Alergologická ordinace
K nemocnici 2814, Kladno

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zeptala jsem se ještě mimo tyto stránky a slyším jen chválu, ale pokud kouříte, nebo máte nadváhu a nelíbilo se vám, že vám p. Doktor řekne pravdu, tak si pište ty nesmysly.

S panem doktorem mam velmi spatne zkusenosti,opravdu jsem pro nazor vyhnout se obloukem. Dal jsem na dobra hodnoceni a stal jsem se jeho pacientem. To byla obrovska chyba. Po roce opakovane arogance a pretvarek jsem prestoupil k pani doktorce Polackove a jsem nadmiru spokojen. Rozhodne pana doktora nikomu nedoporucuju. Martin

Dobrý den, chtěl jsem jenom přidat názor pro všechny co si vybírají alergologa. Pan doktor není vůbec empatický, je nervózní a neumí cítit a jednat s pacienty, jeho léčba mi nikdy nepomohla. Pokud máte skutečně problém, rozhodně nedoporučuji navštívit tohoto lékaře!

Léčba mi nepomáhá, pan Klíma neslyší, pořád jede podle své léčby. Hledám si nového alergologa. Nedoporučuju také jako ostatní. A také souhlasím, že dělá mezi lidmi rozdíly. Jinak jedná s normálním člověkem a s jistými ženami.

Ahoj všichni! Tak přidávám názor svému novému suprovému alergologovi a mrkla jsem i na doktora Klímu, kam jsem chodila. Léčba mi nepomáhala, když jsem ho žádala o změnu, byl protivný až hrůza. Asi má jen své oblíbené léky a nejde s dobou. Moje návštěva u něj byla z poloviny o tom, že se vyptával na soukromí a na věci, do kterejch mu vůbec nic není. Schodly jsme se na tom i s kamarádkou, která k němu ještě sice chodí, ale spíš nechodí nikam, protože si nenašla ještě jiného doktora. Opravdu, pan Klíma se velmi změnil, asi věkem je hodně nepříjemný, nedoporučuji.

Souhlasím s příspěvky, že je to velmi slabý doktor, bývaval jsem s nim velice spokojený, ale pak se bohužel zhoršil, choval se povýšeně, arogantně a mrzutě, tak mi nezbývalo nic jiného než odejít pryč a odešel jsem jinam a tam kde jsem je mi hodně dobře. Doktora Klímu nikomu nedoporučuju!

Hezky den vsem, k panu doktorovi chodim uz par let a nebyval drive zas tak spatny. Takovy normal, nic mimoradneho. Je pravda, ze musim potvrdit nazor predeslych prispevku ze je doktor arogantni, casto jsem slysela jeho povysene dohady s nekterymi pacienty. Snad musite byt jen modelka, to pak se umi chovat, to ma uplne jiny pristup. Ja sited hledam noveho alergologa a urcite prechazim jinam.

Zcela souhlasím s panem Pavlem, taky jsem se dočkala arogance. Když mu nejdete do noty, už je zle. Nesmíte projevit svůj názor. P.

Pan doktor Klíma se chová velmi arogantně, jako neznalého se na mě svým způsobem povyšuje a dělá ze sebe někoho víc. Díky jeho neochotě jsem přešel jinam a jsem spokojený.

W

Velice schopný lékař, perfektní prostředí, kvalitní přístup, mohu vřele doporučit