Martina Vedralová, oční lékař Mladá Boleslav

Martina Vedralová

Oční lékař Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V. Klementa 147, Mladá Boleslav
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsme měli první kontakt, při vážném úrazu oka 3leté dcery. Bylo to v pozdních nočních hodinách a jeli jsem z okresu mimo MB. Telefonovali jsme, že jsem na cestě a zda by mohla být dr. připravená v ordinaci. A opravdu byla!!! Příjemná, klidná,což pro vystresované dítě a jeho rodiče bylo třeba. Po letech k ní chodí obě děti na oční.


Chování paní doktorky je velmi milé a vstřícné - zkrátka profesionální. Bohužel, to samé se nedá říct o její léčbě. Jestliže si nejdete "pouze" nechat změřit zrak, ale máte problémy např. se zánětem v očích (moje diagnóza), bude Vám neustále dávat antibiotický kapky. Pokud nezaberou, dá Vám příští týden další, pak další a zase další...Jednoduše řečeno - místo toho, aby Vás vyléčila a pátrala po příčině, cpe Vám neustále antibiotika, čímž Vám v těle způsobí ještě další a další komplikace, a když jí dojdou antibiotika, tak Vám jednoduše oznámí, že neví, co dál!


Velmi s vámi nesohlasím. Paní doktorku dobře znám a vím, že to, co jste napsala, prostě není pravda. Mílá, laskavá, velmi obětavá, vzdělaná a hledající skutečný původ potíží. Vůbec nemám pocit, že by o práci nepřemýšlela a předepisovala jedny, druhé či třetí kapky. Koukla jste se dobře na jmenovku, kterou měla paní doktorka na plášti? Dle mého názoru se jedná o jednoho z nejlepších lékařů, které jsem v životě potkala. Hodnotím ji velmi vysoko.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti