Martin Ryjáček, ortodontista Rakovník

MUDr. Martin Ryjáček

Ortodontista Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bratří Burianů 1425, Rakovník
Ortodoncie - MUDr. Martin Ryjáček

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Zkoumala jsem ceny rovnátek a objela jsem se synem dalších 5 nejbližších ortodontů a pan doktor byl druhý nejlevnější. Ostatní totiž většinou neříkají cenu úplně se vším, ale jen první platbu. A když jsem se byla zeptat v Praze, u ostatních i na pojišťovnu to stálo 2x tolik!


I
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi schopný, ale také velmi drahý. Dodržuje objednací dobu na minutu, takže nemusíte čekat, ale za svoji péči si nechá královsky zaplatit. U konkurence byla péče mnohem dostupnější.


J
Ověřeny pacient

Výjimečně precizní, pečlivý, přesný - dodržuje na minutu i čas ošetření!


Absolutní profesionál! Přístup u nás nevídaný, měla jsem pocit, že jsem na nějaké špičkové zahraniční klinice. Doporučuji všem bez rozdílu věku. Ostatní lékaři bez rozdílu specializace by se u něj mohli učit....


Ověřeny pacient

Pan doktor Ryjáček byl mým (a mé dcery) ošetřujícím lékařem v době,kdy měl zubní ordinaci na Kladně v PP Klinice,pak přešel na ortodoncii do Rakovníka,což mě velice mrzí:-)).Od té doby nemohu sehnat tak vynikajícího,šikovného a milého zubaře!Přístup pana doktora byl až neuvěřitelný.Vždy se mě snažil ošetřit bezbolestně,vycházel mi vstříc,pokud jsem potřebovala během ošetření pauzu,vždy byl na mě velice hodný.Opravdu jednička!!!!!


Pan doktor má skvělý profesionální přístup - vřele doporučuji!


Pečlivý, profesionální a především zodpovědný přístup. Opravdu člověk na správném místě, škoda, že takových není více. Jedině doporučuji, narozdíl od jiné ortodoncistky, ordinující ve stejném městě, netřeba být jmenována :-))


Příjemné jednání,profesionální přístup a super výsledky. Jednoznačně doporučuji.


Po necelých 6 měsících mám zuby krásně rovné - pan doktor je profesionál a teď už jen dolaďuje, aby zuby byly perfektní. Super jednání, rychlý přístup a profesionalita...


Velmi milé jednání s malými dětmi i jejich rodiči.Vřele mohu doporučit


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti