretáž (hloubkové odstranění zubního kamene))

1 100 Kč

Umístění: Zubní ordinace Plzeň Čištění kamene, léčba zanícených dásní

Po více než 10 letech u zubního lékaře (fóbie), už 2. návštěva, dásně super, paní je skvělá! Sice nemám úplně ještě vyléčenou fóbii, ale dásně ano, zuby bez kamene, vyleštěné a super! Naprosto doporučuji!

Jsem nadmíru spokojený. Oceňuji její velmi precizní práci v dutině ústní a milé jednání při každé návštěvě. Investovat několik stovek korun ročně do dentální hygieny by měl každý, kdo si chce zachovat své zuby zdravé až do stáří. Paní Houškovou budu doporučovat rodině i známým.

S dentální hygienistkou Míšou jsem nanejvýš spokojená. Při první návštěvě mi vyčistila mezizubní prostory, odstranila zubní kámen a celkově mi vysvětlila mi, jak mám pečovat o své zuby - ukázala mi, jak mám používat mezizubní kartáčky, zubní nit a jednosvazkový kartáček, o kterém jsem do té doby nikdy neslyšela. Od té doby mám krásné a zdravé zuby a dentální hygiena se stala mou pravidelnou denní činností. Hygienistka Míša je navíc velmi milá a ochotná, všem ji všem mohou určitě doporučit.

Díky slečně Houškové mám konečně zdravé a krásně bílé zuby, za které se nemusím stydět.
Při první návštěve mi ukázala, jak se o zuby správně starat a odstranila mi zubní kámen a pigmenty, které se mi tvořily po pití kávy a čaje. Při další návštěvě jsem si nechala zuby vybělit. Výsledek opravdu stojí za to, jsem nadšená a všichni mi teď chválí úsměv.
Takže moc děkuji a mohu jen doporučit. Katka

S hygienistkou Míšou jsem strašně moc spokojená. Je vidět, že má zkušenosti. Pracuje i v Praze na klinice. Je velmi příjemná, umí vše dobře vysvětlit. Dala mi zuby bezvadně dohromady. Rozhodně měnit nebudu a vřele doporučuji.Mirka

• prevence zubního kazu
  • parodontitida (parodontóza)
  • zápach z úst ( halitóza)

• dentální hygiena

Stáže

• EsthetX klinika estetické stomatologie, Václavské náměstí 794/38, (Praha 2010- 2015)
  • OSVČ Dentální hygiena, Husova 17 , ( Plzeň 2013- 2015)
  • Stomatologická klinika, 1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova v Praze a Všeobecná fakultní nemocnice v Praze (2010)
Zobrazit více

Znalost jazyků