Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

PANÍ PRIMÁŘKA CHODACKÁ,KTEROU ZNÁM POMĚRNĚ KRÁTKOU DOBU MNE PŘEKVAPILA SVÝM PŘÍSTUPEM,LASKAVOSTÍ A OCHOTOU.V MINULÝCH DNECH MI PODALA POMOCNOU RUKU,KDYŽ MI ZAŘÍDILA VYŠETŘENÍ MIMO SVŮJ OBOR.DO LOŃSKÉHO PODZIMU MNE OŠETŘOVALA P.DR.J.PŘIBYLOVÁ PO JEJÍM ODCHODU JSEM MĚL OBAVY Z NOVÉHO OŠETŘUJÍCÍHO LÉKAŘE I PŘES UJIŠTĚNÍ P.DR.PŘIBYLOVÉ ŽE JSOU ZBYTEČNÉ.MĚLA PRAVDU.POVAŽUJI P.PRIMÁŘKU ZA SKUTEČNÉHO PROFESIONÁLA V TOM NEJLEPŠÍM SLOVA SMYSLU A TO NEJEN PO ODBORNÉ ALE I PO LIDSKÉ STRÁNCE.ONA JE NEJEN DOKTOR ALE HLAVNĚ " LÉKAŘ" !!!

NEOBÁVÁM SE ZVEŘEJNIT SVÉ JMÉNO- J.SIBERA KONĚTOPY OKR.LOUNY.

onkolog na pravém místě výborná

Velmi lidská a po dobu mého léčení ochotná poslouchat a dodat sílu k dalšímu boji s nemocí. Jen samá +++++++++++!!!

Opravdu paní primářka Chodacká je člověk na svém místě. Je opravdu velice příjmená má pochopení pro člověka a opravdu jí mohu jenom velice moc poděkovat za mojí maminku.

Paní primářka Chodacká je odborník na svém místě, nebere pacienty jako kusy, ale jako lidi, je opravdu skvělá!!!!!

Je opravdu nejlepší.Důkazem je , že se stala po právu , primářkou oddělení !

Hodná, vstřícná, ochotná, empatická