Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nadační 1, Odry
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Velká spokojenost!!!

M

Pana doktora znám odmala a určitě k němu budu chodit i s mým dítětem.
Proč? Sice je to morous, náladový, ale jsem si jistá, že velmi dobrý lékař.

J

Vynikající lékař, má sice svérázný styl komunikace s rodiči, ale je VÝBORNÝ DIAGNOSTIK A VELMI PEČLIVÝ!!! Vždy pátrá pečlivě po příčině onemocnění a klidně vás pozve opakvaně, dokud na to nepřijde. Nikdy se nám nestalo, že by pan doktor něco zanedbal, naopak.Nepředepisuje zbytečně antibiotika.Své dětské pacienty si pamatuje.Pro případ nutnosti vám dá své soukromé číslo, přijede na návštěvu domů, dokonce z vlastní iniciativy telefonuje a přeptá se na zdravotní stav, když jde o něco vážnějšího. ŠPIČKOVÝ PEDIATR.

J

Pan doktor Škopík je jistě svérázný, ale je perfektní diagnostik, několikrát jsem se přesvědčila, že odhalil příčinu zdrav.problému dřív než specializované pracoviště.Chodím k němu se svými dětmi řadu let, vždy nám ochotně pomohl, při zdr. potížích neváhal a přijel nás osobně navštívit i o víkendu, to už se opravdu nevidí.Takových pediatrů víc..Přeji mu hodně zdraví a ať nám dlouho vydrží.

P
Ověřený profil

JE VELICE PEČLIVÝ A ZODPOVĚDNÝ LÉKAŘ.

Jako lékaře ho znám od svého dětství,i mě svými cviky zbavil nutné operace,ted k němu chodím se svými dětmi a ty jsou pro mě to nejdůležitější a k lékaři kterému 100% nevěřím,bych své dvě zlatíčka nikdy nesvěřil.

velice pečlivý pan doktor. já jsem k němu chodila a moje děti taky.má své nálady ale dávám 1****

P

nejlepší lékař kterého kdy tahle země dala, škoda že jsem vyroslt a už k němu nemůžu chodit ;-) Sice je pán doktor pruďas, ale odborník je na slovo vzatý a taky zodpovědný. Přeji mu at se mu daří.

V

Pan doktor Škopík,je velmi dobrý a pečlivý pediatr.Na rodiče je sice přísný ale v mnohých případech je to nutné.Hlídá si počet předepsaných antibiotik za rok,aby nebyly děti přetěžovány častým užíváním.Mám s ním je dobré zkušenosti,mohu doporučit!!!Sdětmi to umí a je velmi starostlivý.Ikdyž nemá zrovna ordinační hodiny(např. o víkendech) přesto zavolá a přeptá se na zdravotní stav dítěte.Jsem s jeho péči maximálně spokojená.

I

Velmi zodpovědný a pečlivý pediatr, který si ohlídá každou maličkost. Vždy bere odběry a diagnozu stanoví až na základě výsledků z laboratoře, hlídá si počet předepsaných antibiotik za rok. S rodiči dětí sice jedná rázně, ale s dětmi to umí. S jeho péčí o naše děti jsem naprosto spokojená, těžko bych hledala lepšího lékaře.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti