MUDr.

Oční lékař

Kontaktní informace

• V

Vladimír Motl, 5.ůnora 2015
    Paní doktorka je profesionál mluvící s pacientem běžnou řečí bez zavalování odbornou terminologií.
    Odcházíte uklidnění a znalí stavu svého problému .

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• V

Vladimír Motl, 5.ůnora 2015
      Odcházíte uklidnění a znalí stavu svého problému .

• nejlepší profesionálka, Je to PANÍ doktorka, která to nedělá pro prachy ale pro lidi. Moc vám děkujeme.

• Paní doktorka je nejen velice příjemná, ale i pečlivá, co se týká vyšetření. Chodíme k ní s celou rodinou a jsme rádi, že jsme právě u ní.

• nejlepší

• Je to dobrý lékař a velmi ochotný

• Velmi milá profesionální.

• Připojuji se ke všem kladným hodnocením.Paní doktorka je velmi příjemná,milá,vše dobře vysvětlí,poradí.V mém případě se díky paní doktorce přišlo na vážné onemocnění ,které bylo naštěstí odstraněno operací.Také všem vřele doporučuji.

• p.doktorka je opravdu dobrá a hlavně lidská.Procházkovi

• velmi příjemná a dobrá organizace objednání.

• Naprosto souhlasím s ostatními. Chodila jsem 23 let v Č.lípě k Mudr.Klapkové a to opravdu doktorka není. Nakonec na doporučení mého obv.lékaře jsem se objednala k p.doktorce a hned mi zjistila problém, který málem skončil špatně. Chodí k ní i dcera a manžel. Jsme naprosto spokojeni. Takže mohu jen doporučit. Takových lékařů by mělo být více.