Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Lošťákova 650, Jičín
Plastická a estetická chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Hotovost
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí
Plastická a estetická chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Hotovost, Kreditní karta
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • plastická chirurgie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient
Umístění: Plastická a estetická chirurgie Jiný

Pana doktora vřele doporučuji!!!

Podstoupila jsem zmenšení prsou ze zdravotních důvodů. Vybrala jsem si ho, že mu věřím od samého počátku. Při konzultacích vysvětlí o co jde, taky dá prostor pacientovi na dotazy.
Má zájem o své pacienty jak před operací, tak i po ní.
Je pečlivý, lidský, milý, cítí s pacienty a dělá věci tak, jakoby byl v jejích kůži. Dokáže vykouzlit úsměv.
Věřila jsem, že jsem v dobrých rukou.
Po operaci veliká spokojenost, protože úleva se dostavila a má moc šikovné ruce :).
Děkuji mockrát!!!


M
Ověřeny pacient
Umístění: Plastická a estetická chirurgie Jiný

Pan dr. Kloud je člověk na správném místě. Vybrala jsem si ho hned dvakrát. Poprvé na augmentaci prsou, kdy mi doporučil velikost, která mi sedí, prsa vypadají přirozeně. A podruhé při abdominoplastice. Vytahaná kůže povadlého břicha po třech dětem a nepěkný pupík vypadá půl roku po zákroku skvěle, jizva pomalu bledne, ale hlavně není vidět, protože je skvěle skryta po spodními prádlem. Jsem nadšená a cítím se zase úžasně!
Všem pana doktora doporučuji!!!


U
Ověřeny pacient

Ojednala jsem se u p.doktora Klouda na liposukci a zaplatila ji.Termín jsem měla za měsíc.Jak se operace blížila, tak jsem dostala panický strach a chtěla operaci zrušit. A ted´pozor ! Z peněz které jsem zaplatila by mě byla vrácena 1 třetina. Takže dvě třetiny si p.doktor účtoval za odstoupení od operace, což je můj skoro měsíční plat. Což si myslím že je slušně řečeno neetické. Takže než se rozhodnete pro plastickou operaci, tak si opravdu vše dobře promyslete.


A
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla na augmentaci prsou. Jsem s výsledkem naprosto spokojená. Pan doktor je profík s lidským přístupem, pokud máte dotaz, velice rychle Vám odpoví. Je to člověk na správném místě a pokud bych ještě někdy šla na plastiku, tak jedině k panu Kloudovi. Byla jsem v Jičíně v nemocnici a musím pochválit i sestřičky. Pane doktore velké díky!!!


H
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla na modelaci prsou. Původně jsem chtěla jít k dr. Doležalovi v Praze. Ale na konzultaci byl ke mně/k mému povadlému poprsí/ netaktní a odcházela jsem se smíšenými pocity. Proto jsem hledala jiného MUDr. Dle recenzí zde a z omlazeni.cz jsem se objednala k dr. Kloudovi do Jičína. Doktor Kloud odepsal hned. Následující den jsem byla na konzultaci. Ta proběhla skvěle. Teď jsem 13 dní po operaci a s výsledkem jsem moc spokojená. Také se sestřičkami v nemocnici.


M
Ověřeny pacient

Mudr. Martin Kloud mi v listopadu 2012 dělal abnominoplastiku. Jsem s jeho prací neskutečně spokojená a objednala jsem se u Mudr. Klouda na zmenšení prsou. Jeho přístup je profesionální a lidský. Jinam bych už nešla. Mohu všem jen doporučit!!!


R
Ověřeny pacient

MUDr.Martin Kloud mi v roce 2006 operoval prsa- zvětšení, jeho přístup byl profesionální a zároveň lidský, s výsledkem operace jsem velice spokojena a nadstandartní byla a nadále i je jeho péče pooperační. Moc mu děkuji a doporučuji všem, kteří jsou rozhodnuti něco na svém těle změnit a hledjí opravdového odborníka.


T
Ověřeny pacient

S panem MUDr. Kloudem jsem velice spokojena, měla jsem zarostlý nehet u palce na noze, který mi již před rokem v jiném zařízení velice bolestivě upravovali a znovu zarostl. Pan MUDr. Kloud slíbil, že to bude bezbolestné a opravdu bylo. Moc děkuji a doporučuji.


N
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana dr. Klouda na operaci břicha a jsem velice spokojená. Zodpověděl mi jakékoliv dotazy , vše vysvětlil, byl velice milý. Při zákroku mi předělal starou ošklivou jizvu, která je nyní tenká, pěkná. Všem pana doktora doporučuji, kdyby něco, jdu k němu zase.


Byla jsem na operaci víček u pana dr. v Jičíně. Pan doktor byl velmi příjemný, profesionální a musím pochválit i obě sestřičky. Jsou opravdu milé, sympatické. Děkuji a přeji další úspěchy. L.K.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • plastická chirurgie