Adresa

Veterinární ordinace
Jugoslávská 1652/32, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Veterinární ordinace Jiný

Pan doktor i paní doktorka jsou velmi milí a laskaví lidé, odborníci na slovo vzatí, mají špičkově vybavené pracoviště, chodíme sem již přes 15 let a vždy jsme byli nadmíru spokojeni. Mohu jen doporučit.

C
Ověřený profil
Umístění: Veterinární ordinace

tuto ordinaci navštěvujeme celá rodina se všemi našimi mazlíčky od jejího otevření,což je přes 20 let!! a pokud jsme někdy byli nuceni jít jinam, bylo to zklamání. Vždycky nám tady pomohou, jsou oba velmi laskaví, vstřícní a víc než obětaví. Nic jiného než veliká pochvala a dík!

E
Ověřený profil
Umístění: Veterinární ordinace

Vynikající lékaři a odborníci s citlivým a empatickým přístupem jak ke zvířátkům, tak k lidem. Vše podrobně vysvětlí a ochotně zodpoví všechny otázky. O léčbě pečlivě přemýšlejí a snaží se udělat pro zvířátka maximum. Rovněž oceňuji jejich vždy milý a pozitivní přístup, ať jdu do ordinace osobně, nebo řeším problém po telefonu. Chodili jsme k nim po celý život našeho prvního kocourka (17 let) a i nyní, s novými kočičkami (1 rok), jsme stále velmi spokojeni!


Ověřený profil
Umístění: Veterinární ordinace kastrace

pan a paní Kořínkovi jsou moc milí lidé . S naší fenkou jsme byli na kastraci a můžu jen a jen chválit a jsem jim moc vděčná. K Nessynce se chovali moc mile . Péče i po operaci úplně perfektní , všechno nám vysvětlili před i po operaci, tak moc a moc děkuji. Všem bych je doporučila. Děkuji Turková


S
Ověřený profil

Pan a paní Kořínkovi jsou neuvěřitelně milí a empatičtí lidé, náš temperamentní kocour je u nich pokaždé až podezřele klidný :). Svým přístupem si získali mou důvěru. Jednoznačně doporučuji!


E
Ověřený profil

Ke psům a kočkám se určitě chovají dobře; přijde mi ale, že menší zvířata (hlodavce) neléčí dostatečně, resp. ani nenavrhnou možnosti... Srovnávám s jinými veterinárními ordinacemi v Plzni. (2x osobní zkušenost)


M
Ověřený profil

Jsem velmi spokojen se vstřícným přístupem i odbornými znalostmi. Nadstandardní služby i mimo otvírací hodiny a citlivý přístup ke každému pacientovi jednotlivě.


J
Ověřený profil

Na doporučení jsem navštívila tuto ordinaci a byla jsem velice mile překvapena. Nesmírně milý, laskavý a empatický přístup (nejen) k mé fence, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Rozhodně doporučuji!


P
Ověřený profil

Páni doktoři jsou milí, ochotní, dokáží vše dobře vysvětlit i laikovi, popíší vše dopodrobna a mají laskavý a milý přístup ke zvířatům.
Obdivuji jejich nasazení, kdy i mimo ordinační hodiny si zvou pacienty na kontrolu (převážně víkend).
Všem doporučuji.
Maximální spokojenost.


I
Ověřený profil

Ochotní, znalosti na úrovni, velice dobrý přístup k pacientovi i jeho pánovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu