DENT CLINIC s.r.o.
U Rybníčku 3969, Havlíčkův Brod

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: DENT CLINIC s.r.o. Jiný

Hrůza ,, k P. Horáčkovi jsem šla s tím ze mi stanovy léčebný plán a nasadí rovnátka abych měla konečně krásný úsměv,, předem říkám ze jsem 6dlouhých let neměla zubaře ,, pan doktor udělal vstupní vyšetření ve kterém jsme spolu mluvili o případně léčbě atd,, na druhé schůzi mi byly vyhotoveny rentgenové snímky a bylo mi receno ze musím na dentální hygienu a ze moje zuby jsou špatné ale že se to dá zachránit,,, také mi bylo sděleno ze mi rovnátka nenasadí do té doby než si seženu zubaře a ze zatím chodit na kontroly nemám ,, tak jsem si sehrála zubaře ,, volala jsem tam ohledně dalšího objednání,, bylo mi řečeno i přes to ze jsem jim říkala ze mi pan doktor říkal ze zatím chodit nemám a ze si mam hledat zubaře ,, tak mi bylo řečeno ze už mě nevezmou ze takový je postup tak jsem jim to vysvětlovala ale marně ,, také mi bylo řečeno ze od 18 let a výše už rovnátka lidem nedělají ze je dělají pouze dětem a ze mě je 21 let tak už mi je neudělali,,, tak jsem ji to vysvětlovala a stále dokola ,

Umístění: DENT CLINIC s.r.o. Jiný

Z kliniky jsme odešli, protože jsme nesouhlasili s vytržením 4 zubů. Po nesouhlasu s léčbou byli poměrně nepříjemní s tím, že to jinak nejde. I naší zubařce se to nezdálo. Chodíme k jiné lékařce, která navrhla vytrhnutí jednoho zubu nebo úplně bez trhání. Vybrali jsme bez trhání. Jestli to bylo dobře se ukáže až časem. Vytrhnutínoha mnoha zubů je velmi jednoduchá metoda, která zaručí rychlejší úspěch léčby. Jen si nejsem jistá, jestli by ty 4 zuby nechyběli ve stáří.

Umístění: DENT CLINIC s.r.o. Jiný

Pan doktor asi neměl náladu. Potom má ale asi pracovat raději v laboratoři a ne s lidmi. Po kontrole nám řekl, že má dítě nedostatečnou hygienu, že to jiní zubaři přehlížejí. Dva roky jsme nemohli na hygienu k dentální hygienistce (jednou rýma, jednou Covid-19). Přesto před použitím indikační látky na plak konstatoval, že se hygiena zlepšila. Následně řekl, že rovnátka dceři řešit nebude, že máme křivý zoubek (špičák nechat extrahovat). Namísto třeba další kontroly řekl, že další kontrolu dělat nebude. Namísto, aby hanil ostatní nám mohl například dát termín na dentální hygienu k němu. Jeho přístup k dětem byl zoufalý. Jak u Bati na páse. Předtím jsme byli vždy kontrolováni paní doktorkou a tam byl přístup úplně jiný. Mrzí mě jeho lhostejnost k pacientům, zejména potom dětem a jejich zoubkům. Ne všichni rodiče jsou dentální experti, přesto následek ponese dítě.
Pokusíme se sehnat ortodentistu v Praze anebo Brně.
Na penězích pro lékaře (dle jeho ceníku) šetřit rozhodně nehodlám. Ale podle ceny by měla odpovídat i kvalita služby.

Pane doktore, neřešte své problémy skrze děti. Pro vás je to jen “další” a peníze.
Pro děti jsou však jejich zuby na celý život!!!

Umístění: DENT CLINIC s.r.o. Jiný

Arogantní přístup, neustale jsme se objednávali na kontroly - bez výsledku, když už byl potřeba stanovit zákrok, tak nás vyhodil z důvodu špatně hygieny /hodinu před tím jsme byli na dent. hygieně/. Nikdy více.

Umístění: DENT CLINIC s.r.o. fixní rovnátka

Velice nedoporučuji!!! Arogantní doktor po roce chození na kontroly, když už se měli řešit rovnátka arogantně konstatoval, že děti mají nedostatečně vyčištěné zuby a objednal je za 8měs, i když už se dávno řešilo, že to je genetická vada skloviny a ne špatné čištění zubů.

Umístění: DENT CLINIC s.r.o. fixní rovnátka

Docházím zde již více než 6 let. Rovnátka již sice nemám, ale stejně chodím jednou za 6 měsíců na kontrolu. Konec asi v nedohlednu. Neustálé rentgeny. V ordinaci to jede jako na běžícím páse, 5 pacientů v jeden okamžik na jednoho doktora.

Pak doktor si nabral velké množství pacientů a bohužel nezvládá starat se o všechny. 5 let jsem nosila rovnátka s tím, že léčba bude zakončena ortognátní operací, na kterou mě měl pan doktor připravit. Bohužel rentgeny zřejmě vůbec nekontroluje a na cystu v čelisti přišli až pražští lékaři při vstupní kontrole před operací. Takže 5 let léčby k ničemu, hlavně že pan doktor dostal zaplaceno za všechny ty "inteligentní drátky". Já mám teď nezatáhlé mezery po zubech ve stejné velikosti, jako byly na popud pana doktory vytrženy, a trochu pocuchané nervy z jeho laxního přístupu. Pokud můžete, běžte jinam. SIlně nedoporučuji.

Pavla Šnoblová
s panem doktorem jsem byla ja i me dve deti naprosto spokojeni ... za sebe mohu potvrdit, ze ma sice opradu "nacpano" , ale i to svedci o jeho kvalitach. On i cely jeho tym je velmi profesionalni.

Dcera měla rovnátka 4 roky (předkus) a výsledek žádný. Při poslední kontrole nám bylo od pana "doktora" řečeno, že si za to může sami. Takže jediné co dokázal bylo to, že nás oškubal o pěknou spoustu peněz. Věc jsem vyřešil přestupem k jinému lékaři. Zjištění - nesprávný léčebný postup a křivě nalepené zámky což mělo za následek pokřivení jinak rovných zubů. Odhad nového pana doktora na srovnání předkusu 1,5 roku, Myslím si , že Horáček si pacienty takto záměrně pěstuje, aby z nich vytahal co nejvíce peněz..

Nedoporučuji! Rovnátka mám již přes 7 let a srovnání zubů v nedohlednu. Kamarád má podobnou zkušenost, kdy enormě dlouhou dobu k panu doktorovi docházel na kontroly a časté výměny různých částí aparátů samozřejmě doplácel. Na základě tohoto jsem začal věc řešit. Pan doktor tak zničeho nic přišel s novou metodou kdy mi rovnátka chctěl do půl roku sundat s tím, že zuby zústanou křivé tak jak byly. Pan Horáček je jistě odborník, který má bohužel zájem pacienta až na druhém místě. Není se však čemu divit, když v jeden okamžik je v ordinaci i 5 pacientů...