Plastická a estetická chirurgie

Plastická a estetická chirurgie

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

• plastická chirurgie

Umístění: Plastická a estetická chirurgie Jiný

Stručně mi bylo řečeno, že abdominoplastika nelze udělat.
Nic mi pořádně nevysvětlil ani nenabídl nějaké možnosti, spíš mě odbyl, za
5 minut jsem šla domů, ještě s lehkým vtipem, že jsem si přišla vyslechnout názor za nic a dám jim za to 500kč. Neprofesionální přístup i ze strany mé švagrové, kde ji pan doktor opět odmítl plastiku nosu, že není odborník na nosní přepážky, ať si najde jiného specialistu.

Umístění: Plastická a estetická chirurgie Jiný

Pana doktora vřele doporučuji!!!

Podstoupila jsem zmenšení prsou ze zdravotních důvodů. Vybrala jsem si ho, že mu věřím od samého počátku. Při konzultacích vysvětlí o co jde, taky dá prostor pacientovi na dotazy.
Má zájem o své pacienty jak před operací, tak i po ní.
Je pečlivý, lidský, milý, cítí s pacienty a dělá věci tak, jakoby byl v jejích kůži. Dokáže vykouzlit úsměv.
Věřila jsem, že jsem v dobrých rukou.
Po operaci veliká spokojenost, protože úleva se dostavila a má moc šikovné ruce :).
Děkuji mockrát!!!

Umístění: Plastická a estetická chirurgie Jiný

Pan dr. Kloud je člověk na správném místě. Vybrala jsem si ho hned dvakrát. Poprvé na augmentaci prsou, kdy mi doporučil velikost, která mi sedí, prsa vypadají přirozeně. A podruhé při abdominoplastice. Vytahaná kůže povadlého břicha po třech dětem a nepěkný pupík vypadá půl roku po zákroku skvěle, jizva pomalu bledne, ale hlavně není vidět, protože je skvěle skryta po spodními prádlem. Jsem nadšená a cítím se zase úžasně!
Všem pana doktora doporučuji!!!

U

Ojednala jsem se u p.doktora Klouda na liposukci a zaplatila ji.Termín jsem měla za měsíc.Jak se operace blížila, tak jsem dostala panický strach a chtěla operaci zrušit. A ted´pozor ! Z peněz které jsem zaplatila by mě byla vrácena 1 třetina. Takže dvě třetiny si p.doktor účtoval za odstoupení od operace, což je můj skoro měsíční plat. Což si myslím že je slušně řečeno neetické. Takže než se rozhodnete pro plastickou operaci, tak si opravdu vše dobře promyslete.

U pana doktora jsem byla na augmentaci prsou. Jsem s výsledkem naprosto spokojená. Pan doktor je profík s lidským přístupem, pokud máte dotaz, velice rychle Vám odpoví. Je to člověk na správném místě a pokud bych ještě někdy šla na plastiku, tak jedině k panu Kloudovi. Byla jsem v Jičíně v nemocnici a musím pochválit i sestřičky. Pane doktore velké díky!!!

U pana doktora jsem byla na modelaci prsou. Původně jsem chtěla jít k dr. Doležalovi v Praze. Ale na konzultaci byl ke mně/k mému povadlému poprsí/ netaktní a odcházela jsem se smíšenými pocity. Proto jsem hledala jiného MUDr. Dle recenzí zde a z omlazeni.cz jsem se objednala k dr. Kloudovi do Jičína. Doktor Kloud odepsal hned. Následující den jsem byla na konzultaci. Ta proběhla skvěle. Teď jsem 13 dní po operaci a s výsledkem jsem moc spokojená. Také se sestřičkami v nemocnici.

Mudr. Martin Kloud mi v listopadu 2012 dělal abnominoplastiku. Jsem s jeho prací neskutečně spokojená a objednala jsem se u Mudr. Klouda na zmenšení prsou. Jeho přístup je profesionální a lidský. Jinam bych už nešla. Mohu všem jen doporučit!!!

MUDr.Martin Kloud mi v roce 2006 operoval prsa- zvětšení, jeho přístup byl profesionální a zároveň lidský, s výsledkem operace jsem velice spokojena a nadstandartní byla a nadále i je jeho péče pooperační. Moc mu děkuji a doporučuji všem, kteří jsou rozhodnuti něco na svém těle změnit a hledjí opravdového odborníka.

S panem MUDr. Kloudem jsem velice spokojena, měla jsem zarostlý nehet u palce na noze, který mi již před rokem v jiném zařízení velice bolestivě upravovali a znovu zarostl. Pan MUDr. Kloud slíbil, že to bude bezbolestné a opravdu bylo. Moc děkuji a doporučuji.

Byla jsem u pana dr. Klouda na operaci břicha a jsem velice spokojená. Zodpověděl mi jakékoliv dotazy , vše vysvětlil, byl velice milý. Při zákroku mi předělal starou ošklivou jizvu, která je nyní tenká, pěkná. Všem pana doktora doporučuji, kdyby něco, jdu k němu zase.