Martin Kotas, ortodontista Zlín

MUDr. Martin Kotas

Ortodontista

21 názorů

Uložit


Adresa

třída Tomáše Bati 4008, Zlín
Ordinace lékaře specialisty v oboru ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
21 názorů

T
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

U pana doktora jsme byli se synem celkově 3x. Navrhl způsob léčby a já to akceptovala. Bohužel nastaly komplikace. Jeho "brnkačka" se stala noční můrou pro celou rodinu. Situaci jsem chtěla řešit a konzultovat další postup. Pan doktor se ovšem odmítl dál bavit a nechal nás se synem stát na chodbě a odešel. Dnes jsme byli u jiného ortodontisty a postup pana Kotase prý vůbec nebyl správný, mohli jsme si ušetřit spoustu nervů a syn bolesti... Panu doktorovi chybí empatie, neuznává cokoliv jiného než svůj názor. Chování prapodivné. Čekání až 2h i při objednání.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace lékaře specialisty v oboru ortodoncie fixní rovnátka

Pana doktora Kotase doporučuji. Mé osobní zkušenosti jsou velmi pozitivní, je to člověk na správném místě a dokáže vyřešit i složité defekty. Sestřičky jsou výborné a objednání je vždy na čas. Za mě ANO!


A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace lékaře specialisty v oboru ortodoncie Špatně postavena čelist

Klinika na úrovni, výborná komunikace s personálem,ochota,odbornost a profesionalita,panDr. Opravdu odborník,sice možná vyšší cena za služby,ale kvalita teda i cena je vyšší, chválím a jsem ráda že jsme zde s dcerou přešli od naší k
Ortodentistky,která byla arogantní a hlavně neřešila problém ,který měla u dcery řešit ,a to zúžená horní čelist,toto si ani nevšimla,a toho si pan dr.vsiml hned aniž viděl scan chrupu,okamžitě věděl,že jen tak na rovnátka tam nejdeme,ale že budeme řešit větší problém, pan dr.je odborník na svém místě


Ověřeny pacient

Pana doktora Kotase doporučuji, s léčbou jsem maximálně spokojena a jsem rada,ze jsem dala na jeho doporučení i když se mi z počátku moc nezdála.Potvrzuji,ze výsledek je výborný a pan doktor je odborník.Ano,někdy bylo potřeba se přes par momentu přenést,ale ve srovnání s výsledkem léčby to byly prkotiny,které nestojí za to řešit.Pana doktora s klidným svědomím doporucuji,tak jako mi jej doporučili mi známí,když jsem hledala ortodontistu


P
Ověřeny pacient

Přístup pana doktora je něco neskutečného, tak arogantního, vulgárního a nepříjemného lékaře jsem ještě za celou dobu nezažila. Nepopírám jeho odborné znalosti, které jsou jistě skvělé, ale když s postupem léčby p.doktora nesouhlasíte, chcete jiný postup, který on sice navrhuje, ale dle jeho slov nedoporučuje, dostanete nejprve půlhodiny výklad o nevýhodách a poté Vám dá najevo, že jste zcela mimo a podotkne, že byste si měli ujasnit své priority. Takže, jenom proto, že nesouhlasím se složitějším, a pro mě, zcela zbytečným postupem, si mám ujasnit priority a zamyslet se nad tím,co studuji? Děkuji, ale své priority si dokážu ujasnit i bez Vás! Další výstřelky p.doktora nehodlám komentovat, ale musím pochválit sestřičky, které jsou moc milé, příjemné, úsměvané a dle jejich slov, co v ordinaci jsou často slyšet, ani ony s p.doktorem nedokáží vycházet.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Pana doktora musím doporučit.
Když překonáte prvnotní dojem "mimoně", tak uvidíte, že se snaží svým pacientům vyjít co nejvíc vstříc a je skutečným odborníkem ve svém oboru. (4 hvězdy)
Pátá za fajnovou atmosféru vytvořenou hodnýma a šikovnýma sestřičkama.


K
Ověřeny pacient

Pan lékař Kotas je odborníkem ve svém oboru. Jsem jeho pacientkou více jak tři roky, za tu dobu mi díky rovnátkám srovnal zuby a dokonce mě přemluvil i k operaci čelisti. Vše proběhlo bez komplikací a pan doktor mi vše důkladně vysvětlil. Avšak na úkor jeho precizní práce, jsem si všimla, že není ve své ordinaci u svých sester a možná i některých pacientů oblíbený. Mně samotné vadí akorát fakt, že je kuřákem a vždy z něj cítím cigaretový kouř. Sestřičky jsou na pacienty samozřejmě příjemné a laskavé, ale když zrovna není pan doktor v ordinaci, tak nevědí, co mají dělat a čekají na jeho příchod, což je na jednu stranu vcelku zdlouhavé. Co se týče ceny za rovnátka, myslím, že byla přiměřená. Tak či tak, v mé lokalitě je to jediný vynikající ortodontista, který mé zuby dokázal srovnat.


S

Je to velmi dobrý ortodontista!!! :D


T
Ověřeny pacient

Pokud se jedná o profesionalitu v oblasti ortodoncie, nemůžu si na doktora Kotase ani náhodou stěžovat. Je důsledný a rozhodně ví, co dělá a jak to udělat správně. Druhá věc je jeho chování, nemůžu říct, že by se mnou někdy jednal vyloženě vulgárně nebo arogantně, je to spíš takový zvláštní "podivín", se kterým bych se za běžných okolností konverzaci raději vyhnul. A i od sestřiček vím, že v ordinaci panuje lepší atmosféra, když tam pan doktor není. Ale jako lékaře rozhodně doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost .


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti