Martina Burianová, alergolog Klatovy

Martina Burianová

Alergolog, Pediatr Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kpt. Jaroše 110, Klatovy
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Paní doktorku doporučuji, zachránila nám dceru, díky správné diagnóze a léčbě. Od školky byla dcera často nemocná, opakovaly se jí záněty průdušek a za rok brala i 4krát antibiotika.Trvalo to skoro 5 let pořád dokola.Dcera byla často unavená a já zoufalá.Našla jsem si paní doktorku na internetu. Po první návštěvě a odběrech věděla, co dceři je a začala ji léčit. Po několika týdnech jsme měli jiné dítě, dcera byla veselá a já šťastná. Chodíme na pravidelné kontroly a pořád pokračujeme v léčbě, ale hlavní je, jsme 2 roky nepotřebovali antibiotika.


M
Ověřeny pacient

rada bych dala na hodnocni na pani doktorku.jeji arogantni a povysene jednani se mi vubec nelibi.pokud ji pozadate o jakykoliv jiny nazor hned je neprijemna co ji do toho kecam.verim ze znalosti ma ale pristup k lidem rozhodne ne.a musim i rict ze jeji setry jsou jeste horsi.nechapu proc tam pracuji kdyz je to evidentne nebavi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je možná profík ve svém oboru o tom není pochybu tady v okolí ale to neznamená že bude jednat s lidmi tak jak jedná. Kdysi jsem brala lék který jsme pak po čase vysadily ale pak jem ho zase od paní doktorky chtěla napsat a to jsem narazila takže teď mi nezbývá nic jiného než pořád marodit a potýkat se s nemocemi a nedej bůh že se zmíníte o nějaké události která se netýká tohoto oboru tak vás paní doktorka utře. Nebo začne zpochybňovat vaše slova jako kdyby jste byli lháři že před tím jste řekli to a ono a teď říkáte zase něco jinýho. Pane bože to si máme pamatovat každou vteřinu života?!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Proti paní doktorce nic nenamítám, má skvělé vystupování i znalosti. Co je ale hrůza je její zdr. sestra!!! Když je venku sních , který se vám v čekárně rozteče a na dlažbě vytvoří louži, tak vám klidně přinese hadr , s tím ať si to pod sebou vytřete. Děti , pro které je v čekárně dětský koutek neustále napomíná ať jsou potichu a nedávají hračky na zem. Mínus je také to, že sídlí v prvním patře bez výtahu a jde se k ní po úzkých točivých schodech, Takže kočárek musíte vytáhnout ručně nahoru.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti