Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Svobody 2, Mikulov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
U
Ověřený profil

Ikdyž u něj nejsem evidován, tak to nejspíš v brzké době udělám, vyslechne, lidský přístup, milá sestřička...více takových odborníků :) palec nahoru

A
Ověřený profil

Komplexní praktický lékař, který probere s pacientem všechny problémy, které mohou ovlivnit onemocnění. Jasně vysvětlí všechny možnosti a postup léčby a vybere důkladné vyšetření na spec.pracovištích. Při odchodu z ordinace má pacient pocit, že nic nebylo zanedbáno a je o něj výborně postaráno.

L
Ověřený profil

Super doktor, který má vždy pochopení a dokáže odborně poradit a pomoci, moc děkujeme za jeho přístup k obyčejným lidem z vesnice


V
Ověřený profil

velice ochotně vyslechne problémy,navržený postup léčby prodiskutuje s pacientem,aby i tento "lidsky" pochopil co je nutné pro své zdraví udělat.


je to opravdu nejlepší lékař, kterého jsem kdy poznala. Je pravda, že ne pokaždé má svůj den, ale to je úplně běžná věc, to víme my všichni. Vždy ochotně, pomůže, poradí, diagnostikuje a hledí na prevenci. velice doporučuji


Myslím,že to vůbec není o známostech,ale že rád pomůže každému,jen prostě nemá rád lháře.A hlavně,je to také jenom člověk,který má své chyby,kdo je nemá?Nemůžeme po něm také chtít,aby měl celý den pusu od ucha k uchu...netušíme jaký případ řešil před námi.Tak až se vám bude někomu zdát,že se mračí,pokuste se to přejít s úsměvem.Pokud se vám tím nepodaří rozveselit doktora,butete se aspoň lépe cítit vy sami....snad!


S

Milý Jindřišku Dvořáčku,dobře víme v Pasohlávkách proč je dr.Pavelka nejlepší.Když je zapotřebí pracovat ve vinohradu,tak ti automaticky vystaví neschopenku na několik měsíců.A ne jenom tebe.Z tohoto pohledu je dr Pavelka u nás lékař,který podporuje nefachčenky a tudíž hodnotíme jsko velmi slabý.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

Je to výborný lékař a úžasný člověk.


M

MILY NEKDO!KAZDY DOKTOR NAPISE JEN TAK NESCHOPENKU.KDYZ SE TI TO NELIBI TAK K NEMU NECHOD.KAZDY BY TO UVITAL KDYZ MA PROBLEMY NEBO NECO A DOKTOR HO POCHOPILA POMOHL MU.
NEBO JE TO ZAVIST?JA MELE SPOUSTY PROBLEMU A VZDY JE DOKAZAL VYLECIT NEBO DIAGNOSTOKOVAT A
TO JE PRO ME PRIORITOU!


M

JE MOOOOOOOOC VYBORNY.UMI POCHOPIT VYLECIT A DOKONCE I POKECAT.TO KAZDY NEUMI.NENI DLOUHA CEKACI DOBA V CEKARNE A VSE MA POD KONTROLOU.DOPORUCUJI


Došlo k chybě, zkuste to znovu