Martina Gabauerová, ortodontista Opava

MUDr. Martina Gabauerová

Uložit

Ortodontista Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Rolnická 1a/699, Opava
Odborný lékař ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

skvělá péče!:-)


Velice příjemná mladá paní doktorka. Doporučuji. Vyjde vstříc všem požadavkům klienta.


Doktorka velmi vstřícná milá, totéž sestřičky. Reaguji na negativní komentář-obě sestřičky mají zdravotnické vzdělání (doplněné o vzdělání přímo na zubní sestry na stomatologii) přičemž se každoročně zúčastňují seminářů ke svému zdokonalení. Vždy jsem byla s jejich prací velmi spokojena. Odvedly kvalitní práci k mé plné spokojenosti. Škoda, že takový přístup a pozitivní energie není i jinde..


Doktorka je příjemná, nedrží slovo ohledně ceny a má afektované sestry.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsme u paní doktorky vždy maximálně spokojeni, já sám jsem chodil dříve v Opavě k .. (nechci jmenovat) a proto jsem rád, že mé děti nemusí prožívat to co já. Paní doktorku Gebauerovou nám seslalo samo nebe!!.. díky :-)


Ověřeny pacient

Dobrý den :) Paní Gebauerovou mohu všem vřele doporučit. Není nic, na co bych si mohla stěžovat a z Opavy je jednoznačně nejlepší (to vím ze svých zkušeností i zkušenosti mých známých s ostatními ortodontisty v Opavě).

Ještě bych chtěla reagovat na jeden negativní příspěvek ohledně sestřiček - jsou to spíše asistentky a vědí co dělají. Nikdo nemusí mít strach, že se mu v puse "přehrabuje" neodborník. Já jsem s jejich prací spokojená a můžu je chválit stejně, jako paní doktorku. A všem jim děkuji za krásně rovné zuby a lidské chování.


Výborná a lidská
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřeny pacient

Paní doktorka je prostě úžasná. Nemůžu si absolutně na nic stěžovat. Její práce je prostě brilantní, je šikovná a také velmi milá a má příjemné sestřičky. Je rozhodně nejlepší v Opavě - mohu srovnávat a proto ji vřele doporučuji všem!!!!


J

Dnes jsem byla na první konzultaci, a mám z paní doktorky opravdu skvělý pocit..,cena za 1 aparát je 6000kč..,krasný den:)


P

Sestřičky i paní doktorka jsou opravdu příjemné, ale co se týče odborné péče, většinu výkonů provádí sestřičky, nikoli paní doktorka, a podle toho to pak také vypadá...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti