Odborný lékař ortodoncie
Rolnická 1a/699, Opava

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

skvělá péče!:-)

Velice příjemná mladá paní doktorka. Doporučuji. Vyjde vstříc všem požadavkům klienta.

Doktorka velmi vstřícná milá, totéž sestřičky. Reaguji na negativní komentář-obě sestřičky mají zdravotnické vzdělání (doplněné o vzdělání přímo na zubní sestry na stomatologii) přičemž se každoročně zúčastňují seminářů ke svému zdokonalení. Vždy jsem byla s jejich prací velmi spokojena. Odvedly kvalitní práci k mé plné spokojenosti. Škoda, že takový přístup a pozitivní energie není i jinde..

Doktorka je příjemná, nedrží slovo ohledně ceny a má afektované sestry.

Jsme u paní doktorky vždy maximálně spokojeni, já sám jsem chodil dříve v Opavě k .. (nechci jmenovat) a proto jsem rád, že mé děti nemusí prožívat to co já. Paní doktorku Gebauerovou nám seslalo samo nebe!!.. díky :-)

Dobrý den :) Paní Gebauerovou mohu všem vřele doporučit. Není nic, na co bych si mohla stěžovat a z Opavy je jednoznačně nejlepší (to vím ze svých zkušeností i zkušenosti mých známých s ostatními ortodontisty v Opavě).

Ještě bych chtěla reagovat na jeden negativní příspěvek ohledně sestřiček - jsou to spíše asistentky a vědí co dělají. Nikdo nemusí mít strach, že se mu v puse "přehrabuje" neodborník. Já jsem s jejich prací spokojená a můžu je chválit stejně, jako paní doktorku. A všem jim děkuji za krásně rovné zuby a lidské chování.

Výborná a lidská

Paní doktorka je prostě úžasná. Nemůžu si absolutně na nic stěžovat. Její práce je prostě brilantní, je šikovná a také velmi milá a má příjemné sestřičky. Je rozhodně nejlepší v Opavě - mohu srovnávat a proto ji vřele doporučuji všem!!!!

Dnes jsem byla na první konzultaci, a mám z paní doktorky opravdu skvělý pocit..,cena za 1 aparát je 6000kč..,krasný den:)

Sestřičky i paní doktorka jsou opravdu příjemné, ale co se týče odborné péče, většinu výkonů provádí sestřičky, nikoli paní doktorka, a podle toho to pak také vypadá...