MUDr. Michaela Havrlantová

Pediatr Více

Valašské Klobouky 1 adresa

Privát. prakt. lékař pro děti a dorost
Krátká 798, Valašské Klobouky

Umístění: Privát. prakt. lékař pro děti a dorost Jiný

Výborná doktorka která má srdíčko na pravém místě. Vyléčí, poradí a uklidní. Děti jí milují. Víc takových doktorů by byl luxus v našem lékařství.

Umístění: Privát. prakt. lékař pro děti a dorost zdravotní problém u dcery

Paní doktorka je skvělá po stránce odborné, tak i po té lidské, vždycky všechno vysvětlí srozumitelně.. K dětem má správní vztah, bere vsechny stejně, nedělá rozdíly což každý lékař neumí. Děti se nebojí k paní doktorce jít.

Paní doktorka Havrlantová,nyní Múdrá je nejenom výborná lékařka,ale i skvělý člověk.Chodím k ní s dětmi 11 let a za tu dobu můžu jenom chválit.Který doktor by jezdil kontrolovat dítě i v období Vánoc,aby nemuselo do nemocnice.Já kromě paní doktorky Múdré neznám.A za to vše jí patří dík a obdiv.

Jako lékařka je vynikající, ale je velmi náladová. Myslím si, že osobní problémy přenáší na pacienty:-)
Dříve taková nebývala! Ale rozhodně jako lékařka je pro mě bezkonkurenční!

Nejlepší paní doktorka!! :))

PANÍ DOKTORKA JE NEJLEPŠÍ JAKOU JSEM KDY POZNALA. CHODÍME K NÍ S DCEROU 14 LET A 20MĚSÍČNÍM SYNEM. NÁVŠTĚVA U NÍ JE PŘÍJEMNÁ,DĚTI JÍ MAJÍ RADY,SE VŠÍM NÁM PORADÍ,MÁ K PACIENTŮM KRÁSNÝ PŘÍSTUP. SESTŘIČKA JE MILÁ,NÁRAMNĚ SE K SOBĚ HODÍ. NENÍ K TOMU CO VÍC DODAT,JEN TO,ŽE BY TAKOVÝCH LÉKAŘŮ A SESTŘIČEK MOHLO BÝT VÍC. MOC DĚKUJEME ŽE SE TAK HEZKY A PEČLIVĚ STARÁTE O NAŠE DĚTI. BAČKOVI

Paní doktorka je nejlepší, ochotná, profesionální, lidský přístup! To samé její sestřička! A to, že je neochotná k pacientům, co k ní nepatří NENÍ PRAVDA!!! Můžu potvrdit s vlastní zkušenosti, takovou ochotu a obětavost jsem doposud neznala a to jsme si zažili dost lékařů a nemocnic. Po přístupu jsem neváhala změnit registraci k paní doktorce. Můžu jen vřele doporučit!

je výborná

Velmi ochotná, má zájem o dítě, zajímá se i o váš názor. Pokud něčemu nerozumíme v léčbě, kdykoliv ochotně vysvětlí.

Kdysi dávno sem k ní přišla, když sem měla zdravotní problémy, nejen, že sem nebyla její pacientka, pomohla mi a to víc než můj vlastní doktor. Kdybych jednou měla dítě, rozhodně bych zavítala k ní. Proto nechápu Vaše názory, že když nechodíte k ní, tak Vás nevezme - ono taky záleží, jak se k ní chováte, lékaři jsou tady sice pro Vás, ale trocha slušného jednání nikomu neuškodí. Paní doktorko jen tak dál!!!! Myslím, že v okolí nemáte konkurenci a pacienti se poženou sami.