Bolzanova 512, Jičín

Plastická a estetická chirurgie

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

• plastická chirurgie

U

Ojednala jsem se u p.doktora Klouda na liposukci a zaplatila ji.Termín jsem měla za měsíc.Jak se operace blížila, tak jsem dostala panický strach a chtěla operaci zrušit. A ted´pozor ! Z peněz které jsem zaplatila by mě byla vrácena 1 třetina. Takže dvě třetiny si p.doktor účtoval za odstoupení od operace, což je můj skoro měsíční plat. Což si myslím že je slušně řečeno neetické. Takže než se rozhodnete pro plastickou operaci, tak si opravdu vše dobře promyslete.

U pana doktora jsem byla na augmentaci prsou. Jsem s výsledkem naprosto spokojená. Pan doktor je profík s lidským přístupem, pokud máte dotaz, velice rychle Vám odpoví. Je to člověk na správném místě a pokud bych ještě někdy šla na plastiku, tak jedině k panu Kloudovi. Byla jsem v Jičíně v nemocnici a musím pochválit i sestřičky. Pane doktore velké díky!!!

U pana doktora jsem byla na modelaci prsou. Původně jsem chtěla jít k dr. Doležalovi v Praze. Ale na konzultaci byl ke mně/k mému povadlému poprsí/ netaktní a odcházela jsem se smíšenými pocity. Proto jsem hledala jiného MUDr. Dle recenzí zde a z omlazeni.cz jsem se objednala k dr. Kloudovi do Jičína. Doktor Kloud odepsal hned. Následující den jsem byla na konzultaci. Ta proběhla skvěle. Teď jsem 13 dní po operaci a s výsledkem jsem moc spokojená. Také se sestřičkami v nemocnici.

Mudr. Martin Kloud mi v listopadu 2012 dělal abnominoplastiku. Jsem s jeho prací neskutečně spokojená a objednala jsem se u Mudr. Klouda na zmenšení prsou. Jeho přístup je profesionální a lidský. Jinam bych už nešla. Mohu všem jen doporučit!!!

MUDr.Martin Kloud mi v roce 2006 operoval prsa- zvětšení, jeho přístup byl profesionální a zároveň lidský, s výsledkem operace jsem velice spokojena a nadstandartní byla a nadále i je jeho péče pooperační. Moc mu děkuji a doporučuji všem, kteří jsou rozhodnuti něco na svém těle změnit a hledjí opravdového odborníka.

S panem MUDr. Kloudem jsem velice spokojena, měla jsem zarostlý nehet u palce na noze, který mi již před rokem v jiném zařízení velice bolestivě upravovali a znovu zarostl. Pan MUDr. Kloud slíbil, že to bude bezbolestné a opravdu bylo. Moc děkuji a doporučuji.

Byla jsem u pana dr. Klouda na operaci břicha a jsem velice spokojená. Zodpověděl mi jakékoliv dotazy , vše vysvětlil, byl velice milý. Při zákroku mi předělal starou ošklivou jizvu, která je nyní tenká, pěkná. Všem pana doktora doporučuji, kdyby něco, jdu k němu zase.

Byla jsem na operaci víček u pana dr. v Jičíně. Pan doktor byl velmi příjemný, profesionální a musím pochválit i obě sestřičky. Jsou opravdu milé, sympatické. Děkuji a přeji další úspěchy. L.K.

Zdravím, pana doktora Martina Klouda můžu i já vřele doporučit. Bydlím v Brně a plastického chirurga jsem vybírala dlouho. Nakonec (podle recenzí a doporučení a díky tomu, jak na mne zapůsobil při osobním setkání) jsem se rozhodla právě pro pana doktora Klouda, přesto, že do Hradce Králové to není z Brna zrovna kousek. Pan doktor je opravdu pečlivý, milý a vždy mi ochotně a v krátké době odpoví na všechny mé dotazy e-mailem. Já určitě doporučuji ;)
Martina, Brno

Pana doktora M.Klouda, mohu jen doporučit pro jeho profesionální přístup odborníka a lidský, přívětivý přístup člověka.Jsem moc ráda.že jsem potkala tohoto úžasného pana doktora a dostalo se mi jeho nadstandartní péče se kterou jsem maximálně spokojena,jak před zákrokem,tak i po zákroku.Moc děkuji!!!!E.Krausová

• plastická chirurgie