Martin Sedlák, pediatr Kroměříž

Martin Sedlák

Pediatr

Tovačovského 437/20, Kroměříž

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ordinace

Pan doktor již zřejmě ztratil pozitivní vztah k dětem, naše zkušenost je bohužel velmi negativní. Na doporučení jsme se u něj registrovali, bohužel se jednalo o velice špatnou volbu. Nedoporučuji. K dítěti se většinou choval hrubě a k nám jako rodičům nadřazeně. Sestřička je pravý opak, vždy profesionální a pěkný přístup k dětem.

F

S panem doktorem jsme moc spokojeni a pokud budu mít další dítě, tak je opět jasná volba! A musím pochválit i milou sestřičku, která je zároveň laktační poradkyní. Děkujeme!

Lekar ktery lecil mou vazne nemocnou dcerku v nemocnici. Doted o nem mluvi a to je ji uz 20 let.Peclivy a ma velice pekny vztah k detem.Profesionalne na vysi s uzasnym pristupem nejen k diteti, ale i k zoufalym rodicum. Stastni ti kteri maji tohoto lekare.

Výborný lékař. Poradí,chodíme k němu moc rádi. A sestřička ůžasná. Krásná čekárna

Ano, souhlasím se všemi. Pan doktor je příjemný, ochotný, děti se ho nebojí, dokonce se někdy i těší :-)

nejlepsi a velmi ochotny pan doktor vrele doporucui.

bez konkurence

Velmi milý doktor, velice všímavý, chtěla jsem pana doktora upozornit na dceřin zdrav. problém ale pan doktor si toho okamžitě všiml sám. Poradí, vše vysvětlí. Děti tam také chodí rádi, sestřička je moc hodná a příjemná.

souhlasim a pani prede mnou.velice ochotny pan doktor a nase deti k nemu chodi radi.vzdy nam ochotne poradi a pomuze i sestricka.jsem velmi spokojena a nemenila bych.preji pekny den.

Je mi ctí napsat první hodnocení:))) Velmi mým dětem pomohl a to k němu chodíme teprv pár měsíců, krom zlaté vždy milé ochotné sestřičky a to že se tam děto nebojí protže nikdo není v bílém, také s vámi jedná jako se sobě rovnými, což dnes málokdo, vše vysvětlí, mnohdy se ani nemusíte ptát! Dá si s vámi čas a práci, velmi milý pan doktor a odborník!
Víc takových lékařů:))