Kardio-Net s.r.o., kardiologie
Alešova 1/591, Bohumín

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardio-Net s.r.o., kardiologie pravidelná kontrola

Jak pan doktor, tak sestřička jsou velmi příjemní v přístupu k pacientům. Chovají se vždy profesionálně. Také systém objednávek je dobře promyšlen a pacient nemusí dlouho čekat. Mgr. Alena Heidlerová, Orlová

Dobrý lékař s dobrým sluchem,poslouchá mi srdce vždy přes oděv.

Velmi sympaticky,laskavy a predevsim je to lekar,kteremu muzeme duverovat.

v pohodě

Pan primář nezapomíná,že je v první řadě člověkem a pak také někdo s titulem!!! To ovšem opomíjí jeho otřesná zástupkyně Zvolánková.

U pana primáře jsem se opravdu cítil jako "PAN" pacient - a to hovoří za vše...

Pana primáře si velmi vážím pro jeho dokonalou profesialitu a výborný přístup k pacientům

Pana primáře doporučuji-velmi laskavý,příjemný k lidem a hlavně velmi profesionální přístup. Mezi pacienty,sestrami a ošetřovatelkami oblíbený!! Kdybychom mohli hodnonit lékaře pan primář je a bude vždy na 1.místě.......pak lékaři INT.oddělení.............a úplně poslední dr.Zvolánkovou-ta by neměla být zástupcem primáře!!!

Velmi milý přístup k lidem, kvalitní lékař.

CHTĚL BYCH OHODNOTIT ZNALOST V OBORU P.PRIMÁŘE Z BOHUMÍNSKÉ MĚSTSKÉ NEMOCNICE JAKO VELMI VZDĚLANÉHO A MOC PŘÍJEMNÉHO LÉKAŘE,ALE HLAVNĚ ČLOVĚKA S DOBRÝM SRDCEM A VELMI PŘÍJEMNÝM VYSTUPOVÁNÍM!!!!!!!!!!!!TAKÉ OCENUJI "JEHO" SESTRY A HLAVNĚ OŠETŘOVATELKY Z INT.I-MUŽI.GRATULUJI VÁM P.PRIMÁŘI.MNOHO PRACOVNÍCH ÚSPĚCHŮ.VÁŠ PACIENT.