Adresa

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou
Sam. ord. lékaře spec. - ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

Ze jsem 4 hodiny čekala na ošetření, bych pochopila, i když se zdalo, ze fronta ubyva pomalu..to nemohu soudit, ale ze po 9 dnech nemám vysledky z vyteru krku a sestra kazdy den s úsměvem v hlase a pochopenim rika, ze mam opet volat dalsi den? Když cely den voláte a ona vubec nezveda telefony..Jak to, ze do každé jiné ordinace se max na podruhé dovolate? Asi nestíhá vysvetlovat lidem, proc nebudou osetreni..A ja mam tolik casu to zkoušet cele dopoledne..někdy se na 20.pokus dovolate, aby ste se dověděli, ze mate jiz 4.den avsolvovat vytáčení jejího čísla...dnes zbytečně.A jeste by se meli zamyslet nad tim, ze sestra chce od pacienta podrobně vysvětlit, co predchazelo k teto návštěvě, kdyz nemůžete mluvit, vubec se nepodiva na doporuceni

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřený profil

Dr.Kučera mě půl roku neúspěšně léčil s dutinami a poslal mě proto na operaci, když jsem si sehnal od jiného lékaře před operací CT, zjistilo se, že problém vůbec nebyl v dutinách a operace byla zbytečná. Dcera u něj absolvovala měření sluchu - když jsme stejné měření sluchu absolvovali o měsíc později v Hradci v Prosluchu, dopadlo zcela jinak, protože v Hradci mě dcera možnost se na vyšetření připravit a probíhalo v klidu a nerušeně ve zvukotěsné kabině po ordinační době. O organizaci práce sestry lepší nemluvit, při téhle organizaci práce skutečně stihnou obsloužit jen těch pár pacientů, co si na ten den naobjednají. Z výše uvedených důvodů už k dr.Kučerovi nechodíme a přešli jsme celá rodina do Prosluchu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

Vynikající lékař,mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti.I sestřčka je velice milá,sympatická,trpělivá a vstřícná k pacientům.Mohu jen doporučit.

V
Ověřený profil

Je také možné, že je jiná sestřička. My jsme nedávno navštívili Mudr. Kučeru s tříletým synem a sestřička měla k němu perfektní přístup. Teď právě jsem telefonicky objednávala syna na operaci a sestřička byla opět perfektní, chápavá a vysvětlila mi vše potřebné, i když na ni už čekali další pacienti. Takže za mě Mudr. Kučera i sestřička jsou skvělý!

Výborný foniatr, dojížděla jsem za ním 200 km a mělo to smysl.

Ověřený profil

Velmi dobrý,hodný lékař!! Neštěstí je ale sestřička!!!! Není schopna , čtyři hodiny denně ,plynule připravovat pacienty na vstup k lékaři!!!Její hlavní a každodenní starost pri vstupu do čekárny, je informovat pacienty,že nemůže pracovat ani o minutu déle!!!!Že musí být o půl jedné ve Vamberku,bez ohledu na množství pacientů!!!Nezajímá ji,že se pacienti za ošetřením trmácí z přilehlých obcí,aby na půl osmou byli v čekárně a trávili dopoledne kvůli neschopnosti sestry na lavici!!!Má mnoho jiných zájmů,ale o co by se měla hlavně zajímat/vyplývajících z jejich povinností/to bohužel neplní!!!Tím kazí velmi dobrou pověst lékaře MUDr.Kučery!!!

R

Velice sympatické a příjemné jednání , perfektní léčba - doporučuji !!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti